Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Mea. nie ma to jak wyjść cało z opałów hehehe

 

 

My mam z palisandru, twarde jak jasna cholera, przynajmniej tak twierdził kolega, który robił mi schody.

Namiarów nie dam bo on w zasadzie cieślą jest i siedzi na dachach, a zrobił mi pod przymusem, bo nikt nie chciał.

 

Powiem Wam , że padnięta jestem na pysk, w czasie jednego wyjazdu jestem w stanie kupić lampy do 2 pomieszczeń.

Coraz większe ciśnienie,a ze mnie siły uchodzą.

 

Ta "wykończeniówka" naprawdę się świetnie nazywa.

Wykańcza każdą sferę życia i posiadania człowieka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea. nie ma to jak wyjść cało z opałów hehehe

 

 

My mam z palisandru, twarde jak jasna cholera, przynajmniej tak twierdził kolega, który robił mi schody.

Namiarów nie dam bo on w zasadzie cieślą jest i siedzi na dachach, a zrobił mi pod przymusem, bo nikt nie chciał.

 

Powiem Wam , że padnięta jestem na pysk, w czasie jednego wyjazdu jestem w stanie kupić lampy do 2 pomieszczeń.

Coraz większe ciśnienie,a ze mnie siły uchodzą.

 

Ta "wykończeniówka" naprawdę się świetnie nazywa.

Wykańcza każdą sferę życia i posiadania człowieka :(

 

najbardziej to wykańcza ,,, ale portfel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea. nie ma to jak wyjść cało z opałów hehehe

 

 

My mam z palisandru, twarde jak jasna cholera, przynajmniej tak twierdził kolega, który robił mi schody.

Namiarów nie dam bo on w zasadzie cieślą jest i siedzi na dachach, a zrobił mi pod przymusem, bo nikt nie chciał.

 

Powiem Wam , że padnięta jestem na pysk, w czasie jednego wyjazdu jestem w stanie kupić lampy do 2 pomieszczeń.

Coraz większe ciśnienie,a ze mnie siły uchodzą.

 

Ta "wykończeniówka" naprawdę się świetnie nazywa.

Wykańcza każdą sferę życia i posiadania człowieka :(

 

Dasz radę :yes:

 

Domek już otynkowany? Na jaki kolor robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie prosze namiary kontaktowe na te wylewki anhydrytowe; czy te wylewki też mają tendencję do klawiszowania tak jak zwykłe, jak się zachowają, gdyby osiadł styropian.

 

Wiem, że wylewki maja inne właściwości w czasie grzania, ale zwykła klawiszują nawet gdy nie grzejemy.

No i jak to jest z ich stosowaniem na podłogówkę - które wylewki sa lepsze, bo na tych współczynnikach i oporach to w ogóle się nie znam.

 

I jeszcze - te wylewki co macie zdobione to oni mieszają w betoniarce z worków, czy tez przyjeżdża jakaś cysterna i wylewa; czy dostajecie na to jakiś certyfikat.

Na czym polega pielęgnacja tej wylewki ze strony inwestora - jakies przecieranie?

 

Danusiu my namiary mamy od Jacka (Jaska) na firmę KIBO http://www.posadzki-samopoziomujace.pl/

na stronie w zakładce Informacje masz wszystko dokładnie opisane co jak i dlaczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie prosze namiary kontaktowe na te wylewki anhydrytowe; czy te wylewki też mają tendencję do klawiszowania tak jak zwykłe, jak się zachowają, gdyby osiadł styropian.

 

Wiem, że wylewki maja inne właściwości w czasie grzania, ale zwykła klawiszują nawet gdy nie grzejemy.

No i jak to jest z ich stosowaniem na podłogówkę - które wylewki sa lepsze, bo na tych współczynnikach i oporach to w ogóle się nie znam.

 

I jeszcze - te wylewki co macie zdobione to oni mieszają w betoniarce z worków, czy tez przyjeżdża jakaś cysterna i wylewa; czy dostajecie na to jakiś certyfikat.

Na czym polega pielęgnacja tej wylewki ze strony inwestora - jakies przecieranie?

W kontaktach masz namiary na Kibo u mnie byli i spoko, a wylewka przyjezdza bezposrednio od producenta (wolplan albo lafarge zalezy kto to bedzie robil, tylko ze w wolplanie placisz tyle ile zuzyjesz bo autko miesza na miejscu a w lafargu przyjezdza grucha i leje tyle ile zamowiles) . Nic nie klawiszuje bo one nie potrzebuja dylatacji miedzy pomieszczeniami (jakies popierdulki mi tylko miedzy wszystkie drzwi wsadzili ale nie wiem jak sie to fachowo nazywa). Pod podlogowke idealne bo wieksze przewodzenie i dokladnie przyleganie do rurek bez pustek powietrznych i kupa innych rzeczy ktorych nie pamietam na stronie wolplanu zachwalaja (ale o ile prawde mowia, bo nie wiem, gaz mi podepna dopiero jesienia i wtedy sprawdze czy to co pisza to prawda).Pielegnacja polega na zapierniczaniu na drugi dzien po wylaniu ze szczotka ryzowa (jak najostrzejsza) i zbieraniu mleczka (taki bialy osad) a potem przed polozeniem kafli itp. przejechac je gruntem (w lazienkach folia w plynie) i tyle. Sie rozpisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie - bo anhydryt nie lubi wody. Ale fakt trzeba potraktować folią w płynie i jest też ok. A Pan z Bytomia jedzie głównie na anhydrytach, cementowe robi bardzo mało. Anhydryty robi na wielkich budowach biurowce, apartamentowce, hotele, Firma nazywa się "Wnętrze". Podałem to ku pamięci , żeby zwrócić na ten szczegół uwagę osób które chcą wylać u siebie anhydryt.

Pozdrawiam

Mea Culpa myslalem ze to inna firma z Bytomia bo mialem z nimi do czynienia co nie zmienia faktu ze sie z nim nie zgadzam bo zadna wylewka nie lubi wody ale po to jest cala chemia budowlana zeby jej uzywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasek, Pati - dzięki bardzo za informację.

 

Ewa - zapytaj męża co sądzi o wylewkach anhydrytowych. Może interesowała się nimi i ma jakieś informacje, których nie da się wyczytać w necie i folderach reklamowych. W końcu wylewki są Wam bardzo bliskie;)

 

Ps. No i pozdrów Go ode mnie i przekaż mu, że ma Cię wspierać w tych dylematach zakupowych (zwłaszcza kartą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasek, Pati - dzięki bardzo za informację.

 

Ewa - zapytaj męża co sądzi o wylewkach anhydrytowych. Może interesowała się nimi i ma jakieś informacje, których nie da się wyczytać w necie i folderach reklamowych. W końcu wylewki są Wam bardzo bliskie;)

 

Ps. No i pozdrów Go ode mnie i przekaż mu, że ma Cię wspierać w tych dylematach zakupowych (zwłaszcza kartą)

 

Pozdrowię oczywiście, :))

 

Nie, niestety nie mieliśmy styczności z anhydrytowymi wylewkami , więc nie pomożemy w tej materii :)))

No wspiera mnie, po godzinie w sklepie dostaje kociokwiku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za namiar na koparki ... jutro podzwonie ... moze maja jeszcze wolne na sobote :)

 

u mnie dzisiaj zaczela dzialac koparka i po godzinie pracy poszla pompa olejowa, jutro ma zjechac druga :) wykorytowane pol wjazdu do garazu i klapa ;/

 

co do schodow to moje debowe maja kosztowac 14 tys z barjerkami- czemu tak drogo skoro robi je znajomy?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...