Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Bdan, my mieszkamy w Zorach :) A będziemy budowac w Jastrzębiu, a dokładnie w Moszczenicy ;)

Na jakim jesteś etapie?

 

Mea, czyli rozumiem ze w razie wątpliwosci mogę wpaść zobaczyc na zywo?;)

 

przeglądałam rozne elewacje i dachy na forum, ale ciezko nam się zdecydować. wiem,ze do koloru elewacji jeszcze daleko,ale dach wybieramy wkrótce wiec juz powinnam wiedziec czego chcę ;) mamy dwie opcje:

 

1. dach grafitowy, komin z grafitowej cegły klinkierowej (lub czegos innego grafitowego), ryny i obróbki blacharskie grafit, elewacja biała (bądź jakiś jej odcień), cokół i słupy (o przekroju kwadratu, dwa przed wejsciem, jeden przy tarasie) z klinkieru syriusz cieniowany http://www.crh-klinkier.pl/cegly-klinkierowe-syriusz-cieniowany.php drzwi i okna złoty dąb lub orzech (podobałyby mi sie jeszcze białe okna ale pewnie wtedy i drzwi musiałyby byc białe a to odpada)

 

2. dach brazowy z braasa, komin, rynny pod dach, elewacja biała lub jakis jasniutki pastelowy, cokoł i słupy nie mam pojecia, stolarka jak w pkt 1 albo i ciemniejsza.

 

co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy dach i rynny taka ciemna czekolada z Roben-a, komin mamy z takiej koloro-podobnej klinkierki, dom bedzie tynkowany na jakis jasny kolor, cos co bedzie pasowac do reszty, a cokol na cos ciemnego w kontrascie do reszty :) aha, no i oczywiscie stolarka okienna i drzwiowa oraz brama garażowa ZŁOTY DĄB :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysmy robili odbiór pół roku temu (XII 2010 r.) poza mapkami (ok. 900 zł.) i świadectwem energet. (500 zł) nie płaciłam za nic . Co ona w tę cenę wliczyła ?????:jawdrop: Może liczyła wszystkie papiery od początku budowy :yes:

 

no wlasnie tez mi sie wydawalo, ze ja cos nie tego :) a nie mysleliscie nad certyfikatem, zeby zrobic przez allegro? tam idzie znalezc za 120 zl, po co placic 500zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rutino - wiem gdzie jest ta ulica, będziesz miał wszędzie blisko, bo budujesz w "centrum" (szkoła, przychodnia, sklepy,przystanek)

 

wiem, wiem :) to był warunek mieszkania w jakiejkolwiek dzielnicy jastrzębia:D wszystkich z jastrzebia przepraszam,ale nie jest to moje ulubione miasto ;) no ale mam nadzieję ze to się zmieni. tym bardziej,ze z jastrzebia mam męża, kilka kolezanek, a poza tym w jastrzebskim szpitalu namiętnie rodzę dzieci:D

 

jutro sprobuje cos konkretniejszego o budowie napisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem :) to był warunek mieszkania w jakiejkolwiek dzielnicy jastrzębia:D wszystkich z jastrzebia przepraszam,ale nie jest to moje ulubione miasto ;) no ale mam nadzieję ze to się zmieni. tym bardziej,ze z jastrzebia mam męża, kilka kolezanek, a poza tym w jastrzebskim szpitalu namiętnie rodzę dzieci:D

 

jutro sprobuje cos konkretniejszego o budowie napisać :)

 

hehe to ja mialam to samo z rybnikiem ... moj maz powiedzial ze za skarby swiata nie zgodzi sie zeby miec w adresie Żory :) nawet jak rzut beretem od naszej budowy byla fajniusia dzialeczka ale wlasnie po Żorskiej stronie lotniska :) a tak po prawdzie bardzo chcial pozostawic w adresie RYBNIK :) ja jako "naplywowa z wodzislawia" rybniczanka stwierdzilam ze mi to wlasciwie wisi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...