Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Jakiej firmy tynki gipsowe robili wam agregatem?

Mi robić będą Knaufem, macie jakieś opinie?

 

u mnie i gipsy i c-w robia baumitem ale dzis sobie panowie tynkarze prze...bali u mnie na calej linii ... powynosili graty z garazu w tym projekt budowlany wody w ktorym byly papiery do wcinki na poniedzialek przygotowane rowniez 16A bezpiecznik trojfazowy wyciagniety z rozdzielnicy na czas tynkowania i sqrczybyki zostawili to na dworze, zebrali sie i pojechali ... poza tym okno na gorze bylo otwarte i jak sie burza z ulewa zerwala to sasiad po mnie dzwonil zebym migusiem przyjechala bo okno zaraz wyleci z hukiem !!! jak przyjechalam i zobaczylam co tam zostawili to sie rozplakalam ... tylko papier z pieczatka mnie kosztowal 100, bezpiecznik kolo 60 ... na szczescie po pol godzinie szukania znalazlam klamke do okna /jest jedna na wszystkie wiec de facto moze byc wszedzie/ ale sasiad stal i trzymal bo wichura byla zarabista !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

u mnie i gipsy i c-w robia baumitem ale dzis sobie panowie tynkarze prze...bali u mnie na calej linii ... powynosili graty z garazu w tym projekt budowlany wody w ktorym byly papiery do wcinki na poniedzialek przygotowane rowniez 16A bezpiecznik trojfazowy wyciagniety z rozdzielnicy na czas tynkowania i sqrczybyki zostawili to na dworze, zebrali sie i pojechali ... poza tym okno na gorze bylo otwarte i jak sie burza z ulewa zerwala to sasiad po mnie dzwonil zebym migusiem przyjechala bo okno zaraz wyleci z hukiem !!! jak przyjechalam i zobaczylam co tam zostawili to sie rozplakalam ... tylko papier z pieczatka mnie kosztowal 100, bezpiecznik kolo 60 ... na szczescie po pol godzinie szukania znalazlam klamke do okna /jest jedna na wszystkie wiec de facto moze byc wszedzie/ ale sasiad stal i trzymal bo wichura byla zarabista !!

 

Trza zjeb...ać na początku i ustawić do pionu, żeby w pręta nie poginali, ty tu płacisz :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki sąsiad to skarb ...

u nas na szczęście nie padało tylko wiaterek postraszył, ale w Jastrzębiu mocna burza musiała byc bo męża wzywali do roboty na stacje....

 

u nas jutro i w poniedziałek wylewki w piwnicy...co sie naukładałam styro to moje....ale taki wkład własny krzepi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do nas w poniedziałek przyjeżdża granit :) na płot i zaczynamy "zabawę w klocki LEGO". Płot pełny kostka granit szara a przęsła granit rudy. W przęsłach dodatkowo okienka 40 x 40 z kutym wzorem winorośli ,,, hmmmm..... zobaczymy co z tego wyjdzie. Takie są plany.

 

No a w czerwcu zwozenie gratów od pół rodziny ( tylko 2 dni wolnego ) a w sierpniu przeprowadzka pełną gębą + brukowanie podjazdu - w tej roli żona jako KIEROWNIK ehehe :) a ja montaż domofonu i napędu bramy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do nas w poniedziałek przyjeżdża granit :) na płot i zaczynamy "zabawę w klocki LEGO". Płot pełny kostka granit szara a przęsła granit rudy. W przęsłach dodatkowo okienka 40 x 40 z kutym wzorem winorośli ,,, hmmmm..... zobaczymy co z tego wyjdzie. Takie są plany.

 

Ooo zapodawaj na biezaco informacje z fotami jak mozesz - interesuje mnie temat granitu bo czeka mnie tez w niedalekiej przyszlosci podjazd (ze 300-400m2) plus sporo roznego rodzaju murkow, obwodka dookola domu i takie tam sciezki ogrodowe i inne :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak apropo video-domofonu:

 

http://allegro.pl/kenwei-videodomofon-kw138mc-1b-kw-128-wideodomofon-i1575972665.html

 

ktoś miał może do czynienia z czymś takim, Pan w hurtowni Dominium nam go polecał.

 

Proszę niech sie wypowiedzą elektrykorze-psztrykorze :) i nie tylko :)

 

propozycje panow z dominium mozesz sobie darowac ... wierz mi maz z kilkoma z nich pracowal jakis czas i jedno co oni naprawde potrafia to naciagac na kase ...

 

 

Kurcze Mea poskarżyłaś się już panu Adamowi??Może się okazać,że w poniedziałek nie będziesz miała już tynkarzy na budowie.

 

niech skoncza co maja skonczyc ... poprawia wszystkie buble /a troche ich jest/ i wyskocza ze 160 zl ... ale normalnie dzis juz byla taka cisza ze zeden nawet nie pisna slowka !! nawet pan "Franek mega maruda" mijal mnie szerokim lukiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...