Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

przeraza mnie fakt ze moj maz kaze mi to do ostatniego gipsika czyscic !! wczoraj nawet mowil ze wezmie karchera i bedzie czyscil a ja mam wymyslic jak zebrac wode /z tym syfem/ !!! j to bym to zostawila pod folia i olala temat !!

 

He, he :) Chyba przesadza - pylki spokojnie moga zostac. Byle grubsze kawalki rozwalic. Ja caly strop przelecialem sztychowka i bylo git :) 3-4h roboty. Mimo ze moi tynkarze byli b. czysci i sprzatali po sobie - troche tych plackow zostalo. Niemniej - czesc z nich mogla pochodzic z betonowania stropow jeszcze. Tak czy siak - sztychowa daje rade. Potem zamiesc i finito! Na to folia, styro, folia, rurki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć jaka firma robiła Wam POŚ i ile Was to wyszło ? No i czy polecasz tą firmę :)

Tez będziemy budować w Gaszowicach :)

 

No to witamy sąsiadow :)

 

Nam robila firma Bio-Eko z Wodzislawia Slaskiego, firma konkretna - polecam, ale niepamietam ile to wyszlo, musze poszukac w papierach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my walczymy z folią na styro w oczekiwaniu na anhydryt...Jacek czy ty czyściłeś podłoge odkurzaczem ? bo jest troche pyłu i te kulki ze styro ciągle fruwają a chyba nie powinno tego być

zamówiliśmy wełnę na sufity...oj ostro trzeba było negocjować ale sie opłaciło

mam troche rzeczy do sprzedania-dużo styro na podloge, pape icopala, grzejnik purmo-dokladnie info w dziale sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my walczymy z folią na styro w oczekiwaniu na anhydryt...Jacek czy ty czyściłeś podłoge odkurzaczem ? bo jest troche pyłu i te kulki ze styro ciągle fruwają a chyba nie powinno tego być

zamówiliśmy wełnę na sufity...oj ostro trzeba było negocjować ale sie opłaciło

mam troche rzeczy do sprzedania-dużo styro na podloge, pape icopala, grzejnik purmo-dokladnie info w dziale sprzedam

Musze cie zmartwic, ale musicie porzadnie poodkurzac ,kazdy maly popierdulek ze styropianu wyplynie i nie fajnie to wyglada (przed wejsciem do hacjendy lepiej tez pozbierac bo sie naniesie) i koniecznie zaopatrzcie sie w ostra szczotke ryzowa na sciaganie mleczka po 24h od wylania BTW tylko nie dajcie sobie welny za szybko przywiezc niech wam wylewki podeschna bo ciagnie wilgoc, a mokra to troche bryndza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze cie zmartwic, ale musicie porzadnie poodkurzac ,kazdy maly popierdulek ze styropianu wyplynie i nie fajnie to wyglada (przed wejsciem do hacjendy lepiej tez pozbierac bo sie naniesie) i koniecznie zaopatrzcie sie w ostra szczotke ryzowa na sciaganie mleczka po 24h od wylania BTW tylko nie dajcie sobie welny za szybko przywiezc niech wam wylewki podeschna bo ciagnie wilgoc, a mokra to troche bryndza

 

kuuuuuuurde fakt !! wełna......ma przyjechać przed wylewkami....może poczekać w garażu ? w nim nie robimy anhydrytu ale nie ma do niego drzwi z parteru ale za to nie jest szczelny bo nie ma podbitki

może jej to zaszkodzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuuuuuurde fakt !! wełna......ma przyjechać przed wylewkami....może poczekać w garażu ? w nim nie robimy anhydrytu ale nie ma do niego drzwi z parteru ale za to nie jest szczelny bo nie ma podbitki

może jej to zaszkodzic ?

 

kamiennej nie zaszkodzi ... dlatego biore rockwoola a nie isovera ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...