Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

czyli powiedzenie "skoro nie widać różnicy to po co przepłacać" kolejny raz sie sprawdziło :)

 

a na budowie dziś cisza...poza tym ze przyjechała wełna która miała przyjechać jutro i ściągali mnie z łózka o 9 rano zeby garaż otworzyć...

aha zakończyliśmy casting na kafelkarzy....wchodzą 10 lipca - mam nadzieje że w miesiąc anhydryt spokojnie wyschnie

i wychodzi na to że lipiec sierpień to będą najgorętsze miesiące w tym sezonie budowlanym-płytki sufity kuchnia łazienki kominek....będzie tłok :) ale ważne że trzymamy terminy

 

Witam czy w łazience też były robione wylewki anhydrytowe czy już normalne cementowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy na wypowiedź Jacka...on już jest po i zobaczymy co on na to

 

a niby dlaczego nie w łazienkach ? jakie było uzasadnienie ? generalnie widzę że wykonawcy troche sie boją tych wylewek.....także ci którzy maja pozniej kłaść płytki na nich - tak jak było u mnie. Jeden narzekał drugi nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

a niby dlaczego nie w łazienkach ? jakie było uzasadnienie ?.

Anhydryt jest na bazie gipsu a jak wiadomo gips chłonie wilgoć i zapewne o to chodzi :)

Ja by się jednak nie bał anhydrytu w łazienkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anhydryt jest na bazie gipsu a jak wiadomo gips chłonie wilgoć i zapewne o to chodzi :)

Ja by się jednak nie bał anhydrytu w łazienkach...

 

To juz drugi raz jak sie z Toba zgadzam :jawdrop:

Byle oczywiscie miejsca mokre jak pod "brodzikiem" z plytek, okolice wanny etc solidnie uszczelnic "folia w plynie", a naroza elastyczna tasma z tegoz systemu potraktowac. Wtedy nie ma znaczenia co bedzie pod plytkami bo wilgoc i tak nie przejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anhydryt jest na bazie gipsu a jak wiadomo gips chłonie wilgoć i zapewne o to chodzi :)

Ja by się jednak nie bał anhydrytu w łazienkach...

 

anhydrytowe wylewki sa na bazie anhydrytu a nie gipsu ... to taki przytyk geologa ... gips i nahydryt co prawda maja ten sam sklad chemiczny mineralu ale inna budowe :) i inny stopien uwodnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
anhydrytowe wylewki sa na bazie anhydrytu a nie gipsu ... to taki przytyk geologa ... gips i nahydryt co prawda maja ten sam sklad chemiczny mineralu ale inna budowe :) i inny stopien uwodnienia

Ups :oops:

Biję się w piersi ale tak po lekku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu znowu taka cisza ??

 

Hy :) Moze ktos wie w jakim stezeniu zastosowac roundup zeby zniszczyl WSZYSTKO co zielone (przede wszystkim trawke)? Niektorzy pryskaja bez rozcienczania ale roundup drogi i moze wystarczy rozcienczyc a trawka tez zdechnie ? :) Musze opryskac gdzieniegdzie pod ogrodzeniem kilka miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cisza przed burza :),

 

btw, ma ktoś namiary na stolarza, który wykonuje schody? Oczywiscie dobrze miec kogos z polecenia, sprawdzonego :)

 

ja zamówiłam schody u gościa z targów w gliwicach ... widziałam tylko to co miał na targach i galerię na WWW ... od pana Karola / jest w namiarach/ wyszło mnie taniej o blisko 4 kafle więc zaryzykowalam ... jak chcesz dam ci namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłam schody u gościa z targów w gliwicach ... widziałam tylko to co miał na targach i galerię na WWW ... od pana Karola / jest w namiarach/ wyszło mnie taniej o blisko 4 kafle więc zaryzykowalam ... jak chcesz dam ci namiar

 

a ile wyszlo, bo orientacyjnie bym chcial wiedziec ile mam sie spodziewac. Ja mam schody betonowe, krecone. Chce je obudowac i zrobic porecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...