Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Jasek...jak tAM wygrzewanie podłogówki przebiegło - u mnie minęły 2 tygodnie, mam już zacząć ? :) Przemek nam w sumie nic nie mówił więc ide coś poczytać....Danka pewnie bedzie następna :)

aha...Danka - dzięki za ten rabat w Primo :) wiesz...ja na Ciebie a Ty na mnie a wszystko i tak przez Maćka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

za tą Patrycje to ci nie powiem

ale

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

na stronie Bolix-wymaga logowania ale jest fajny i prosty w obsłudze

 

dzieki Pati :) znalazlem na stronie kreisela, czlowiek durny zapomnial, ze jest gógl ;] zaczyna nam sie troche klarowac ale oczywiscie na Twoim koncepcie! przy nastepnym spotkaniu forumowym masz obiecana "nagrodowa flaszke" :) postaram sie wyniki prac wrzucic do dziennika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
serio sie podoba ? no to sie ciesze i czekam z niecierpliwością na Waszą wariację mojej koncepcji :D jeśli faktycznie bedziecie sie opierać na mojej koncepcji to chętnie wypije żubrówke z Twoją żoną pod warunkiem że mnie odwieziecie :)

Do parterówki zebra nie pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio sie podoba ? no to sie ciesze i czekam z niecierpliwością na Waszą wariację mojej koncepcji :D jeśli faktycznie bedziecie sie opierać na mojej koncepcji to chętnie wypije żubrówke z Twoją żoną pod warunkiem że mnie odwieziecie :)

 

a nawet mam 0,7 bialej zubrowki :) tylko ona raczej nie pije wodki, jeno wino.

 

zdjecia w dzienniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o więźbę to ja już wybrałem jego dostawcę. To jest Tartak Gródków z Czeladzi. Impregnacja ciśnieniowa faktyczna nie oszukiwana. Widziałem przekroje. Drewno klasy C30. Dach u nas najwiekszy koszt i prawie 300 m2 a na dodatek trochę skomplikowany jak to przy parterówkach. A i polecani nam cieśle też chwalą drewno z tego tartaku.

 

u nas dach ponad 320 m2 (parterowka), dlatego ilosc i cena za dach bedzie kolosalna!! :sick:

 

Kiedy zamawiales drewno i jezeli mozna wiedziec ile placiliscie za kubik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gueene moge prosic na priv jak cenowo Was liczyli??

 

ale dach czy tartak ?

za dach placilismy 65zl/m ze wszystkimi dodatkami (okna, stopnie kominiarskie, rynny, malowanie cietych dachówek, malowanie tych dech....zapomnialam nazwy - przy rynnach)

mieliśmy mega więźbę do tego przywożoną na raty, ciagle cos nie pasowalo - nie mialam sily negocjowac bo zamiast robic dach w 2 tyg to robili ponad 4

 

tartaku jak pisalam nie polecam ale placilismy 600 zl za kubik z... ;) "impregnacją"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...