Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Adiqq mi raczej chodzi (ale ja jestem poryty) o sam sklad paneli 90% kleju i innych wiorow jakos mi sie to kloci z podgrzewaniem tak samo tez mam z wykladzinami, jest kupa niby dostosowanych pod podlogowke, ale ja tam widze ogrzany klej i beee (dlatego moj pokoj ma grzejnik bo ma byc wykladzina z pianomatem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Pytanie z innej beczki, wykanczacze, rozgladal sie ktos z was za wannami? Mam dwa typy jeden to RIHO LussoPlus a druga to CERSANIT Virgo. Co wiecie na temat tych wannien? Znalazl ktos wiecej informacji na tematy wanien aktrylowych?

 

btw, w Miedzywodziu bylem pare razy i jest suuuuuperowaaaaaaa plaza, szeroka wielka :) ale bym pojechal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłam wannę z poolspa, wszyscy lubimy bąbelki wiec wreszcie bedzie to na wyciągnięcie ręki

 

co do paneli - podzielam w 100% zdanie Jacka...u nas panele beda tylko na chwile w pokojach dziecięcych....jak przestaną niszczyć wszystko na swojej drodze to też dostaną drewno i bedzie fajnie

 

co do wakacji - prosze nie wkurzać tych co w te wakacje sie wykańczają, my zrobiliśmy sobie potrójne wakacje przed rozpoczęciem budowy żeby wystarczyło na zapas :D :D a polskie morze jest super ! proponuje Gąski - najwieksza i najbardziej pusta plaża polskiego morza z tych które odwiedziłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ale robicie wakacyjny nastrój :bash: a tu człowiek musi się z rurkami męczyć :p

My może w sierpniu gdzieś się wybierzemy, na razie nic nie planujemy, bo wiadomo, że na budowie trudno coś planować:)

Polskich plaży trochę odwiedziliśmy - Ustka, Jastrzębia Góra, Hel, Gąski, Mielno, Sopot...teraz marzy nam się jakiś zagraniczny wypad ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaa, wakacje, wakacje....

;)

 

Matko, dawno mnie nie tu było... a u Was się dzieje !!! :jawdrop:

Jestem pod wrażeniem !

 

Ej, a z czym Wam podpadł P. Damian ?

Pisać mi tu szybciutko.

Może być na PW.

:D

nooo prosze kto zawitał :) miło :)

p. Damian nie za bardzo przyłożyl sie do tynków w 2 przypadkach....była mega afera....dużo opowiadania....ale u mnie zrobił późńiej....i jest ok :) od poniedziałku wchodzi mi robic sufity podwieszane :)

 

a co u ciebie - pewnie juz piekny ogródek masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki, wykanczacze, rozgladal sie ktos z was za wannami? Mam dwa typy jeden to RIHO LussoPlus a druga to CERSANIT Virgo. Co wiecie na temat tych wannien? Znalazl ktos wiecej informacji na tematy wanien aktrylowych?

 

btw, w Miedzywodziu bylem pare razy i jest suuuuuperowaaaaaaa plaza, szeroka wielka :) ale bym pojechal :)

 

ja biore cersanita virgo 170 :) czytalam duzo o wannach akrylowych i poza gruboscia i bialoscia akrylu to jest to jeden kit i wszystko i tak zalezy od modelu i ksztaltu :) na virgo sie zdecydowalam bo mi pasuje w niej wszystko :) grubosc ma chyba 6mm wiec zupelnie wystarczajaco :D

 

a co do wakacji ... my juz daaaawno nie bylismy nad polskim morzem wiec dlatego w ramach akcji "budujemy dom" jedziemy wlasnie w polske i nad morze bo bedziemy dostepni pod telefonem :D hydraulik bedzie tam dzialal wiec trzeba to nawigowac :D jedziemy do kopalina i tam sa wlasnie duuuuze i puste plaze :D

 

skoro juz wstalam to biore sie dalej za pakowanie :) potem sie zbieamy skonczyc ten styropian i wieczorem w trase ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ale robicie wakacyjny nastrój :bash: a tu człowiek musi się z rurkami męczyć :p

My może w sierpniu gdzieś się wybierzemy, na razie nic nie planujemy, bo wiadomo, że na budowie trudno coś planować:)

Polskich plaży trochę odwiedziliśmy - Ustka, Jastrzębia Góra, Hel, Gąski, Mielno, Sopot...teraz marzy nam się jakiś zagraniczny wypad ...

