Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Aaaaa,

witam, witam Was Kochani.

 

Hmmm... czyli P. Damian trochę namieszał, ale potem zrehabilitował się ???

No cóż, u mnie też robił poprawki ( tynki zewnętrzne ). Jest ok.

Ale myślę, że było to spowodowane... nowymi pracownikami. ;)

Czy może mylę się ?

 

 

Witaj Aga.

 

Myślałam, że się na złej dacie ustawiłam, widząc Twój post otwierający stronę. Co u Ciebie, jak sie mieszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

sluchajcie mam pytanie do osob ktore byly na spotkaniu w gazdowce 19 lutego ... poproszono mnie o udostepnienie tych zdjec do artykolu w muratorze na temat grup /w tym naszej ... conieco napisalam od siebie/ tylko pytanie czy osoby ktore tam byly i sa na zdjeciach nie beda wyrazaly sprzeciwu !!! zapytajcie rowniez obecnych na spotkaniu wspolmalzonkow !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wanny owalna z Koła bez bąbelków bo 10 lat mieliśmy i ostatnie lata nieużywanie :) więc teraz bez.

 

Co do wakacji też przeliczam ile byłoby za to do nowej chałupki , ale już ciągnę ostatkiem sił :(

każdy problem urasta do mega rozmiarów czyli trzeba jechać.

 

Pojedziemy, a jak wrócimy to wjade na pięknie ułożoną kostkę mam nadzieję :))

 

AGA1 matko, jak długo Cię nie było, zdawaj relację , jak masz "powierzchnie zielone" zagospodarowane to pokaż bo mnie to czeka :))))

 

 

Co do P. Damiana temat rzeka u nas, ale mąż zabronił mi się już denerwować tym tematem, odpadający sufit ( następna niespodzianka) już nam zrobi ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wakacji też przeliczam ile byłoby za to do nowej chałupki , ale już ciągnę ostatkiem sił :(

każdy problem urasta do mega rozmiarów czyli trzeba jechać.

 

u nas jest podobnie ... oboje jestesmy zwojem nerwow i na tydzien musimy sie wylaczyc ... jedziemy do dziury zabitej dechami gdzie nie ma zasiegu teleonu /chyba/ wiec kto sie do mnie nie dodzwoni do dzis do 22 to juz poczeka tydzien :) hydraulik dostanie wytyczne i po powrocie robimy wylewki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciliście za zrobienie elektryki w domu? Chodzi mi o ogólną kwotę.

 

U nas to będzie coś koło codziennych kolacji, kąpieli przy świecach i romantycznych wieczorków we dwoje, no może jakiś masaż co drugi dzień :D

Mąż elektryk więc się nie wywinie od pracy :D Już planuje dwutygodniowy urlop na montaż instalacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraniczny ??? Fajnie ale u nas nie w tym roku (x 4 osoby to trochę drogo), ale polskie morze jak najbardziej:D. Jedziemy 15 lipca :wave: po dwuletniej przerwie trzeba nabrać sił witalnych i chęci do dalszych robót tym razem już na zewnątrz - wykończeniówka faktycznie wykańcza dlatego odpoczynek jak najbardziej wskazany:yes::yes::yes:

 

Polskie moze jest przeciez drozsze od zagranicy, zly dojazd, zimne morze, jak ja tam jade to *zawsze* przynajmniej polowe pobytu leje deszcz :) Za 1,5k / osobe mozna przeciez leciec do Egiptu, Turcji, Tunezji, Bulgarii, czy w ostatecznosci autokarem do Chorwacji (tu nawet taniej). Pogoda pewna, morze cieple, a w Egipcie to i piekne rafy mozna przy hotelowej plazy podziwiac :) Przy czym w tej cenie to przejazd + pobyt + wyzywienie (przynajmniej HB, za 2k pewnie juz z all inclusive). Polskie morze bylo fajne za lebka jak sie siedzialo na plazy przy nielegalnym ognisku i pilo do rana wino z kartonika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...