Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

No ale Ci powiem ze ceny takiej komunii szok - praktycznie jak za wesele - bodaj 140 pln / osobe. Ale slodyczy, ciast, ryb, mies, lodow i roznych dodatkow bylo jak na dobrym weselu - moj zoladek dalej pelny nie radzi sobie z trawieniem :D

 

kurka ja za wesele w amadeusie placilam 150 zeta za osobe /4 lata temu!!/ a zarcia bylo od groma!!! no ale ceny poszly od tego czasu troche w gore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

2 tygodnie temu moj syn miał komunie....w Białym DOmku płaciłam 135 a to tylko dlatego ze zamieniłam kolacje w formie obiadu na bogracz.....tak cena wynosiła 155zl/os....z tą kolacją to przesada - już mało kto miał ochotę na bogracz i barszcz po całym dniu mega obżarstwa więc mogło by sie zakończyć na zimnej płycie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka ja za wesele w amadeusie placilam 150 zeta za osobe /4 lata temu!!/ a zarcia bylo od groma!!! no ale ceny poszly od tego czasu troche w gore :)

 

tez mielismy w Amadeusie :)

a ze spraw waznych :p mial ktos moze do czynienia ze sklepem "ABAK" na zorskiej? sa tam panele i drzwi wewnetrzne wielu znanych i popularnych firm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mielismy w Amadeusie :)

a ze spraw waznych :p mial ktos moze do czynienia ze sklepem "ABAK" na zorskiej? sa tam panele i drzwi wewnetrzne wielu znanych i popularnych firm?

 

Hmm nie kupowalismy tam jeszcze ale wyszukiwalam kilka drzwi w ceneo i nokaucie i ten sklep byl zawsze w czolowce z najtanszymi ofertami jak nie najtanszymi. Wiec na pewno sie tam wybiore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea, a w GK ten projekt tez jest darmowy? Ostatnio jak pytalam to taki projekt kosztowal tam 500zl, rozliczone jest to jednak przy kupnie kafelek...

 

projekt kosztuje w kazdej firmie ... srednio od 300 do 1000 zl ... w kazdej tez rozliczaja go w materiale

roznica jest glownie w tym ze w jednych firmach zycza sobie zeby wszystko do lazienek kupic u nich /min na zorskiej/ a w innych tylko czesc /kafle lub cos innego/

w GK trzeba wydac 2000 ... a to akurat pikus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznica jest glownie w tym ze w jednych firmach zycza sobie zeby wszystko do lazienek kupic u nich /min na zorskiej/ a w innych tylko czesc /kafle lub cos innego/

 

w Primo pomiar i projekty obojętnie jakiej ilości łazienek-ja robię tam dwie, kosztuje 300zl. Zadeklarowałam ze płytki tak ale inne sprzęty mam już zamówione lub kupione (szafki z umywalkami chyba IKEA i na pewno Sanimex) - nie było z tym problemu.

Maciek robił tam projekt, nie napisał czy brał wszystko od nich ...

 

W Glazurze faktycznie musisz wydac u nich 2000, za projekt płacisz 500, ale to fakt - kupisz baterie do łazienki i juz przekroczysz 2000 :) w Glazurze mają ogólnodostęny monitorek na którym podsuwając płytke masz różne projekty, niestety nie mieli aranżacji z żadną wybraną przez mnie płytką a do drugiej łazienki w ogóle nie mieli możłiwości sprowadzenia wybranych przez mnie płytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Primo pomiar i projekty obojętnie jakiej ilości łazienek-ja robię tam dwie, kosztuje 300zl. Zadeklarowałam ze płytki tak ale inne sprzęty mam już zamówione lub kupione (szafki z umywalkami chyba IKEA i na pewno Sanimex) - nie było z tym problemu.

Maciek robił tam projekt, nie napisał czy brał wszystko od nich ...

 

W Glazurze faktycznie musisz wydac u nich 2000, za projekt płacisz 500, ale to fakt - kupisz baterie do łazienki i juz przekroczysz 2000 :) w Glazurze mają ogólnodostęny monitorek na którym podsuwając płytke masz różne projekty, niestety nie mieli aranżacji z żadną wybraną przez mnie płytką a do drugiej łazienki w ogóle nie mieli możłiwości sprowadzenia wybranych przez mnie płytek

 

w primie nie placilismy nic za projekt, bralismy tylko kachle i stelaz wc. reszte sprzeru kupie we wlasnym zakresie bo w wycenie mialem fajne tylko wszystko z gornej polki a nawet z "zagornej" polki. w hermesie w saloniek plytek za projekt kazdej lazienki chca 600zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mielismy w Amadeusie :)

a ze spraw waznych :p mial ktos moze do czynienia ze sklepem "ABAK" na zorskiej? sa tam panele i drzwi wewnetrzne wielu znanych i popularnych firm?

 

W ABAKU o ile panele tanie to listwy i inne pierdoły ceny wysokie uważajcie i przeliczcie całość

Ja kupowałem w BAKO Żory ceny nie do przebicia walczcie o internetowe gadać najlepiej z Tomkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ? to cos pomieszałam :) nie wiem czemu 500 utknęło mi w głowie, chyba nie podają różnych cen dla róznych klientów :D w każdym razie dla mnie odpadli bo nie uznaję w dzisiejszych czasach powiedzenia że "nie da się" ;)

 

dobrze ja tez miałem 500zł,

Niby wszystko ok ale TGS Gliwice wykosił ich wszyskich projekt z GK poprawiony wg naszego uznania wersja dużo tańsza(część dekorów zamieniona ) a efekt dużo lepszy polecam Sylwię w TGSie

Pytajcie o ceny katalogowe i o rabat od nich Glazura średnio 8-10% po konkretnych rozmowach z Sebastianem, jak usłyszał TGS -30% to opuścił ręce powiedział że on bez marży musiałby sprzedać

Takim sposobem ponad 2000zł oszczędzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno w TGS jak masz czas możesz tworzyć razem z Projektantem całośc o podstaw rysując każdy cenymetr czasochłonne ale widzisz każdą opcję prawie jak przykładanie kafli do ściany :p

aaa czyli jednak 500...nie pomyliło mi się :)

ja wzięłam kartke papieru i rozrysowałam każdą ścianę z osobna jak bym chciała zeby to wyglądało a pani ładnie umieściła to w programie i zasugerowała własne pomysły

drugą łazienkę zostawiłam jej inwencji i chociaż mam w głowie własny pomysł to poczekam co mi zaproponuje, może mnie zaskoczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w primie nie placilismy nic za projekt, bralismy tylko kachle i stelaz wc. reszte sprzeru kupie we wlasnym zakresie bo w wycenie mialem fajne tylko wszystko z gornej polki a nawet z "zagornej" polki. w hermesie w saloniek plytek za projekt kazdej lazienki chca 600zl

 

ja mam konkretnie wybrany sprzęt (marka, model) i chcę tylko zobaczyć jaką cenę dostanę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...