Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Mea z płytkami to pozongluj po prostu, kądy ci tu pewnie sprzeda tanio jak ponegocjujesz. Ja kupuje w Primo bo się fajnie dogadałem ale prosta piłka jest, sprawdzam ceny po sieci, Pan dostaje czarno nabalym czego ile ma zero pracy przy tym i móiw za ile, jak mi cen apasuje to spoko. Ale niektóe mi powiedział że nie ma szans na ceny nawet w okolicy tych co mu pokazałem to kupiłem w necie, zawsze jest jakiś tani sklep ze śląska, a przy zamówieniach >4tyś niemal każdy daje ci transport gratis. Oni na armaturze i płytkach mają monstrualne marże, jak nie doradzają nie projektuja nie widze powodu płacić za dużo, co innego jak mi pan z promo wanne wybrął jakiej szukałem chwile to spoko chętnie zapłace więcej za jego wiedze. Jakieś podstawy uczciwości trzeba zachowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plytki juz kupilam ... dostalam namiar na goscia ktory mi zakasowal ceny z allegro /dzieki dzogurt/ tu najwiecej dostawalam 25% a gosc dal mi troche ponad 30 !! ogolnie jestem mega zadowolona i juz kafle na obie lazienki sie sprowadzaja do zor :)

 

dostalam tez cena ne elastyczny klej z mapei za 40 za worek wiec tez spoko okazja :) /chyba ze ktos ma lepsze dojscia to jestem otwarta na propozycje :)/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

z góry przepraszam za pytanie ... pilnie tj. na ten tydzień ewentualnie na początek przyszłego tygodnia poszukuje "fachowca" który potrafi dobrze zrobić schody ,a konkretnie z piwnicy na parter.

Jak ktoś ma namiary na dobrego fachowca to prosze na priv.

 

Dziękuje :)

 

tak sie domyslam ze chodzi ci o szalowanie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie ...

 

robie kuchnie pelny polysk czerwono-bialo-czerwona ... do tego szary granitowy blat i lekko srebrne boki szafek ...

miedzy blat a gorne meble i przy oknach daje biale plytki opoczno penne ...

 

moje pytanie jest takie ... CO MYSLICIE O CIEMNEJ SZAREJ FUDZE MIEDZY TE BIALE KAFLE ?? kafle chce polozyc na zakladke /jak cegly/ ... fuga bedzie wtedy mocno widoczna !!

 

 

jeszcze jedna kwestia ktora mi chodzi po glowie ...

parapety w oknach nie zlicuja mi sie z blatem ... beda troche wyzej ... i teraz jak mam je zrobic ?? na styk z oknem zeby nie wystawaly nad blat czy wyciagniete ?? no i chyba musialabym je miec przed kafelkami bo jak inaczej polozyc kafle przy oknie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie ...

 

robie kuchnie pelny polysk czerwono-bialo-czerwona ... do tego szary granitowy blat i lekko srebrne boki szafek ...

miedzy blat a gorne meble i przy oknach daje biale plytki opoczno penne ...

 

moje pytanie jest takie ... CO MYSLICIE O CIEMNEJ SZAREJ FUDZE MIEDZY TE BIALE KAFLE ?? kafle chce polozyc na zakladke /jak cegly/ ... fuga bedzie wtedy mocno widoczna !!

 

 

jeszcze jedna kwestia ktora mi chodzi po glowie ...

parapety w oknach nie zlicuja mi sie z blatem ... beda troche wyzej ... i teraz jak mam je zrobic ?? na styk z oknem zeby nie wystawaly nad blat czy wyciagniete ?? no i chyba musialabym je miec przed kafelkami bo jak inaczej polozyc kafle przy oknie ??

 

Jeśli chodzi o parapet ja bym dała na równi z oknem, po co ma ci jakiś brud gromadzić między blatem a parapetem. No i oczywiście przed kafelkowanie :)

 

Fugę zostawiłabym jednak białą, szara może trochę zepsuć efekt - za dużo będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o parapet ja bym dała na równi z oknem, po co ma ci jakiś brud gromadzić między blatem a parapetem. No i oczywiście przed kafelkowanie :)

 

Fugę zostawiłabym jednak białą, szara może trochę zepsuć efekt - za dużo będzie się działo.

 

popieram :) takie rozwiazanie bedzie ok :) zwlaszcza z parapetami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a parapet mam zrobic po bokach rowno z oknem czy taki wciety 3cm w tynk ?? bo wszystkie beda wciete ale tu bedzie kafla na kontakcie okno sciana ...

 

no i kolejny zonk ... bede robila blat granitowy ... i teraz jak zamowie parapety to potem z blatem beda sie roznily kolorystycznie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie ...

 

robie kuchnie pelny polysk czerwono-bialo-czerwona ... do tego szary granitowy blat i lekko srebrne boki szafek ...

miedzy blat a gorne meble i przy oknach daje biale plytki opoczno penne ...

 

moje pytanie jest takie ... CO MYSLICIE O CIEMNEJ SZAREJ FUDZE MIEDZY TE BIALE KAFLE ?? kafle chce polozyc na zakladke /jak cegly/ ... fuga bedzie wtedy mocno widoczna !!

 

 

jeszcze jedna kwestia ktora mi chodzi po glowie ...

parapety w oknach nie zlicuja mi sie z blatem ... beda troche wyzej ... i teraz jak mam je zrobic ?? na styk z oknem zeby nie wystawaly nad blat czy wyciagniete ?? no i chyba musialabym je miec przed kafelkami bo jak inaczej polozyc kafle przy oknie ??

 

no nam tez sie niezlicował :-( niestety. Ale my poprostu tak wysoko chcielismy miec okno w kuchni wiec niebylo szans. Niewyglada to zle, bo akurat w tym miejscu mamy zlew, a poza tym kuchnia jest w kolorze vanilia co doskonale pasuje do parapetow marmurowych w bardzo podobnym kolorze. A jesli chodzi o fuge to wg. nas zelezy jaki efekt chcesz uzyskac, bo jezeli chcesz to sciane uwidocznic to tylko fuga ciemna, a jezeli ma byc neutralna to raczej jasna. Wydaje nam sie ze lepiej bedzie jasna, bo ciemna i to jeszcze na zakladke moze wysuwac sie na pierwszy plan i "tłumic" wyglad fajnej kuchni ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a parapet mam zrobic po bokach rowno z oknem czy taki wciety 3cm w tynk ?? bo wszystkie beda wciete ale tu bedzie kafla na kontakcie okno sciana ...

 

no i kolejny zonk ... bede robila blat granitowy ... i teraz jak zamowie parapety to potem z blatem beda sie roznily kolorystycznie !!!

 

u mnie okno też troche powyżej - ale jest wąskie i długie i to było zaplanowane od dawna, sama czekam co z parapetem, myślę czy nie wyłożyc go tymi płytkami ktore bede miec miedzy szafkami bo on wąski bedzie i wlasciwie prawie na całą długość dolnej zabudowy

a jesli zrobie w końcu marmurowy jak wszędzie to na równo ze scianą, zlicowany koniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...