Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

JEJEJEJEJE nareszcie ktos kto NIE MA KOMINKA !!!!!

 

przygotuj sie psychicznie ze kazdy fachman czego by sie nie tknal to zapyta "a kominek gdzie??" ja w takiej sytuacji powiem NIE MA I NIE BEDZIE !!!

 

a co do "konsultacji z szanownym malzonkiem" poczekaj jeszcze chwile a obudzona o 2 w nocy bedziesz recytowac zapotrzebowanie na materialy i koszty robocizny :)

Te kominki są tak jak kina domowe parę lat temu kupowane na okręta bez namysłu z których tak na prawdę skorzystało się 3 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

a co powiecie na takie kolory elewacji - nie wiem, czy mogę zamieszczać zdjęcie, które jest w sieci

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/8e19482220d749b8d1cf886827c0bee6,10,19,0.jpg

 

ha, mi sie podoba. Ogólnie podobaja mi sie domy wykonczone wlasnie jakimis kamieniami albo czyms podobnym na rogach i wokol okien i bramy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Te kominki są tak jak kina domowe parę lat temu kupowane na okręta bez namysłu z których tak na prawdę skorzystało się 3 razy

No nie przesadzaj,ładnie wkomponowany kominek o ciekawym kształcie może być ozdobą salonu.

Czasy,gdy kominki obijało się głownie piaskowcem minęły...

Prawdpodobnie większość dlatego stawia kominki a nie z potrzeby grzania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj,ładnie wkomponowany kominek o ciekawym kształcie może być ozdobą salonu.

Prawdpodobnie większość dlatego stawia kominki a nie z potrzeby grzania :)

 

Tak zgadza się z potrzeby ozdobnej i jest ok. to każdego subiektywny wybór ja nie oskarżam nikogo tylko sądzę że jesteśmy strasznie podatni na modę to jest aż śmieszne czasami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie zgodzę , mam na myśli kominki, my mamy w starym domu i palimy bardzo często, w nowym też jest i bynajmniej nie jako sprzęt

modowo-ozdobny ale li tylko i wyłącznie użytkowy.

Uwielbiamy magię ognia , ale szanuję decyzję ludzi , którzy nie chcą.

"Bo co komu do domu jak chałupa nie jego" :)

 

Danusia , my będziemy mieli taki układ kolorów dokładnie :)) jak pokazałaś na tej fotce, ale w innej konfiguracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam "poddaszowke" tez rozlozona 16,5x13,4m :) ale co do plusow i minusow to patrzcie tylko na to, zeby wam sie podobalo i reszte miejcie w tylku czy ktos powie tak czy inaczej! napewno nie pytajcie nigdy goscia w odwiedzinach jak mu sie podoba bo zawsze sklamie :) kazdy ma inny gust, najwazniejsze zeby sie dobrze czuc w tym co stworzymy

 

natchnienie cie dopadło ze takie przemyślenia... ?? :D

 

ja od zawsze chciałam parterówke ..już 10 lat temu jak jeszcze nie wiedziałam nawet czy bede budować to już wiedziałam że parter...mało tego....pierwszym projektem jaki mi sie spodobał był właśnie Rodzinny z muratora (oj staaaary ten projekt :) ) ....no i jest.....chociaż chwile bylismy zdecydowani na poddasze ...to jednak wygrał parter :)

 

a newsów...byłam w OBI...wynegocjowałam nie dość że fajną cene na płytki (w necie sa po 75, ja dostałam po 79) to jeszcze dostane stały rabat na wszystko.....więc mea dzieki za rady - warto od razu walić do wyższego szczebla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewus wrzuciłabyś jakieś fotki....chętnie obejrzę na pocieszenie że nie tylko u mnie zarośnięte jak w dzungli :)

 

a co elewacji to mnie sie marzy taka tylko klinkier żółty zamiast jasnoszarego

http://img.extradom.pl/grafiki/17476/big695.jpg?ext=gif,jpg&q=85&resize=695x695

 

No nie umiem wklejać zdjęć, ale od lipca mam młodego w domu, jak wróce z urlopu to coś powklejam, chociaż to będzie

ciężki okres jak myślę przeprowadzki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

queene, świetny domek wkleiłaś :) z takim jasnoszarym klinkierem jaki mi sie marzy :) z żółtym też będzie świetnie, ale ja wolę taki szary. I chyba coraz bardziej przychylamy sie ku opcji z grafitem na dachu. no zobaczymy, mamy jeszcze czas ;)

a co do tarasu to pięękny :lol2: ja bym się tym chwaliła. są zielone dachy to i taras moze byc ;)

Mea, co do kominka i tego ze się wszyscy fachowcy będą dziwić. To u nas juz architekt tak zrobił. Mówilismy mu ze zadnego kominka a on i tak odruchowo go namalowal :D Ale całe szczęscie nie komentował naszej decyzji :)

 

a z tym kominkiem to się trochę zgadzam z mariuszkotula. owszem jedni, jak Ewus, kominki uwielbiają i nie wyobrazają sobie mieszkać bez, dla innych to ładna ozdoba salonu. Ale na pewno jest duza część,która tak robi,bo wszyscy tak robią. A w tym przypadku to moim zdaniem szkoda kasy. Bo to przecież grosze nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam Mea a te romanticzne wieczory przy kominku mhmhm sie rozmarzylem ;) BTW wczoraj widzialemu u znajomego jak 'fajnie ' ociepla poddasze firma i przestrzegam nie dajcie sobie walnac drugiej warstwy welny zanim nie obejrzycie pierwszej bo takich baboli jak zrobili (a jestem dyletantem bo wiem tylko tyle ile wyczytalem no i cos tam juz sam zrobilem) a juz tekst goscia ze te dziury to i tak zakryje druga warstwa bezcenne juz nie mowiac ze nie wypuscili mu welny za murlate 'bo po co'.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki wielkie za programy... moze uda się cosik sensownego stworzyc ;)

Jezeli mowa o elewacjach.. rok temu moja kuzynka wystawiła domek... elewacja byc moze banalna ale jak dla mnie uniwersalna i ponadczasowa, wiec jak narazie w moich planach pozostaje taka :)

 

http://img716.imageshack.us/img716/5546/dsc0562sc.th.jpg' alt='dsc0562sc.th.jpg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...