Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

wczoraj robilam wycene wyposarzenia do lazienki w GK ... nie szlam w burzujstwo ale cos na granicy rozsadku ... spodobala mi sie wanna cersanit virgo /prawie ideal do mojej lazienki/ ... patrze 911 /minus to co udalo by sie urwac przy wiekszych zakupach/ nie jest zle powinnam sie wymiescic cenowo ... i jakiez bylo moje zdziwienie jak dzis znalazlam ja za 355 na allegro ... nawet przy wysylce za 100 i tak polowe mam w kieszeni ... podzwonilam nawet do tej firmy i moze jutro ja kupie ... powiedzieli ze to teraz super promocja jest na te wanny ale normlnie za niecale 700 mozna by ja dostac ... wiec jak ktos sie nad nia zastanawia to BRAC !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

kamiennej nie zaszkodzi ... dlatego biore rockwoola a nie isovera ...

Mea uwierz mi ze rockwool czy isover wsio sciaga wode i na dzien dzisiejszy do roboty to lepsza superszmata niz toprock ktory sto razy wiecej pyli (wiem z autopsji bo mam mixa toprocka i superszmaty) BTW Pati jak dach jest to gitara byleby wilgotno od podloza nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
a czym według Was ocieplic fundament EPS 200 czy styrodur?

Wg mnie ani jednym ani drugim,chyba,że nie zależy Ci na kasie i nie budujesz za 250tys.zł ( ;) ) to XPS.

Są specjalne styropiany z dodatkami uniemożliwiającymi chłonięcie wody aquacośtam lub hydrocośtam i są tańsze niż EPS200 i XPS-y.

EPS200 nie jest hydrofobowy,on jest twardy no chyba,że z dodatkami przeciw wilgoci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea uwierz mi ze rockwool czy isover wsio sciaga wode i na dzien dzisiejszy do roboty to lepsza superszmata niz toprock ktory sto razy wiecej pyli (wiem z autopsji bo mam mixa toprocka i superszmaty) BTW Pati jak dach jest to gitara byleby wilgotno od podloza nie bylo

 

cos bym z toba podyskutowala ... bo z tym chlonieciem wody nie do konca masz racje :D a co do ukladania to ze tak powiem "mi to wisizm" a juz mam firme ktora mi to bedzie ukladac :D a oni stwierdzili ze wola rocka niz isovera

 

hehe no i jakem geolog bede trzymac sie kamienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos bym z toba podyskutowala ... bo z tym chlonieciem wody nie do konca masz racje :D a co do ukladania to ze tak powiem "mi to wisizm" a juz mam firme ktora mi to bedzie ukladac :D a oni stwierdzili ze wola rocka niz isovera

 

hehe no i jakem geolog bede trzymac sie kamienia :D

 

Kamien kamieniem ale miedzy wloknami z kamienia jest mase roznego rodzaju wypelniaczy / kleju, ktory utrzymuje te wlokna we wlasciwej pozycji - takze ta welna to nie 100% kamien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...