Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Aha zapomniałam zapytać,a mąż mnie tu męczy,że mam Was zapytać.Jaki podkład,gdzie najtaniej,za ile itp.pod panele,wszędzie podłogówka??

 

Nie daje nic innego niz PIANOMAT - szary - 3mm. Do kupienia w Dywycie i Komforcie no i oczywiscie najtaniej na Allegro. Nadaje sie pod podlogowke, super wyglusza panele. Wszystkie pianki, korki, tektury, gabki i inne cuda maja na noc :) Cena ok 7-9 pln / m2 ale warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daje nic innego niz PIANOMAT - szary - 3mm. Do kupienia w Dywycie i Komforcie no i oczywiscie najtaniej na Allegro. Nadaje sie pod podlogowke, super wyglusza panele. Wszystkie pianki, korki, tektury, gabki i inne cuda maja na noc :) Cena ok 7-9 pln / m2 ale warto :)

 

że pianki i korki to wiadomo ze nie ale tektury jakies tam akurat słyszałam że są dobre i to w firmie która zajmuje sie kładzeniem paneli...ja ni ewiem, nie sprawdzałam i jeszcze sie tym nie interesowałam

sprawdziłeś pozostałe ? czy swoim zwyczajem uważasz że najlepsze bo ty to akurat masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam to malutka łazieneczka, wymiar podłogi to 120 x 200; praktycznie te rurki mamy juz rozłozone i daliśmy po 5. ale teraz "ciśnie mi się do głowy", tzn. takie natręctwa myslowe, jakie często mi się zdarzają z powodu budowy, że coś jest źle, że jednak mogliśmy dac rzadziej, chociaż te 7, 5. Mąż nie widzi problemu, ale ja bym to przepieła - i teraz kolejny dylemat, czy te rurki nie będa jakoć niebezpiecznie poprzeginanie, czy dac nowa rurkę, czy wykorzystac te i bardziej zagęścić w wiatrołapie, czy w ogóle to olać.

Czytałam opinie spec. z Wavina, że 7,5 nie powinno sie robić, bo to niebezpieczne zakrety dla rurek. A tu 5 na tak małej powierzchni poskręcane.

Co sądzisz

 

kupcie sobie specjalna sprezyne za 30 zl do wyginania rurek i bedzie pewne, ze sie zadna nie zlamie :) lepiej rurki dac gesciej niz za zadko bo zawsze mozna przykrecic na rozdzielaczu. 5 cm raczej bedzie ciezko wykonac, ja mam w lazienkach co 7,5cm, na parteze co 10 a na poddaszu co 15, przeliczone w "ozc my head"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daje nic innego niz PIANOMAT - szary - 3mm. Do kupienia w Dywycie i Komforcie no i oczywiscie najtaniej na Allegro. Nadaje sie pod podlogowke, super wyglusza panele. Wszystkie pianki, korki, tektury, gabki i inne cuda maja na noc :) Cena ok 7-9 pln / m2 ale warto :)

 

ja kupilem arbitona do podlogowki chyba po 3,2 brutto/m2, ma super opinie w necie procz tego u mnie tez super wygluszaja, ale kto by czego nie mial zawsze bedzie mial na noc do Twoich rozwiazan ;) ale to wszyscy wiedza! znowu zaczynasz sie chwalic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że pianki i korki to wiadomo ze nie ale tektury jakies tam akurat słyszałam że są dobre i to w firmie która zajmuje sie kładzeniem paneli...ja ni ewiem, nie sprawdzałam i jeszcze sie tym nie interesowałam

sprawdziłeś pozostałe ? czy swoim zwyczajem uważasz że najlepsze bo ty to akurat masz

 

wyprzedzilas moje mysli :p bo Adam to ma nawet najlepszego tate ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że pianki i korki to wiadomo ze nie ale tektury jakies tam akurat słyszałam że są dobre i to w firmie która zajmuje sie kładzeniem paneli...ja ni ewiem, nie sprawdzałam i jeszcze sie tym nie interesowałam

sprawdziłeś pozostałe ? czy swoim zwyczajem uważasz że najlepsze bo ty to akurat masz

 

Swoim zwyczajem sprawdzam wszystko co kupuje gdzie sie da i jak sie da (zarowno parametry jak i opinie uzytkownikow) - i akurat tektura to najwiekszy badziew bo najszybciej z tych wszystkich materialow sie ubija i siada - tworza sie pustki ktore raz - ze halasuja, dwa - panele zaczynaja sie ruszac. Przy wiekszych nierownosciach moga sie powyginac i polamac zamki i panele zaczna skrzypiec przy chodzeniu :)

