Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

ja dzis kompletuje rozne tajle ... teraz szukam schodow na strych ... mozecie cos konkretnego polecic ?? lepiej dolozyc do jakiejs "firmowki" czy wziac opcje "praktiker rules" OCZYWISCIE DOSTAWA GRATIS ODPADA !!! wtajemniczeni wiedza do czego pije!!!!!!!

 

Mea ale bez stresu, ja ci tylko sugeruje nie zamawiać z transportem gratis materialów sypkich i plynnych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj AGA , czy ja się ewentualnie załapię na porady ogrodnicze.

Mam zaplanowane ze 2 albo 3 miejsca na "chaszcze" jak mówi mój osobisty mąż, reszta ok 2700 m trawnika planuję.

Na razie mam zamiar to wszystko potraktować rundupem

No i skarpka z poziomu tarasu do bezobsługowego zagospodarowania.

 

Ewus,

tak, mogę pomóc.

Ale bez "wizji lokalnej" się nie obędzie.

;)

 

Teraz wyjeżdżam, będę w domu dopiero od 5 do 7-ego sierpnia ( piątek, sobota, niedziela ).

Więc w tych terminach mogłabym podjechać.

To samo już pisałam Bdan... ;)

 

Jeśli jesteście zainteresowani to w razie czego piszcie na PW lub dzwońcie i się umówimy.

Podaję swój nr telefonu : 665-455-754.

:yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Hej.

Mam pytanko o koszty robocizny instalacji wodno-kanalizacyjnej i CO. Kumpel rozkręca firmę i może się zdecydujemy na jego usługi, ale chciałabym mieć jakieś prowizoryczne porównanie cen. Do zrobienia jest woda, kanaliza, ok 60 m2 podłogówki, na poddaszu kaloryfery. Jesteście mi w stanie podać tak na oko ile może to kosztować??

Za 100m2 podłogówki(700mb rurek,samo rozłożenie rurek+podpięcie do rozdzielacza ) dostałem ofertę na 1500zł.Koszt rurek to ok.2,5-3zł/mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mam pytanko o koszty robocizny instalacji wodno-kanalizacyjnej i CO. Kumpel rozkręca firmę i może się zdecydujemy na jego usługi, ale chciałabym mieć jakieś prowizoryczne porównanie cen. Do zrobienia jest woda, kanaliza, ok 60 m2 podłogówki, na poddaszu kaloryfery. Jesteście mi w stanie podać tak na oko ile może to kosztować??

 

agusia_x mamy podobną instalację, do tego kilka kaloryferów również w piwnicy i na parterze i znajomemu płacimy 4,5 tys. za samą robociznę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewus,

tak, mogę pomóc.

Ale bez "wizji lokalnej" się nie obędzie.

;)

 

Teraz wyjeżdżam, będę w domu dopiero od 5 do 7-ego sierpnia ( piątek, sobota, niedziela ).

Więc w tych terminach mogłabym podjechać.

To samo już pisałam Bdan... ;)

 

Jeśli jesteście zainteresowani to w razie czego piszcie na PW lub dzwońcie i się umówimy.

Podaję swój nr telefonu : 665-455-754.

:yes::yes::yes:

 

 

Ok :) to jesteśmy umówione :))) będę się przypominać w okolicy 5 sierpnia do tego czasu powinnam to mieć zrekultywatorowane i poukładane mniej więcej.

 

Dzięki AGA :))

 

Mea ja brałam lustra, szyby do pryszniców w łazienkach u szklarza w Zebrzydwicach, polecam bardzo.

Komraus Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze was niestety rozczarowac ... pan Paplinski napisal mi dzis nastepujace maile

 

wlasciwie zacytuje wam nasz cala korespondencje:

A Papliński

"Dziękuję za współpracę przy powstawaniu artykułu o Grupach Budujących. Chciałbym wysłać pakiet Numerów Specjalnych "Muratora", by i w ten sposób podziękować za Państwa pomoc. Bardzo proszę o adres. W sprawie zdjęć wykorzystanych będę się kontaktował z autorami osobno."

 

Mea

"co do zdjec ... mam juz prawie wszystkie oswiadczenia /czekam na jedno bo znajomi dopiero wrocili z wakacji w weekend/

a moze to sie panu spodoba ?? piatkowe spotkanie z forum :)

/oczywiscie wszyscy zgadzaja sie na publikacje - stosowne oswiadczenia moge zalatwic :)/

 

https://picasaweb.google.com/lh/photo/N5N5VLPrfkTrUla2sE1sQFNTG2kPWtnJW_eUmC5Y1AY?feat=directlink "

 

A. Papliński

"Pani Moniko, decyzją redakcji ograniczyłem opis do Grupy Łódzkiej, gdzie byliśmy z wizytą. Tyle pracy, zamieszania, a materiał z innych grup czeka na kolejne odcinki. Przepraszam, że to tak rozłoży się w czasie, stąd też chęć podziękowania za szybką naszą współpracę."

 

Mea

"Lipa straszna !!

a ja obiecalam ekipie ze we wrzesniowym numerze bedzie artykol ... juz i tak marudzili ze nie bedzie pana na spotkaniu ... ech .. "

 

A. Papliński

"Czuję to samo rozgoryczenie. Mogę tylko przepraszać, no i wysyłam te numery specjalne. Proszę też o adresy innych osób z grupy."

 

"Mają być kolejne spotkania, kolejne artykuły w przyszłości.

Proszę ewentualnie o adresy osób, które zaangażowały się w sprawę publikacji zdjęć grupy, czekają na Muratora we wrześniu, itp. Chciałbym zatrzeć nieuchronne złe wrażenie :("

 

tym samym KTOKOLWIEK CZUJE ZE MIAL UDZIAL LUB CZEKAL NA TEN ART. PROSZE O ADDRESY POCZTOWE NA PRV ALBO PROSTO NA MAILA [email protected]

 

 

czy uwazacie ze mam tu opublikowac to com naskrobala dla muratora ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pamiętacie sarne o której pisałam ? dziś znowu przyszła:

 

Queene,

nie wiem, czy macie wszystko ogrodzone ?

Bo ja nie, hehe. ;)

 

I jak przychodziły sarenki to początkowo rozczulałam się i cieszyłam jak dziecko... a teraz zgrzytam zębami ze złości na ich widok, hahahaha ! :mad:

Wystarczyła mi jedna noc : jak w jedną noc zeżarły WSZYSTKIE moje wrzosy ( około 60 - 70 sztuk ) i trzmieliny, hahaha !!!

 

I już się nie lubimy za bardzo.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie listwy? chyba cos przeoczylem ;/

 

kilka stron wczesniej, gdzie pierwszy raz pisales ze przewierciles rurke, to gdzies tam ci wkleilem linka z takimi fajnymi listwami tj. maja b. fajne rozwiazanie jesli chodzi o mocowanie :) i nadaja sie do niwelacji poziomu o kilka mm. poszukam zaraz i ci wkleje jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...