Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

No pogoda nas nie rozpieszcza.... wiec chyba zaczniemy mysleć z Dzogurtem o malowaniu.

Jakie farby polecacie?? Rodzaj i firma??

Silikonowe na pewno na kladce schodowej ale nie jestem przekonana, by w pierwszym malowaniu użyć ich w całym domu... Poza tym obawiam sie, że jeśli pasek oderwiemy "za póżno" bo beda spore problemy... A ja to czepialska jestem w detalach:D

 

Macie jakieś "know how" i "what"?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pogoda nas nie rozpieszcza.... wiec chyba zaczniemy mysleć z Dzogurtem o malowaniu.

Jakie farby polecacie?? Rodzaj i firma??

Silikonowe na pewno na kladce schodowej ale nie jestem przekonana, by w pierwszym malowaniu użyć ich w całym domu... Poza tym obawiam sie, że jeśli pasek oderwiemy "za póżno" bo beda spore problemy... A ja to czepialska jestem w detalach:D

 

Macie jakieś "know how" i "what"?? ;)

 

ja malowalem beckersami lateksowymi, najwazniejsze nie zaluj na tasmach do oklejania!! ja sie wyleczylem z tasm po 4zl/rolka, te kolo 10zl a nawet wiecej spisuja sie dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Proszę o namiary sprawdzonych ekip cieśli - szukam firmy do wykonania kompletnego dachu - więźba+pokrycie+orynnowanie.

Jest szansa na info w sprawie aktualnych cen za takie usługi? Ile za m2 pokrycia, ile za np. wprawienie okno dachowego i ile za orynnowanie??

 

Z góry dziękuję za info.

Pozdrawiam.

 

Mi dach robiła ta firma: http://czajka-bud.pl/ Za kompletny dach, z 4 oknami dachowymi i pełnym orynnowaniem skasowali 60 zł/m2. Ale to cena z zeszłego roku, bo wtedy się z nimi umawialiśmy. Ile teraz kasują to nie wiem. Ogólnie jestem zadowolona z ekipy. Wszystko szybko, sprawnie i przyjemnie. Narazie nic nie przecieka. Będą mi jeszcze robić odgromienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja malowalem beckersami lateksowymi, najwazniejsze nie zaluj na tasmach do oklejania!! ja sie wyleczylem z tasm po 4zl/rolka, te kolo 10zl a nawet wiecej spisuja sie dobrze ;)

 

gdzie kupowales te farby ? brałes gotowe kolory czy mieszales ? bo tez bede ta farbą a jeszcze nic nie wiem :) a czym sie różnią lateksowe od akrylowych i czemu lateksowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odwiedzilismy naszą budowe.

U nas niestety od tygodnia zastój, ale za to u pozostalych sasiadów (deszczy czy nie) robota idzie pełną parą.

Domy, domki nabieraja formy, wiec dopiero teraz mozna określić kto co buduje.

Tak wiec zobczylismy i przerazilismy się gdyz jeden z budowanych domkow (działka obok nas) jest z gotowego projektu, ktory rok temu byl naszym faworytem. Widzicie to ... dwie rozne rodziny, z innych czesci miasta zakupily dzialke.... i po jakims czasie okazuje sie ze powstają dwa identyczne domy i to jeszcze obok siebie!! Szok!! ale... ale... na cale szczescie wybil nam sie z glowy "gotowiec" i ostatecznie postawilismy na projekt ind. dopasowany pod nas :) Teraz mogę stwierdzić ze mielismy farta ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odwiedzilismy naszą budowe.

U nas niestety od tygodnia zastój, ale za to u pozostalych sasiadów (deszczy czy nie) robota idzie pełną parą.

Domy, domki nabieraja formy, wiec dopiero teraz mozna określić kto co buduje.

Tak wiec zobczylismy i przerazilismy się gdyz jeden z budowanych domkow (działka obok nas) jest z gotowego projektu, ktory rok temu byl naszym faworytem. Widzicie to ... dwie rozne rodziny, z innych czesci miasta zakupily dzialke.... i po jakims czasie okazuje sie ze powstają dwa identyczne domy i to jeszcze obok siebie!! Szok!! ale... ale... na cale szczescie wybil nam sie z glowy "gotowiec" i ostatecznie postawilismy na projekt ind. dopasowany pod nas :) Teraz mogę stwierdzić ze mielismy farta ;) :D

 

hehehe, noo to ci sie udalo. Niedaleko rodzicow ktos wybudowal dom taki jak oni. Naszczescie dystans jest na tyle duzy, ze to nie przeszkadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh.... kolega mieszka na takim malym osiedlu domkow jednorodzinnych, ktore są wszystkie takie same, budowane jako blizniaki i ktorejs nocy pijany sąsiad się pomylil i dobijał się mu przez pół nocy do drzwi z tarasu,,,,

 

więc lepiej niebudować takich samych domów :D hehehe

 

hahah to nie tylko na domkach tak bywa bo w blokach podobnie ... sasiad na fazie po nocnej "zmianie" kilka razy pomylil sobie mieszkania tyle ze on mieszka na 5p. a my na 2p a ze winda zatrzymuje się na P/3/6/9 pietro to facet mogl sobie pomylić drzwi ;):p to dopiero sztuka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah to nie tylko na domkach tak bywa bo w blokach podobnie ... sasiad na fazie po nocnej "zmianie" kilka razy pomylil sobie mieszkania tyle ze on mieszka na 5p. a my na 2p a ze winda zatrzymuje się na P/3/6/9 pietro to facet mogl sobie pomylić drzwi ;):p to dopiero sztuka :D

 

Ano zdarza się :) sam w tym roku zimą musiałem odeskortować sąsiada piętro wyżej który za chiny nie potrafił zrozumieć dlaczego każe mu iść do obcego mieszkania i ciągle mówił panie władzo za co ja nic nie zrobiłem. Był tak nawalony że wziął mnie za policjanta chociaż byłem ubrany w dres. To jest dopiero amok i zaćmienie.:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bogu ze dzis juz piatek ... tylko czemu tak leje!!!??!!??!!

 

halina - witamy :) co do stepli to pewnie ktos sie odezwie :) a gdzie sie budujecie ??

 

Witam, witam. Pogoda rzeczywiście okropna, jutro zalewamy piwnice, nie mam pojęcia jak gruszka poradzi sobie z rozmokłym podłożem, chyba się nie "utopi"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...