Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

kurcze - ja znalazłam cały kpl baterii do łazienki z prysznicem(bez deszczownicy ale z termostatem), wanną , 2 umywalki i bidet za niecałe 2500zl z Grohe....nie jest źle :) za to odpływ z prysznica pociągnie po kieszeni :/

 

mea a nie chciałas tego pojemnika na wode spożytkować jako zbiornik na deszczówke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

kurcze - ja znalazłam cały kpl baterii do łazienki z prysznicem(bez deszczownicy ale z termostatem), wanną , 2 umywalki i bidet za niecałe 2500zl z Grohe....nie jest źle :) za to odpływ z prysznica pociągnie po kieszeni :/

 

mea a nie chciałas tego pojemnika na wode spożytkować jako zbiornik na deszczówke ?

 

No szukam ten sam zestaw, ale waruneki muszą być okrągławe , umywalkowe wysokie, a do wanny musi być otowrowa

 

No i za takie kpl. życzą sobie kosmicznych cen :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wspominałem o zbiorniku na deszczówkę. Nie mam kanalizacji deszczowej, a grunt raczej gliniasty, więc coś z tą wodą muszę robić żeby nie tonąć po każdym deszczu.

 

no wlasnie mam ten sam problem ... z jednej rynny wode puszcze na trawnik /pod tarasem/ ale z 2 innych juz lipa bo glina tego nie lapnie a z przodu poplynie to po podjezdzie wprost do garazu !! /przy deszczyku lapnie to studzienka drenazowa ale ona tez ma skonczona pojemnosc ... i co dalej ?? nie mowiac juz o tym ze przy wiekszej ulewie bedzie podlewac pod brama!!!!!/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mea u ciebie to ja bym sie obawiała będąc na miejscu twojej sąsiadki naprzeciwko, ta mała parterówka, z twojej posesji wszystko spłynie do niej

 

ta mala parterowka ma "przezornego wlasciciela" kazal sobie wystawic 20 cm krawezniki i wybudowac studnie chlonna !! na drodze jest kratka splywowa /burzowa/ i z niej rura fi 200 do 8m studni chlonnej o srednicy ok 4m /w jego ogrodzie/ nawet zeszloroczna majowa powodz nie wzroszyla owej "studzienki" ... chcialam sie do niej wpiac z moja deszczowka ale ktos "madry inaczej" w um stwierdzil ze to studnia w glinie /bezodplywowa/ i ze nei moge ... jak by sie temuy "komus" chcialo pofatygowac do wnetrza studni to zobaczylby tam na dnie "idealnie chlonny piaseczek" no ale ... ja ze swej strony oferowalam nawet lekcje "gruntoznawstwa" ale nie byli zainteresowani ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak masz spad z działki to też bym sie nieprzejmował :)

 

ja widze jak teraz woda mi wymywa wielka wyrwe z tarasu ... musze ja ujarzmic bo w zyciu nie dojde do ladu i skladu z ta glina ... poza tym nie musze wam tlumaczyc ile kosztuje woda ... na jakas chwile taka studnia z deszczowka bedzie wystarczajaca ... potem podlaczymy sie do wodociagu celem podlewania trawki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEA --->> w sprawie zbiornika narazie rezygnujemy :( bo musimy wymienic anode magnezową w naszym bojlerku i zrobic przegląd Ling-a do konca m-ca

 

spoko ... moze ktos sie chetny znajdzie kto zaczyna budowe :D no i korek znalazlam ... juz jest nakrecony zeby sie nie zgubil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat okien narzucę :wiggle: Słyszał ktoś coś na temat okien profil Triumph? Znalazłam firmę z oknami, która handluje własnie tym profilem i Aluplastem. Cena baaaardzo konkurencyjna w porównaniu nawet z najtańszymi tu z okolicy, no ale nigdzie nie potrafię znaleźć nic na temat tego profilu.

A z Aluplastem jakieś doświadczenia macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...