Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

ale dach czy tartak ?

za dach placilismy 65zl/m ze wszystkimi dodatkami (okna, stopnie kominiarskie, rynny, malowanie cietych dachówek, malowanie tych dech....zapomnialam nazwy - przy rynnach)

 

65 zł/m uu to i tak lepiej niz 76 zl/m jak to nam wycenil jeden z wykonawców!! facet zaszalal pieknie!!

 

...mieliśmy mega więźbę do tego przywożoną na raty, ciagle cos nie pasowalo - nie mialam sily negocjowac bo zamiast robic dach w 2 tyg to robili ponad 4

 

mam nadzieje ze z naszą nie bedzie podobnych problemów!!

 

...tartaku jak pisalam nie polecam ale placilismy 600 zl za kubik z... ;) "impregnacją"

 

wow nam dzisiaj oddzwoniono z wyceną drewna na wiezbe i dach - zalamani ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

netmar ma parterówke wiec od ogromnej sumy za dach ku pocieszeniu poradziłam żeby odjąć cene za schody których miec nie bedzie :D

 

:) a moje schody maja juz czesc barierek, reszta po montazu drzwi wewnetrznych bo jest pewien koflikt a ich dalej nie ma ;/ termin do konca czerwca juz nierealny, moze przeprowadzka w pierwszym, lub drugim tygodniu lipca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) a moje schody maja juz czesc barierek, reszta po montazu drzwi wewnetrznych bo jest pewien koflikt a ich dalej nie ma ;/ termin do konca czerwca juz nierealny, moze przeprowadzka w pierwszym, lub drugim tygodniu lipca :)

 

co to za konflikt jesli moge wiedziec ...

i czemu przeprowadzka tak pozno, chyba nie z powodu drzwi czy schodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za konflikt jesli moge wiedziec ...

i czemu przeprowadzka tak pozno, chyba nie z powodu drzwi czy schodow

 

no dol praktycznie skonczony, pomalowac lazienke i holik +4m2 plytek w holiku, a konflikcik taki, ze nie mozna zabudowac u gory poreczy bo jest za waska sciana i najpierw musi przyjsc futryna a pozniej na nia porecz, drzwi juz niby mialy byc a jescze nie ma, a jak juz beda drzwi to powolna przeprowadzka i tak. np nie bedziemy kupowac karniszy bo mamy nowe na mieszkaniu i tez ciezko je teraz zdemontowac, czesc mebli juz praktycznie wybrana, reszta stara, jakies z 2 lampy nowe na poczatek trzeba dokupic itd. ;/ moze sie przeciagnac nawet do 3 tygodni (optymistycznie)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewus,

miłego wypoczynku ! :hug:

 

 

Dostałam od Was kilka pytań odnośnie mojej Architetki wnętrz / Dekoratorki - P. Eweliny.

 

Pytacie w nich przede wszystkim o ceny. ;)

Więc piszę TU na ogólnym.

 

Więc zapytałam jej, jak to się liczy ( tak mniej więcej ), żeby Wam to jakoś zobrazować.

Ceny i tak są umowne, zależy CO i ILE się projektuje, a i tak zawsze można się z nią fajnie dogadać.

Poza tym podpisywana jest wcześniej umowa, więc o żadnych "przykrych niespodziankach cenowych" przy płaceniu nie może być mowy.

 

Więc ceny takiej usługi kształtują się następująco :

 

- zaprojektowanie małego pomieszczenia ( wymagające najwięcej pracy ) typu kuchnia czy łazienka - ok. 120 zł / m2.

- zaprojektowanie dużego pomieszczenia ( np. salon ) - 60 zł / m2.

- wspólna wizyta czy już zakupy w sklepie / hurtowni - ok. 100 zł / godzinę.

 

Uwaga : szczególnie polecam ten punkt trzeci !!! :D

 

Np. w "SANIMEXIE" dzięki niej dostałam takie upusty, o jakich zwykły "człowiek z ulicy" może tylko pomarzyć !

Dzięki temu Pani Dekoratorka zwróciła mi się już.... przy zakupie samych płytek, hehe !

:yes:

 

Może ona też zaprojektować Wam elewacje i ogrodzenia :

- projekt elewacji : od 500 - 1.500 zł

- projekt ogrodzenia : od 350 - 500 zł

 

Tyle w skrócie.

Dziewczyna utalentowana, z niezwykłym smakiem i gustem.... i przesympatyczna ! :D

POLECAM !

Tutaj macie jej stronkę , z projektami ( ma teraz fajny programik ) i realizacjami :

 

http://www.s1dekor.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Dziewczyna utalentowana, z niezwykłym smakiem i gustem.... i przesympatyczna ! :D

POLECAM !

Tutaj macie jej stronkę , z projektami ( ma teraz fajny programik ) i realizacjami :

 

http://www.s1dekor.pl/

 

utalentowana to fakt :)

.... ale ile radosci moze dać realizacja swoich wlasnych planów i aranzacji :)

.... choc zapewne wspomnę ten słowa przy wykonczeniówce - jak juz bedzie mnie wykanczac ;) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netmar,

no dokładnie - hahaha ! :rotfl:

 

Jak już będziesz na etapie instalacyjno - wykończeniowym i przerośnie Cię etap aranżowania WSZYSTKICH POMIESZCZEŃ JEDNOCZEŚNIE to zobaczysz jak to jest, hahaha ! :lol2:

 

Ja to już dosłownie dostawałam do głowy - od przeglądania czasopism o wnętrzach, Forum ( Dział Wnętrza ) i rajdu po sklepach miałam totalny mętlik w głowie !

Różnorodność stylów, materiałów, produktów... przyprawiały mnie już potem o mdłości !

Chociaż gust mam ( i to podobno dobry :D ) to jednak miałam taki moment zmęczenia i wykończenia psychicznego, że przy salonie ( najważniejsze pomieszczenie w domu )....... się zwyczajnie poddałam i zatrudniłam P. Ewelinę.

I bardzo dobrze - poradziła mi świetnie, zrobiłyśmy wspólnie zakupy ( z mega upustami :yes: ) i gitara - salon jest piękny.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...