Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

co do schodow to moje debowe maja kosztowac 14 tys z barjerkami- czemu tak drogo skoro robi je znajomy?:(

policzyłes ile masz schodków ? może wiecej niz inni...no i masz takie zakręcone... :)

a co do roboty przez znajomych - juz sama sie przekonałam że po znajomości czasem wcale nie znaczy że taniej...za to po terminie często i z wydzwanianiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

witam :)

Nieśmiało zapytam czy mozemy wprosic się do Waszej grupy? :) Wprawdzie mieszkamy w Żorach, budujemy w jastrzębiu, ale połowę rodziny mam w Rybniku ;) No i sama pierwsze 5 lat życia byłam rybniczanką :)

Wątek jastrzębski coś nie chce ruszyc (brak kobiet;) ), a zawsze to lepiej jak sie buduje z kimś w poblizu.

 

pozdrawiamy i czekamy na decyzję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

Nieśmiało zapytam czy mozemy wprosic się do Waszej grupy? :) Wprawdzie mieszkamy w Żorach, budujemy w jastrzębiu, ale połowę rodziny mam w Rybniku ;) No i sama pierwsze 5 lat życia byłam rybniczanką :)

Wątek jastrzębski coś nie chce ruszyc (brak kobiet;) ), a zawsze to lepiej jak sie buduje z kimś w poblizu.

 

pozdrawiamy i czekamy na decyzję :)

 

Ja serdecznie witam :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orjentuje sie kto ile moze kosztawac odbior budynku? dzisiaj sasiadka rzucila mi cena zbiorcza 5-6 tys <wow> liczyla wszysstko z mapkami , oplatami w starostwie itd. czy to mozliwe taka kwota?

 

Mysmy robili odbiór pół roku temu (XII 2010 r.) poza mapkami (ok. 900 zł.) i świadectwem energet. (500 zł) nie płaciłam za nic . Co ona w tę cenę wliczyła ?????:jawdrop: Może liczyła wszystkie papiery od początku budowy :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea. nie ma to jak wyjść cało z opałów hehehe

 

 

Powiem Wam , że padnięta jestem na pysk, w czasie jednego wyjazdu jestem w stanie kupić lampy do 2 pomieszczeń.

Coraz większe ciśnienie,a ze mnie siły uchodzą.

 

Ta "wykończeniówka" naprawdę się świetnie nazywa.

Wykańcza każdą sferę życia i posiadania człowieka :(

 

Coś na ten temat wiem:yes::yes: , i powiem więcej, że do tej pory (w domu mieszkamu już od pól roku) jak mam jechać na jakiekolwiek zakupy to rzyg.... się chce:bash::bash::bash: teraz robimy na około domu i też pełno dylematów, szkoda gadać.

Ale na pocieszenie powiem Ci że WARTO BYŁO :wave: życzę wytrwałości, koniec tuż tuż:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

Nieśmiało zapytam czy mozemy wprosic się do Waszej grupy? :) Wprawdzie mieszkamy w Żorach, budujemy w jastrzębiu, ale połowę rodziny mam w Rybniku ;) No i sama pierwsze 5 lat życia byłam rybniczanką :)

Wątek jastrzębski coś nie chce ruszyc (brak kobiet;) ), a zawsze to lepiej jak sie buduje z kimś w poblizu.

 

pozdrawiamy i czekamy na decyzję :)

 

wątek rybnicki obejmuje też z tego co kojarzę także Wodzisław i GLiwice....więc Jastrzębie też może być :)

witamy i pokaż co tam macie zrobione hehe :D albo jakie plany.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan od preema powiedzial 6400 calosc na gotowo :)

 

no nieneguje innych dobrych stolarzy na forum,,, ale ten to "przetyp". Nam inni wyceniali te same schody po pare tysie wiecej :)

 

Robi tez fajne drzwi 1300 za komplet, nieważny rozmiar muru tzn. opaski. :) My mamy praktycznie cala stoalrke od niego: drzwi i schody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orjentuje sie kto ile moze kosztawac odbior budynku? dzisiaj sasiadka rzucila mi cena zbiorcza 5-6 tys <wow> liczyla wszysstko z mapkami , oplatami w starostwie itd. czy to mozliwe taka kwota?

 

oj cos nieteges z tą opłatą, bo mysmy nieplacili nic,,, no moze jakies drobne opłaty w Urzedzie powiatowym, ale nie kojarze ??? moze byly moze nie. Ale na pewno nie takie astronomiczne sumy, a robilismy go niedawno bo w grudniu zeszlego roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budujemy to jeszcze za duzo powiedziane :) Parę dni temu dostalismy projekt, ale jeszcze coś taqam trzeba było poprawić. W związku z tym w najblizszych dniach skladamy wniosek o PnB. Projekt mamy indywidualny, dom parterowy, trochę ponad 180m2. Przeznaczony dla nas i naszej dwójki dzieciaków (3 lata i 3 miesiące). Będzie również jeden pokój więcej dla tesciowej, która z nami zamieszka, jak nie bedzie juz w stanie mieszkać sama w swoim domu.

 

Działkę kupilismy 1,5 roku temu i czas w koncu na niej coś zbudowac:)

 

Jak na razie mamy juz umowioną ekipę budowlaną. Zresztą jeden budynek na działce juz mamy- niezwyklej urody blaszak :D Jak nam nie wyjdzie z domem, to zamieszkamy w blaszaku :lol:

 

Plan na ten rok- SSO.

 

Zdjęcia sprobuję jakies wkleić, ale najpierw muszę połapać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rutino witamy .

 

geller też buduje w jastrzębiu więc nie będziesz sama ...

 

 

z innej beczki ... co planujcie na 10 czerwca po 17 ?? bo odezwał się pan z muratora że chciałby zorganizować spotkanie grupy ... pewnie z opcja jakiegoś art w muratorze

 

edit... to mój 2000 post ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...