Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

my mamy kratke centralnie w srodku garazu, a odplyw wychodzi na zewnatrz budynku. Docelowo jeszcze bedziemy dawac korytko wzdłuż bramy jak bedą układać kostkę :)

 

a jak duzy macie garaz ?? bo ja z tych 40m2 bede miala problem do kratki wszystko sciagnac !! myslalam o jednej nitce odplywu takiego 7cm ... miedzy samochodami wzdluz centralnie w garazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

ruszam temat ktorego chyba jeszcze tu nie bylo ... odplyw wody w garazu !!! jak macie zrobiony ?? macie jakies korytka ?? jak je montowac ?? jak je ustawic i jak z nich zrobic odplyw ????

 

nie zastanawialem sie nad tym bo chyba u mnie nie ma po co, w sumie nie mam garazu w piwnicy i jakby sie co mialo zbierac to wyplynie samoczynnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zastanawialem sie nad tym bo chyba u mnie nie ma po co, w sumie nie mam garazu w piwnicy i jakby sie co mialo zbierac to wyplynie samoczynnie

 

mi nie chodzi o wode ktora sie dostanie do piwnicy /bo zakladam ze takowa nei dostanie sie tam wogole!!/ ale o wode ktora sobie przywieziesz na autku ... zima jest od cholery wody ze sniegu i jesli nie splynie to niestety moze

a. odparowac i spowodowac trwala i nielubiana przez kierowcow rdze na calym podwoziu ...

b. zamarzac noca w nieogrzewanym garazu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie chodzi o wode ktora sie dostanie do piwnicy /bo zakladam ze takowa nei dostanie sie tam wogole!!/ ale o wode ktora sobie przywieziesz na autku ... zima jest od cholery wody ze sniegu i jesli nie splynie to niestety moze

a. odparowac i spowodowac trwala i nielubiana przez kierowcow rdze na calym podwoziu ...

b. zamarzac noca w nieogrzewanym garazu ...

 

ad a) nie grzac w garazu to nie bedzie parowac

ad b) grzej w garazu to nic nie zamarznie

 

nie przejmuj sie tylko wybierz jedna z opcji:P ja bede mial w garazu maly grzejniczek ale tylko po to, zeby nie rozwalilo wodomierza z zaworami bo nie chce znowy wydac 270zl, a tak chyba najrozsadniej to zrobic minimalny spad na calej powierzchni podlgo i woda sama wylplynie z garazu, bo brama nie odcina szczelnie zewnatrz z wewnatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak duzy macie garaz ?? bo ja z tych 40m2 bede miala problem do kratki wszystko sciagnac !! myslalam o jednej nitce odplywu takiego 7cm ... miedzy samochodami wzdluz centralnie w garazu

 

my mamy garaz taki z 30 m2, na jedne autko ale poszerzony na ewentualny motor :) takze ta kratka wystarcza, ale jak ty masz wielki to najlepiej sobie wrzuc odpływ korytkowy i z głowy.

 

u nas kratka jest tylko po to aby odprowadzala ewentualną wodę np. z śniegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati gratulacje chociaz nie mam pojecia jak mozna robic wylewki woda ze studni ;) no i pewnie wam rece odpadaja po zbieraniu mleczka bo to okropna robota BTW bylem ostatnio u twojej tesciowej oj nawet pomalutku przekonala mnie do drzwi z derpola, ale to nie moja decyzja, zona sobie wybierze.

 

my nie mamy innej wody :) chyba że mineralna :) ale oni mówili ze w sumie to często ze studni

a drzwi...no cóz ja już wybrałam :D mąż przebolał dostawkę....decyzja zapadła...nawet teście sie przekonali do dostawki ze fajna bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
ale chyba zdazyles zrobic ogrodzenie czy mi sie pomylilo z kim innym?

Ogrodzenie jest narazie tymczasowe z siatki leśnej :)

Jeszcze co do muru to spotkałem się,że w niektórych gminach w MPZP ogrodzenie z betonu jest zakazane,np.Sośnicowice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrodzenie jest narazie tymczasowe z siatki leśnej :)

Jeszcze co do muru to spotkałem się,że w niektórych gminach w MPZP ogrodzenie z betonu jest zakazane,np.Sośnicowice ;)

 

beton jest obrzydliwy, ja chyba walne jakies choineczki przed tuje i nie bede robil zadnego plota, bedzie taniej i ladniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak duzy macie garaz ?? bo ja z tych 40m2 bede miala problem do kratki wszystko sciagnac !! myslalam o jednej nitce odplywu takiego 7cm ... miedzy samochodami wzdluz centralnie w garazu

 

Nie mam zadnej kratki w garazu - mam wylewki zrobione ze spadem w kierunku bramy (malutkim - jakies 2-3cm na dlugosci 7m), a przed brama (na zewnatrz) bedzie duze liniowe koryto odwodnieniowe na cala szerokosc garazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...