Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

to podzenia życzymy ... :)

 

głownie w walce z urzędasami :)

 

No ja mam nadzieję,ze jakos strasznie nie będzie :) Projekt nam robił architekt z Jastrzębia, który ma dobre relacje z urzędnikami, więc wierzę, ze na PnB nie bedziemy czekać wiecznie. Tym bardziej,ze projekt bez udziwnien, zgodny z wszelkimi wymogami. No zobaczymy.

 

Na razie to mamy za sobą tylko "wymianę zdań" z vattenfallem:roll: bo mamy przpiękny słup na działce:evil: chcielismy zmienic jego polozenie. i oczywscie mozemy ale za swoje. nie chcemy sie po sądach ciągać,bo jakbysmy chcieli z nimi wygrać to bysmy faktycznie budowali dopiero za kilka dobrych lat. A tyle czekać nie zamierzamy. Tym bardziej ze nikt nam zwycięstwa nie zagwarantuje.

 

Na dzien dzisiejszy mam jedną zagwozdkę kolorystyczną :) Wybralismy sobie dachówkę Braasa celtycką lumino. w projekcie mamy wszelkie odcienie czerwieni i grafit. w hurtowni wybralismy brązową. ale wczoraj natknelismy się na taką dachówkę juz polozoną na dachu. ale kurcze ten kolor jakis dziwny. Tyle ze to była całkiem swiezo połozona dachowka. Muszę ją zobaczyc jeszcze raz po jakims większym deszczu. Moze bedzie lepiej,bo wczoraj mnie rozczarowała :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Budujemy to jeszcze za duzo powiedziane :) Parę dni temu dostalismy projekt, ale jeszcze coś taqam trzeba było poprawić. W związku z tym w najblizszych dniach skladamy wniosek o PnB. Projekt mamy indywidualny, dom parterowy, trochę ponad 180m2. Przeznaczony dla nas i naszej dwójki dzieciaków (3 lata i 3 miesiące). Będzie również jeden pokój więcej dla tesciowej, która z nami zamieszka, jak nie bedzie juz w stanie mieszkać sama w swoim domu.

 

Działkę kupilismy 1,5 roku temu i czas w koncu na niej coś zbudowac:)

 

Jak na razie mamy juz umowioną ekipę budowlaną. Zresztą jeden budynek na działce juz mamy- niezwyklej urody blaszak :D Jak nam nie wyjdzie z domem, to zamieszkamy w blaszaku :lol:

 

Plan na ten rok- SSO.

 

Zdjęcia sprobuję jakies wkleić, ale najpierw muszę połapać co i jak.

 

parterówka !! nareszcie ktoś :) prawie taki jak mój....czekam z niecierpliwością na rzuty projektu :)

 

 

mnie ten 10 czerwca wstepnie pasuje...ale bez adiqq to nie da rady...bo jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rutino ja mam brązową celtycka ... kolor jest ok .

 

 

przejrzałam Twoje zdjecia. No i u Ciebie to wygląda tak jak sobie wyobrazałam. Ładny brąz. To ja juz nie wiem co tamci ludzie maja nie tak z tą dachówką:confused: ale oni w ogole jakos tak budują dziwnie, od konca. to i dachowkę pewnie mają dziwną ;)

tak czy siak mam o czym mysleć.

 

ale zazdroszczę juz tych pytan o instalacje, wykonczenia itp :)

Naszym celem jest wprowadzić się do konca przyszłego roku. Mam nadzieję,ze jest to realne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam nadzieję,ze jakos strasznie nie będzie :) Projekt nam robił architekt z Jastrzębia, który ma dobre relacje z urzędnikami, więc wierzę, ze na PnB nie bedziemy czekać wiecznie. Tym bardziej,ze projekt bez udziwnien, zgodny z wszelkimi wymogami. No zobaczymy.

 

Na razie to mamy za sobą tylko "wymianę zdań" z vattenfallem:roll: bo mamy przpiękny słup na działce:evil: chcielismy zmienic jego polozenie. i oczywscie mozemy ale za swoje. nie chcemy sie po sądach ciągać,bo jakbysmy chcieli z nimi wygrać to bysmy faktycznie budowali dopiero za kilka dobrych lat. A tyle czekać nie zamierzamy. Tym bardziej ze nikt nam zwycięstwa nie zagwarantuje.

 

Na dzien dzisiejszy mam jedną zagwozdkę kolorystyczną :) Wybralismy sobie dachówkę Braasa celtycką lumino. w projekcie mamy wszelkie odcienie czerwieni i grafit. w hurtowni wybralismy brązową. ale wczoraj natknelismy się na taką dachówkę juz polozoną na dachu. ale kurcze ten kolor jakis dziwny. Tyle ze to była całkiem swiezo połozona dachowka. Muszę ją zobaczyc jeszcze raz po jakims większym deszczu. Moze bedzie lepiej,bo wczoraj mnie rozczarowała :roll:

 

 

Rutino witaj

 

Tez buduję parterówkę. Ja z Jastrzębia będę sie przeprowadzać w kierunku okolic gdzie teraz mieszkasz, tj. do Golasowic (gm.Pawłowice)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...