Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam bdan - oglądając zdjęcia z wylewek anchydrytowych zaczym naprawdę przykonywać sie do nich. Gratuluję postępów i skutecznego schnięcia życzę (oczywiscie wylewek).;)

 

Dziekuje bardzo. Na dzień dzisiejszy już są takie, ze mozna po nich chodzić, małzonek już dzisiaj usunął mleczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie:

http://img827.imageshack.us/img827/5517/elewgamma.jpg

 

coś bym jeszcze zrobiła wokół drzwi...może pociągnąć szarym od drzwi w prawo do tego rogu ? albo zrobic ramke z szarego bo drzwi są ciut niższe niż okno - tak mi sie wydaje

 

aha.....wycięłam okno z lewej na piętrze...sorry....bedzie cima :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam sie chwali a malo pokazuje, a jestem pewny, ze wiele osob mogloby czerpac inspiracje

 

Oj tam oj tam, tak naprawde to ja w kazdym pomieszczeniu mam jeszcze cos do dorobienia i do wykonczenia srodka wieeeele mi jeszcze brakuje. Ta lazienka jest prawie gotowa - brakuje szklanych drzwi do tego prysznica + poleczek. Zrobilbym zdjecia ale musialbym miec obiektyw szerokokatny - normalnym aparatem takich malych pomieszczen nie da sie sensownie sfocic - za malo miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stworzylem zebre, we wzorniku wybralem szary troche janiejszy niz na zdjeciach a ten jasny toche ciemnieszy :) nie mam juz kompletnie pomyslu co zroic z elewacjami a moje pomysly zona kwituje krótko "chyba cie po....gielo". kto pomoze ma flaszke?

 

Te pasiaki to na wiezienie bardziej pasuja ;) A tak powaznie - rozwazasz wykonczenie wylacznie tynkiem, czy w gre wchodza tez dodatki jak drewno, czy jakis kamien, klinkier? Zajebiscie wielka masz ta elewacje - szczegolnie to zdjecie z boku - hangar na dwa fligry ;)

 

Podbitke jak zrobisz prostopadle do sciany to juz sie troche zmniejszy w stosunku do tego co masz na tych fotach, chyba ze juz masz nadbitke lub podbitke rownolegle do polaci dachu pod krokwiami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam, tak naprawde to ja w kazdym pomieszczeniu mam jeszcze cos do dorobienia i do wykonczenia srodka wieeeele mi jeszcze brakuje. Ta lazienka jest prawie gotowa - brakuje szklanych drzwi do tego prysznica + poleczek. Zrobilbym zdjecia ale musialbym miec obiektyw szerokokatny - normalnym aparatem takich malych pomieszczen nie da sie sensownie sfocic - za malo miejsca :)

 

tez nie mam szerokokatnego obiektywa i bardzo cierpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pasiaki to na wiezienie bardziej pasuja ;) A tak powaznie - rozwazasz wykonczenie wylacznie tynkiem, czy w gre wchodza tez dodatki jak drewno, czy jakis kamien, klinkier? Zajebiscie wielka masz ta elewacje - szczegolnie to zdjecie z boku - hangar na dwa fligry ;)

 

Podbitke jak zrobisz prostopadle do sciany to juz sie troche zmniejszy w stosunku do tego co masz na tych fotach.

 

na razie chce tylko gruboscia styropianu i kolorem, podbitka pewnie w nastepnym roku albo i pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie:

http://img827.imageshack.us/img827/5517/elewgamma.jpg

 

coś bym jeszcze zrobiła wokół drzwi...może pociągnąć szarym od drzwi w prawo do tego rogu ? albo zrobic ramke z szarego bo drzwi są ciut niższe niż okno - tak mi sie wydaje

 

aha.....wycięłam okno z lewej na piętrze...sorry....bedzie cima :)

 

nie najgorzej :) na poczatku u nas byl pomysl odciecia w poprzek w polowie, ale malo efektowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić - ja z męzem. No może w odwrotnej kolejności, ja to właściwie głównie rurkę trzymałam i marudziłam czy odstępy dobre i czy pętle nie za długie

 

Bdan,

no to dobrze, że się chwalisz.

Bo podłogówka położona pięknie, jestem pod wrażeniem - gratulacje !!! :eek:

 

Maciek&Kamila,

trzymaj się chopie raczej tej pierwszej wersji Queene, a będzie gitara.

:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...