Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

 

no i szukamy kogoś kto nam wytnie dwa duze drzewa owocowe. była taka opcja,ze mąż z moim tatą się za to wezmą, ale tata sie trochę rozchorował. No i szukamy kogoś chetnego, kto by się na tym znał (czytaj: ni zabił przy tym, ani sasiadom chałup nie rozwalił;) )

 

a jakie masz te drzewa ??? jakie owocowki ,,, i jak wielkie ??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Adiqq, jak ja sobie przypomnę jak z nozykiem w łapie musiałam wygrzebywac trawsko pomiędzy kostką brukową.. to chyba se wokół domu wyasfaltuje:rotfl:

 

Preem, a o czym ty do mnie mowisz :p Ja dąb od kasztanowca odrożniam tylko jesienią jak widzę kasztany i zołędzie:lol2:

drzewa są duuuże, stare jak swiat, zero z nich juz pozytku. jedno to ponoć jabłoń. tak coś mi się kojarzy :) ale szczegóły to moze małzonek przedstawi wieczorem :) a tak w ogole to czemu pytasz? masz ochotę z pilą polatać ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym ty do mnie mowisz :p Ja dąb od kasztanowca odrożniam tylko jesienią jak widzę kasztany i zołędzie:lol2:

 

heheheh,,, dobre :-P

 

no zapytam sie teścia, moze on bedzie zainteresowany,,, wiem ze szukał ostatnio owocowek, chyba do wędzenia. Ale zapytam sie go jak tam stoi z czasem szwagier, bo tesc po zawale, to raczej szwagier musiałby drzewo ściąć :)

 

spytaj sie małzonka,,, jakie to dokładnie,,, a ja sie zapytam teścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam jaki Ty zimny chłopak jesteś,buuuu 20 stopni.Jak dla mnie to 23 jest oki,ale wczoraj było zimno.Aga po ilu godzinach od rozpalenia pieca podłoga jest chociażby letnia.

Preem trudne pytania zadajesz,ja tylko blondynka jestem a piec rozpalał 11 letni syn.Dzisiaj mąż niech się martwi,ja marznę w mieszkaniu a od jutra zapowiedziałam,że podłogówka ma chodzić choćby na minimum przez tydzień,żebym w końcu doświadczyła co to znaczy "ogrzewanie podłogowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GabrysiuBP,

nie będzie teraz ciepła podłoga - raczej nie ma takiej opcji.

Jest lato, w domach ( nawet przy tych deszczach i chłodzie ) jest naturalnie koło 20 - 21 stopni bez grzania.

Nawet jak sobie ustawisz na regulatorach pokojowych na powiedzmy 23 stopnie ( docelowe, a to już ukrop w domu ! ) to wierz mi, że TERAZ nie ma szans na wyraźne odczucie ciepła przy dotknięciu płytki.

Powiem tak : po prostu będzie MNIEJ ZIMNA. No, może letnia - w najlepszym przypadku.

:yes:

 

A nagrzeje się domek - powiedzmy w kilka godzin ( maks 8 godzin ).

 

Słuchaj męża - ma rację.

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niektóre babeczki takie zboczenie mają - zamiast robienia tipsów to lubię poszaleć na budowie, pogrzebać w ziemi i pojeździć sobie taczkami, a co !

Dzisiaj wywiozłam sobie 3 PEŁNE taczki chwastów, hahahaha !

:lol2:

 

hehe a ja mam i tipsy i lubie grzebanie w piachu :) ale to takie zboczenie zawodowe jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oczysciłam własnie jakies 30m2 działki z chwastów...niektóre były wyższe ode mnie...wyrwałam je z korzeniami...dobrze że nie noszę tipsów bo by poleciały razem z tymi chwastami :) ale zostawiłam je na ziemi...jak wyschną to będą lzejsze

 

ale ale.....sąsiadka uprzedziła mnie ze widziałą niedawno węża (zaskrońca ?? ) pod naszymi płotami....odechciało mi sie włazić w te chaszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adiqq,

to nie chodziło o temperaturę - to odczucie WILGOCI po tych deszczach.

Wyraźnie obniża komfort przebywania w murach. I sprawia wrażenie zimna - mylne.

To Wam dokuczało.

:yes:

 

Aaaa, żeby nie było :

ja również dwa dni temu włączyłam C.O.

Czyli u mnie podłogówkę. Od razu było przyjemniej.

Dzisiaj wyłączyłam.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...