 

Nigdy nie kupuje na slepo - dlatego wszystko co mam u siebie z danej polki cenowej MOIM ZDANIEM jest najlepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem arbitona do podlogowki chyba po 3,2 brutto/m2, ma super opinie w necie procz tego u mnie tez super wygluszaja, ale kto by czego nie mial zawsze bedzie mial na noc do Twoich rozwiazan ;) ale to wszyscy wiedza! znowu zaczynasz sie chwalic!

 

Jasne - chwale sie podkladem pod panele, buahaha! Rozwalasz mnie czasem :) Jakbym mial parkiet po 300 pln / m2 to bym sie mogl chwalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOIM ZDANIEM jest najlepsze ;)

 

ależ miej sobie najlepsze tego ci życze....chodzi mi tylko o sposób w jaki piszesz...TWOJE ZDANIE jest jakie jest i zwykle nie podlega dyskusji bo i tak jesteś jak ta przysłowiowa krowa :D

dlatego ja dalszą dyskusje uważam za bezcelową, robię w tył zwrot i grzecznie mówie dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ miej sobie najlepsze tego ci życze....chodzi mi tylko o sposób w jaki piszesz...TWOJE ZDANIE jest jakie jest i zwykle nie podlega dyskusji bo i tak jesteś jak ta przysłowiowa krowa :D

dlatego ja dalszą dyskusje uważam za bezcelową, robię w tył zwrot i grzecznie mówie dobranoc

 

Pisze jak uwazam :) Ktos pyta - ja odpowiadam. Z kazdym chetnie podejme dyskusje tylko poprosze konkretne argumenty - odnosnie kartonu pod panelami proponuje sobie zrobic prosty test - stan na piecie na dowolnym kartonie i stanie sie jasne ze to sie MUSI predzej czy pozniej ubic. Izolacji akustycznej to tez zadnej nie moze zapewnic bo taki karton wazy jak piorko - a jak wiadomo przy wygluszaniu stosujemy materialy o mozliwie najwiekszej gestosci.. I nic gestszego, ciezszego niz pianomat nie znalazlem. Kupilem - jestem b. zadowolony, wiec polecam (a mam porownanie bo paneli na roznych podkladach mialem przynajmniej kilka - od dwoch mieszkan przez kilka biur, w koncu po swoj dom). No ale dla Macka to chwalenie sie! :D Myhyhyhy. Jakbym byl nadetym bufonem to bym kupil podklad po 50 pln / m2 i wtedy bym sie "chwalil" ;)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O a ja już myślałam,że w dziwnym banku mamy kredyt,bo u nas jeszcze z banku nikt nie był,a ostatnia transza(10 tys)jeszcze tylko została.Kase zawsze mieliśmy do pięciu dni.

Mea my byliśmy oglądać panele w magazynie w Oleśnie.Wybraliśmy dąb południowy,w piątek przyjedzie,jakbyś chciała u nas zobaczyć,zapraszam.Przy okazji bym Ci kase oddała,bo jakoś się wybrać do Was nie mogę.

 

w piatek bedziemy juz dobre 700 km stad :D ale nie omieszkam podjechac po wakacyjnych wojazach :)

 

czy ja juz cos wspominalam kiedykolwiek o tym ze NIENAWIDZE sie pakowac ?? od 21 walcze i narazie udalo mi sie zwalczyc prasowanie, pakowanie ciuchow i zarelka Agaty, kosmetyki i lekarstwa /dwie porownywalne kosmetyczki !!/ jeszcze ja, maz i kuchnia ... boze spraw zeby nasze mondeo mialo nieograniczona pojemnosc bagaznika!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja za tydzien wyjezdzam ale do Ustki (polskie morze jest beee ale trzeba synowi pokazac) to tak zeby dobic BTW apropos pianomatu (ogolnie dawanie paneli pod podlogowke uwazam za poroniony pomysl ale to moja opinia) ale jesli pianomat pod podlogowke jest w 30% tak dobry jak pod wykladziny to polecam bo pod wykladziny jest super (wiem bo handluje i z taniej wykladziny z pianomatem mozna zrobic wypas) jak kiedys sie zjawi przedstawiciul to pogadam z nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...