Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

A mam od razu pytanko do tych co dawali halogenki w łazienkach,,,,

 

w jaki sposób zabezpieczaliście przestrzen pomiędzy okablowaniem a wełną ???

 

bedziemy dawać chyba LED-owe wiec ciepło odpada ale jednak chcemy to jakoś zabezpieczyc, słyszałem że ponoc jest knif z doniczkami ???

 

ktoś to praktykował ??

 

Dokladnie doniczka ceramiczna (poszerzyc tylko dziurke na kabel i bedzie dobrze) i bron cie panie boze zadne plastikowe kubki czy doniczki halogen grzeje (nawet led) a plastik i ciepelko hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chyba nadszedł czas, by się Wam przedstawić, bo póki co tylko Was podczytuję (bardzo regularnie) i jesteście dla mnie źródłem bezcennych rad. Nie jestem z Rybnika (choć mamy tu przyjaciół, więc często bywamy), budujemy się w Mikołowie, jesteśmy na etapie kończenia fundamentów. Budujemy z kredytem, więc zależy nam na szybkiej budowie, choć póki co trudno mówić o jakimś zabójczym tempie ;-)

Budujemy piętrowy dom z płaskim dachem (sposobem gospodarczym, tzn. mój tata wziął na siebie ten ciężar), jesteśmy po trzydziestce, przychówek w drodze (bardzo zaawansowany) :-)

Bardzo proszę nie przepędzajcie mnie na śląską grupę, bo tam panuje zupełnie inny klimat, zresztą sami wiecie, że nie ma skali porównawczej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Bardzo proszę nie przepędzajcie mnie na śląską grupę, bo tam panuje zupełnie inny klimat, zresztą sami wiecie, że nie ma skali porównawczej :-)

Spoko,Rybniczanie są gościnni ;)

Ja jestem z...Gliwic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie doniczka ceramiczna (poszerzyc tylko dziurke na kabel i bedzie dobrze) i bron cie panie boze zadne plastikowe kubki czy doniczki halogen grzeje (nawet led) a plastik i ciepelko hmmmm

 

dobra juz dobra beda doniczki /kolejna wyprawa do praktikera ... a praktiker mnie dzis wqrwil bo mi nie zrobili transportu !!/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość na budowie - rzecz święta. Tyle już wiem na pewno.

Oj zdążyłam już zauważyć sympatie i antypatie na tutejszym forum, ale to normalne. I tak trzymacie niesamowity poziom, nawet jak się zupełnie ze sobą nie zgadzacie.

 

hehe widze ze sporo czytasz :D fajnie ze teraz wlaczysz sie w dyskusje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość na budowie - rzecz święta. Tyle już wiem na pewno.

Oj zdążyłam już zauważyć sympatie i antypatie na tutejszym forum, ale to normalne. I tak trzymacie niesamowity poziom, nawet jak się zupełnie ze sobą nie zgadzacie.

 

e tam antypatie.....różnice zdań nie do pogodzenia ale to przeciez nie wyklucza przyjaźni :) trudno żeby wszyscy sobie z dziubka jedli :)

a wątek śląski.....jest nuuuuudnyyyyy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktoś na etapie wykonywania elektryki ale jeszcze bez tynków??/ chciałbym sobie zobaczyć najnowsze techniki i sposoby wykonania zanim zacznę robić ja u siebie :]

 

My od poniedziałku startujemy z elektryką, mamy dwa tygodnie urlopu, więc myślę, że pod koniec miesiąca będą już rezultaty :) Będziesz mógł obejrzeć na żywo, bo przecież nie masz daleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie doniczka ceramiczna (poszerzyc tylko dziurke na kabel i bedzie dobrze) i bron cie panie boze zadne plastikowe kubki czy doniczki halogen grzeje (nawet led) a plastik i ciepelko hmmmm

 

heheh,,,, dzieki za potwierdzenie teorii spiskowej :p tak gdzies wlasnie czytałem że mozna taki knif zastosowac, ale wolalem sie upewnic czy to na pewno działa. Choć bardziej jestesmy nastawieni na LED-owe, a te raczej sie juz az tak mocno niegrzeją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...