Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Hej!

 

Nie wiecie może gdzie jest w Rybniku wypożyczalnia stempli budowlanych, podobno jest gdzieś w okolicach LUBARU gdzie mają stemple rozporowe, ale w szukajce jakoś nic mi nie wyświetla. Jeśli macie jakieś namiary to bardzo bym prosił, ewentualnie jeśli ma ktoś do sprzedania długości min. 2,80m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Nie wiecie może gdzie jest w Rybniku wypożyczalnia stempli budowlanych, podobno jest gdzieś w okolicach LUBARU gdzie mają stemple rozporowe, ale w szukajce jakoś nic mi nie wyświetla. Jeśli macie jakieś namiary to bardzo bym prosił, ewentualnie jeśli ma ktoś do sprzedania długości min. 2,80m.

 

szukaj firmy sambor /to jest wlasnie kolo lubaru/ albo firmy otto /kolo elektrowni/ cenowo lepszy jest sambor ale za to stemple z otto sa o niebo lepsze ... ale z wlasnego doswiadczenia - warto sobie dobrze policzyc jak przywioza i jakos delikatnie poznaczyc /kropka sprayem/ bo mnie w otto chcieli oszukac ze oddalismy zepsute a sie okazalo ze je podmienili juz u siebie i chcieli mnie na 400 naciagnac !!! wiec ostrzegam !!

 

telefony i www obu firm sa w namiarach !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam dopiero z budowy...wylewki anhydrytowe zrobione....z przygodami bo zabrakło nam wody w studni....szok normalnie !! i wyszło jakich mam zajebistych sąsiadów - albo odmawiali sprzedania wody albo ich nie było (lub sprawiali wrażenie że ich nie ma)

w końcu daliśmy rade dzięki karcherowi umyć auto

wyszło mnie 48zl/m2 bo w niektórych pokojach mam wylewki o wzmocnionek konstrukcji....wyszło w sumie mniej niż myślałam :)

ale na pocieszenie usłyszeliśmy że super przygotowana podłoga...opłaciło sie spedzic 3 dni na kolanach :D

a wylewka wygląda super.....zdjęcia jutro bo dziś już chodze na rzęsach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni dali...ale pompka była za słaba i pod górke nie dała rady....reszta - jak wyżej...no comment po prostu...jak usłyszałam że nie bo im potem prognoza sie podwyzszy na cały rok to mi ręce opadły...no ale...przyjdzie kryska na matyska ;) już to po mnie spłynęło

 

aha...ekipa - doskonała, Jacek dzięki za namiary, naprawde fajni ludzie, troche spanikowali jak zobaczyli co z tą woda...ale skończyło sie na wesoło....naprawde moge ich polecić

cene rozbijają na 12zl/m2 robocizny i 300zl/tona zużytego materiału, wydruk komputerowy z maszyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ... dobree :) ale to nic ,,, uwierzcie mi, nasi sąsiedzi kilka lat wstecz poszerzyli sobie drogę wjazdową na swoją posesje kosztem naszego pola. Pole ma 22,5 m szerokosci, a tak de facto mialo 21. I tak sobie jezdzili kilka lat po ich drodze i części naszego pola. "graniczok" wiec był w polowie drogi wjazdowej. W czasie kiedy zaczelismy budowe to postawili słup fi 100 w granicy i pociągli do góry pola wzdłuż granicy sznurek i powiedzieli ze niemamy prawa jezdzic samochodami ciężarowymi po ich drodze. to jest dopiero numer. Kiedys jak przyjechał kierowca z OBI i pomylil sie i wjechal przed płotem zamiast za płotem to sąsiad - pajac wyleciol na dwór i zaczał sie drzec ze mo stąd spier.... . Także mają niezle pojechane :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...