Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

a ile wyszlo, bo orientacyjnie bym chcial wiedziec ile mam sie spodziewac. Ja mam schody betonowe, krecone. Chce je obudowac i zrobic porecz.

 

gość bierze 500 za schodek stopień, podstopnice i porecz plus 50 za malowanie / jeśli kolor inny niż naturalny / i to jest cena za dąb i jesion ... buk jest trochę tańszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj juz jestem ano na zachodzie smigaja anhydryty i zyja nawet w lazienkach, folia w plynie i luzik nie ma sie co bac , a reszte zagruntowac i tez bedzie dobrze. Pan z Bytomia ma wieksze bicie na mixokrecie wiec moze dlatego dyrdymaly plecie ;)

 

Dlaczego nie - bo anhydryt nie lubi wody. Ale fakt trzeba potraktować folią w płynie i jest też ok. A Pan z Bytomia jedzie głównie na anhydrytach, cementowe robi bardzo mało. Anhydryty robi na wielkich budowach biurowce, apartamentowce, hotele, Firma nazywa się "Wnętrze". Podałem to ku pamięci , żeby zwrócić na ten szczegół uwagę osób które chcą wylać u siebie anhydryt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie prosze namiary kontaktowe na te wylewki anhydrytowe; czy te wylewki też mają tendencję do klawiszowania tak jak zwykłe, jak się zachowają, gdyby osiadł styropian.

 

Wiem, że wylewki maja inne właściwości w czasie grzania, ale zwykła klawiszują nawet gdy nie grzejemy.

No i jak to jest z ich stosowaniem na podłogówkę - które wylewki sa lepsze, bo na tych współczynnikach i oporach to w ogóle się nie znam.

 

I jeszcze - te wylewki co macie zdobione to oni mieszają w betoniarce z worków, czy tez przyjeżdża jakaś cysterna i wylewa; czy dostajecie na to jakiś certyfikat.

Na czym polega pielęgnacja tej wylewki ze strony inwestora - jakies przecieranie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Drewno dzielimy na twarde i miękkie. Drewnem o bardzo dużej twardości jest: buk, grab oraz akacja. Do drewna twardego zaliczyć możemy: dąb i jesion, mniej twardszy jest klon. Do drewna miękkiego zaliczamy: sosnę, świerk i brzozę"

 

to moze z sosna pomyllam ...

 

juz wiem co bylo z bukiem nie tak: pomalowany nie zawsze daje "wlasciwy" kolor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...