Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Ahhhhh,,, a sprawdzaliście jak wyglądały powroty na rozdzielaczu ???? bo podloga wiadomo musi sie chwile nagrzewac ale powroty juz po chwili powinne byc cieple :)

 

u mnie jak odpalalem piec to podloga robila sie letnia w powroty dalej byly zimne?! podloga nagrzewala sie kilka godzin ale to przez opal ktory nie umie zrobic wysokiej temperatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i szukamy kogoś kto nam wytnie dwa duze drzewa owocowe. była taka opcja,ze mąż z moim tatą się za to wezmą, ale tata sie trochę rozchorował. No i szukamy kogoś chetnego, kto by się na tym znał (czytaj: ni zabił przy tym, ani sasiadom chałup nie rozwalił;) )

 

RUTINO gadałem z tesciem i odpada ze względu na brak pomocy w scinaniu drzewa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak odpalalem piec to podloga robila sie letnia w powroty dalej byly zimne?! podloga nagrzewala sie kilka godzin ale to przez opal ktory nie umie zrobic wysokiej temperatury

 

zgodzę sie z tobą,,, ale

 

na przykładzie GABRYSI przy temp. 70 st puszczonej na podlogowke powroty powinny byc chociazby letnie bo podloga nieodbierze calego ciepła z 70 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Powiedzcie mi plis,bo już dostaję do głowy z tą podłogówką.Właśnie piec ratowałam,bo go rozsadzało,wył alarm,że temperatura 99stopni.Rozpalany na drzewie,woda 69 stopni,podłogówka niby 70 stopni,ale nie czułam NIC,Po jakim czasie grzania wogóle coś czuć,że kafle są chociażby letnie.Na termostatach poodkręcane 25 stopni,piec chodzi 6 godzin.Strachu się najadłam i więcej sama w domu nie zostanę.No chyba,że będę marzła.

A ja bym postawił tezę,ze podłogówka jest zapowietrzona.Jeśli jest obieg to nie ma siły,żeby przy takiej temp.zasilania podłoga nie byłaby ciepła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż właśnie dzwonił,piec w ogóle nie działa,nie da się go nawet włączyć.Czekamy na fachowca z Instalmexu,swoją drogą,że odkąd skasowali za robotę to doprosić się o cokolwiek graniczy z cudem.Tym razem ja poczekam na pełną prezentację kotła,bo pan obiecywał,że zaprezentuje,uruchomi,wszystko pokaże,wytłumaczy.Było to w listopadzie i do tej pory cisza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak o tych roslinkach.. To ja chyba nienormalna jestem:oops: Nie chcę żadnych "chaszczy" wokół domu. najchętniej to bym widziała tylko zieloną trawkę wokół domu.

 

No wlasnie sek w tym ze trawa jest b. wymagajaca - trzeba ja kosic dwa razy w tygodniu jak chcesz zeby byla ladna ;) Ja mam wysoka skarpe - posadzilem na niej tuje. I co teraz - kto ma kosic to co nad tujami (metr pasa trawy) jak tam nawet wlezc nie idzie :) Podmurowki pod ogrodzeniem nie robilem (nie podoba mi sie beton). Trawa wrasta w ogrodzenie :) Wiec trzeba cos z tym zrobic - przykryc agrotkanina i posadzic jalowce - to najlepsze wyjscie, za 5 lat nie bedzie widac agrotkaniny, jalowce rosna wolno i same sie soba zaopiekuja ;)

 

Trawka jest fajna - ale co to za przyjemnosc posiadac taka patelnie 1000m2 ? Bezsensu - teren musi byc zagospodarowany! :) Altanka z grillem, oczko wodne z wodospadem.. Bez roslin sie nie obedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam,

no dokładnie mam takie samo zdanie, hahaha !

Właśnie trawka to jest dopiero.... pracochłonna !

Ja mam 50 arów, też mam skarpy - jedną ogromną : na niej wyłożona jest agrowłóknina i sadzone są roślinki - głównie niskie i płożące.

Za rok dwa nawet chwastów nie będzie widać.

Luz.

:D

 

Adam, teraz nie mam czasu, ale jutro wyślę Ci listę fajnych roślin - pewniaków m.in. na skarpy.

:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Za d.... znaczy się ?

:D

Znaczy się,jadę tam i nie ruszam się dopóki nie ruszą swoich...natychmiast do sytuacji awaryjnej przy kotle,który sprzedali i instalowali.

GabrysiaBP,

wiesz.... pewnie zarobieni na maksa. :mad:

 

To by mnie akurat nie interesowało...

Jeśli by zwlekali z interwencją to firma nie jest warta reklamowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...