 

Zagraniczny ??? Fajnie ale u nas nie w tym roku (x 4 osoby to trochę drogo), ale polskie morze jak najbardziej:D. Jedziemy 15 lipca :wave: po dwuletniej przerwie trzeba nabrać sił witalnych i chęci do dalszych robót tym razem już na zewnątrz - wykończeniówka faktycznie wykańcza dlatego odpoczynek jak najbardziej wskazany:yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biore cersanita virgo 170 :) czytalam duzo o wannach akrylowych i poza gruboscia i bialoscia akrylu to jest to jeden kit i wszystko i tak zalezy od modelu i ksztaltu :) na virgo sie zdecydowalam bo mi pasuje w niej wszystko :) grubosc ma chyba 6mm wiec zupelnie wystarczajaco :D

 

Mea a wiesz jak wielka jest niecka tej wanny? Chodzi mi o długość niecki. Chce wiedziec czy wyprostuje nogi :)

 

Z tym pracowaniem dzis to uwazaj, lepiej odpoczywaj przed jazda bo jak wnioskuje jedziecie noca. Bardzo latwo zasnac, lepiej darowac sobie praacowanko a lezec, pakowac sie, odpoczywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea a wiesz jak wielka jest niecka tej wanny? Chodzi mi o długość niecki. Chce wiedziec czy wyprostuje nogi :)

 

Z tym pracowaniem dzis to uwazaj, lepiej odpoczywaj przed jazda bo jak wnioskuje jedziecie noca. Bardzo latwo zasnac, lepiej darowac sobie praacowanko a lezec, pakowac sie, odpoczywac.

 

zostalo nam ledwie kilka m2 drugiej warstwy - pykniemy to w godzinke ... maz spi - bedzie spal do oporu czyli az go z lozka nie sciagne sila :) a ja od 2 do 10 i juz mam zupelnie dosc !! ile damy rade to bedziemy jechac na zmiane a potem najwyzej jakas kimawa :) a pakowania mam jeszcze od cholery wiec sie musze za to brac :)

 

a co do wanny ... sprawdzalam w GK w sposob empiryczny - wlazlam i usiadlam ... jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa,

witam, witam Was Kochani.

 

Hmmm... czyli P. Damian trochę namieszał, ale potem zrehabilitował się ???

No cóż, u mnie też robił poprawki ( tynki zewnętrzne ). Jest ok.

Ale myślę, że było to spowodowane... nowymi pracownikami. ;)

Czy może mylę się ?

 

zwolennikow i przeciwnikow pana damiana jest tu po rowno - czyli standard :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w tym roku wakacje sobie darujemy. Jak policzyłam co będę mieć do domu za tą kasę, to juz przestało mi aż tak bardzo zależeć ;) Musi nam wystarczyć Brenna, gdzie mamy domek letniskowy. A na porządne wakacje to chyba dopiero za dwa lata jak juz będziemy mieszkać w swoim własnym domku :)

Polskie morze bardzo lubimy,bo zawsze pogoda nam dopisuje, choc nie bardzo przepadam za miejscami,gdzie są tłumy.

Natomiast zagraniczne wakacje to tylko chorwacja :) Trochę juz zwiedzilismy,ale zawsze wracamy do chorwacji. Dla mnei to przepiękny kraj :)

 

Żeby było też coś na temat, to czekamy dalej na pozwolenie. Teoretycznie moze byc juz w przyszłym tygodniu. Nie bardzo mi sie chce wierzyć ze będzie tak szybko, ale kto wie:)

 

a tak daleko przyszłosciowo- czy jasny świerk skandynawski czy modrzew syberyjski na elewacji pasowałby do orzechowych okien i drzwi?:-? przy załozeniu ze dach będzie grafitowy i elewacja biała z jasnoszarym cokołem.. bo tak mam zaproponowane w projekcie, tylko stolarka miala byc w "odcieniu ciepłego drewna". ale raczej nie chce zlotego dębu. stąd mam dylemat, który jakby nie było musi byc rozwiązany na etapie wyboru okien..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...