Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Hehe ciotka mnie prosiła wiec piszę :]

Może ktoś chciałby kupić pieska małego?? Lablador - kolor czarny z białym krawatem:] mogę podesłać zdjęcia na priv cena to 300 zł do negocjacji.

- pieski bo jest ich 5 są odrobaczone, szczepione i mają książeczkę zdrowia..... można je osobiście zobaczyć w Zebrzydowicach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj AGA , czy ja się ewentualnie załapię na porady ogrodnicze.

Mam zaplanowane ze 2 albo 3 miejsca na "chaszcze" jak mówi mój osobisty mąż, reszta ok 2700 m trawnika planuję.

Na razie mam zamiar to wszystko potraktować rundupem

No i skarpka z poziomu tarasu do bezobsługowego zagospodarowania.

 

 

Mea ja moje płytki też traktowałam, kawą i czerwonym winem - schodziło ładnie ale moje ponoć szkliwione i nie trzeba impregnować.

Ale już widzę, że trzeba będzie jeździć na mopie :(( ale kocham te płytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz kur no to miales roboty i kucia brrrr

 

za drugim razem to juz byly 2h, wiedzialem jak rozebrac kuchnie, klej pod plytka nie wyschnal do konca, a kolo tej plytki mialem juz odkute bo byla zaraz kolo niej tylko bylo zagiecie i sie przeliczylem ;d wiem jedno ze juz nigdy w podlogach nie bede wiercil tylko wszystko na klejach montazowych, latwiej, szybciej i bezpieczniej i trzyma na calej dlugosci a nie telko punktowo tam gdzie wkret! klej montazowy w dodatku kosztuje 10zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za drugim razem to juz byly 2h, wiedzialem jak rozebrac kuchnie, klej pod plytka nie wyschnal do konca, a kolo tej plytki mialem juz odkute bo byla zaraz kolo niej tylko bylo zagiecie i sie przeliczylem ;d wiem jedno ze juz nigdy w podlogach nie bede wiercil tylko wszystko na klejach montazowych, latwiej, szybciej i bezpieczniej i trzyma na calej dlugosci a nie telko punktowo tam gdzie wkret! klej montazowy w dodatku kosztuje 10zl

 

a patrzyłeś moze na te listwy co ci wkleilem linka ?? podobaja sie wam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze grunt jest bardziej naiakniety nie znaczy ze bedzie ci wymywac podbudowe !! moim zdaniem powinno byc ok zwlaszcza ze spad masz od domu ... sama podbudowa bedzie wystarczajacym drenazem ...

 

dzieki MEA za porade :)

 

z tą podbudowa też tak myślałem,,, ale wolałem sie upewnić. A jesli chodzi o rowki to raczej beda zbedne bo droga bedzie o jakies 10 cm wyzej niz trawa, wiec woda samoistnie bedzie spływac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mam pytanko o koszty robocizny instalacji wodno-kanalizacyjnej i CO. Kumpel rozkręca firmę i może się zdecydujemy na jego usługi, ale chciałabym mieć jakieś prowizoryczne porównanie cen. Do zrobienia jest woda, kanaliza, ok 60 m2 podłogówki, na poddaszu kaloryfery. Jesteście mi w stanie podać tak na oko ile może to kosztować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz agusia, to zalezy od paliwa jakim bedziecie grzac, czyli czy instalacja otwarta czy zamknieta. Ja moge powiedziec, ze calosc dokladnie wszystko (od rurek , przez piec po grzejniki) wraz z solarami wyszla nas 40 tys, instalacja przygotowana pod gaz. Podlogowki mam mniej wiecej tyle co ty, 5 grzejnikow (2 w piwnicy) + 2 lazienkowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusia nie wiem czy da sie to porównać ale u mnie za 160m2 podłogówki (z rozłożeniem styro), 2 drabinki w łazienkach, 3 kaloryfery w piwnicy i 1 w garażu, dodatkowo wyprowadzenie na poddasze rurek CO (na wszelki wypadek :) ) , kompletna kanaliza, woda, podłączenie pieca - wszystko wszystko wszystko, nic nie musiałam robic....zapłaciłam 8tys zł - też robił to kolega - i nie wiem czy to dużo czy mało...ale było to najlżej wydane 8 tys...i najlepsza ekipa do tej pory na budowie, jedyna do której póki co nie mam ŻADNEGO ale

a właśnie - wrzucam namiary do odpowiedniego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...