Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Witam.

 

Poszukuję pilnie solidnego i fachowego dekarza z okolic Rybnika.

 

Przemakają mi trochę dwa kominy jeden systemowy a drugi murowany - obydwa obłożone płytkami klinkierowymi i zakończone betonowymi czapami. Należałoby zaizolować te czapy oraz zrobić obróbkę blacharską no i jakoś zaimpregnować całość kominów i je uszczelnić. ( oczywiście zdaję się tu na mistrza dekarskiego bo być może trzeba jeszcze coś poprawić).

 

Proszę o pilny kontakt i namiary na dobrego fachowca w tej dziedzinie - bo znowu zacznie lać i będzie przeciekać. !!!!!!!! :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Gość adiqq
no i ODSZCZEKUJE GLOSNYM HAU HAU !! jak jeszcze raz ktos madry wlasnym doswiadczeniem powie ze COS TRZEBA ZROBIC NATYCHMIAST to ja nie bede sie stawiac tylko bede robic !!!

 

pije do folii na oknach ... miwil adam i adiqq zeby zdjac tasmy przed tynkami, mowili ale moj maz stwierdzil ze lepiej nie bo tynkarze poniszcza !! no i posluchalam niedoswiadczonego meza zamiast doswiadczonych kolegow ... dzis to odszczekuje i przyznaje sie do klecia!!

 

ZDECYDOWANIE POLECAM POSCIAGANIE TASM Z OKIEN PRZED TYNKOWANIEM !!!

 

hehe, pomysl co byloby jakbys to jeszcze pozniej robila....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej dostanę tą śnieżkę grunt?Czy malował ktoś pistoletem swój domek ? zastanawiam się nad kupnem czegoś takiego: http://allegro.pl/pistolet-do-malowania-rozpylajacy-bosch-pfs-105-i1687981108.html lub http://allegro.pl/pistolet-do-malowania-rozpylajacy-bosch-pfs-65-i1725582147.html

 

Ja kupowałam w markecie jakimś.

 

Malowanie pistoletem jak najbardziej - ładny efekt.

Ale u mnie ściany malował malarz wałkiem.

Pistoletem malowałam cegłę ręcznie formowaną - mam taką w wiatrołapie i na słupie.

 

Co do malowania pistoletem - w podwątku o polecanych wykonawcach wkleiłam tę usługę mojego kolegi ( Piotrka Waszaka ) - bierze za malowanie agregatem 7 zł / m2.

A mój malarz wałkiem - 8 zł / m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea jeżeli chodzi o taśmy te za 4 zeta i te za 10 to możesz pogadać zmoim chłopem i pokaże Ci doświadczenia.(pracuje u producenta taśmU nas zeszło różnego rodzaju taśm kilometry i powiem,że faktycznie nic nam nie poodchodziło.

Co do podkładowej i gruntu to POLECAM śnieżkę grunt.Malowałam cały dom osobiście i malowało się rewelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze z innej beczki - czy wiecie że BUDOZYT to teraz spółka w "upadłości likwidacyjnej"?

Mamy u nich jeszcze kilkaset zł do wybrania, chyba trzeba to jak najszybciej wybrać - może stelaże, albo wełna...

 

coś obiło mi się o uszy, nieciekawa sytuacja tych co mają tam większe pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie mam zamiaru dawac klienkieru i w dodatku mam tylko jeden komin/ do kominka/ , skąd brałaś tego schiedla?

 

jak wszystko wtedy - z handlobudu !!

 

ludzie pomocy - dostaje pierdolca z wyborem grzejnikow do lazienki !! jak mis ie cos qrwa podoba to kosztuje 1000 i wiecej, jak mi sie bardzo podoba to qrwa 2 tys i wiecej !!! a problem jeszcze jest w tym ze do gornejlazienki potrzebuje drabinke pozioma a takie to rarytas na allegro !!

 

ktos mi pomoze ?? gdzie kupowaliscie swoje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze z innej beczki - czy wiecie że BUDOZYT to teraz spółka w "upadłości likwidacyjnej"?

Mamy u nich jeszcze kilkaset zł do wybrania, chyba trzeba to jak najszybciej wybrać - może stelaże, albo wełna...

 

jakim cudem ?? to ty im dalas kase i potem mialas wybierac material ?? lepiej bierz co maja!!

 

 

a co do tynkow i wylewek - czas pomiedyz jednymi i drugimi = sprzatanie po tynkarzach, hydroizolacja piwnicy, rozkladanie styro i ukladanie podlogowki :) u nas piwnica miesiac a reszta 6 tyg !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
Mam pytanko - ile trzeba odczekać od położenia tynków do wylewek? Tynkarza mamy umówionego na końcówkę sierpnia i zastanawiam się na kiedy szukać i umwiać wylewkarzy?

 

ja robiłem tynki, zaraz po tynkach podłogówkę i od razu wylewki. Jak nie robisz podłogówki, to praktycznie po tynkach możesz robić wylewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
pytanie do uzytkownikow plyt indukcyjnych /zasadniczo ceramicznych tez/ - czy to prawda ze nei mozna garnka z lodowki postawic na plyte ??

 

tak btw to kupilismy plyte elektroluxa za 1200zl :)

 

pierwsze słyszę....skąd masz takie informacje?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze z innej beczki - czy wiecie że BUDOZYT to teraz spółka w "upadłości likwidacyjnej"?

Mamy u nich jeszcze kilkaset zł do wybrania, chyba trzeba to jak najszybciej wybrać - może stelaże, albo wełna...

 

juz od jesieni było krucho, plotki były różne, mnie przedstawiciel powiedział że Cichecki sprzedał firme i wyniósł sie pod Kraków

grzech zmarnotrawic taką firmę...

szkoda bo zbudowałam z nimi SSO bez dachu

też mam tam jakies drobne jeszcze, może po farby podjadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do uzytkownikow plyt indukcyjnych /zasadniczo ceramicznych tez/ - czy to prawda ze nei mozna garnka z lodowki postawic na plyte ??

 

tak btw to kupilismy plyte elektroluxa za 1200zl :)

 

a czemu elektolux, ja ciągle sie waham, chciałabym ze szlifowanymi brzegami, bez ramek, prosta w obsłudze i najlepiej z niebieskim wyświetlaczem :)

generalnie chce sie trzymać kilku firm w AGD zeby każda rzecz nie była z czego innego...więc albo bosch albo samsung :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu elektolux, ja ciągle sie waham, chciałabym ze szlifowanymi brzegami, bez ramek, prosta w obsłudze i najlepiej z niebieskim wyświetlaczem :)

generalnie chce sie trzymać kilku firm w AGD zeby każda rzecz nie była z czego innego...więc albo bosch albo samsung :)

 

ja sie tez nad tym zastanawialam ... na poczatku chcialam wziac mastercooka ... tanio i w miare funkcjonalnie - poczytalam opinie i mi przeszlo ... no i wrzucilam to do jednego worka z amika, candy, aristonem itp ...

 

bosch, siemens itp to gorna polka ... plyty za 2k i wiecej mnie nie urzadzaja ...

 

szukalam czegos posrodku i na tapecie byl samsung, elektrolux, aeg, - wyszlam z zalozenia ze co pierwsze znajde co mi sie spodoba to ta firma bedzie ... kupilam plyte z elektroluxa i juz mam wybrany piekarnik ... okap pewnie tez sie znajdzie ale zmywarke to juz siemensa wezme ... tu nie ma specjalnie wyboru jesli idzie o parametry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...