Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

My mamy wszystkie sprzęty inne,usłyszałam gdzieś opinię,że jedna firma nie robi wszystkiego dobrze.Mea ta Twoja teściowa to gdzie takie rewelacje usłyszała??

Ja użytkuję od tygodnia płytę teki i garnki prosto z lodówki też daję i nic się nie dzieje.Tzn.nic złego się nie dzieje,bo grzać to szybciutko grzeje.Co do bajerów to chyba gadżeciara jestem,bo powybierałam sprzęty z bajerami,których i tak pewno używać nie będę.Piekarnik to już w ogóle kosmos (amica ebi 81074)

Drzwi mamy produkcja Pan Karol.

Swoją drogą mam wszystkie od piątku i oka nacieszyć nimi nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Teki mamy okap i plyte indukcyjna. Jeszcze nie testowana, ale zdecydowalismy sie na wybor sprzetu z roznych firm, wiec piekarnik i mirkofalowke mamy z Samsunga, a zmywarke z Bosha.

 

u nas chyba bedzie dokladie tak samo, jeszcze lodówka z samsunga dojdzie

mozesz mi napisac modele ktore wybrałes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze z innej beczki - czy wiecie że BUDOZYT to teraz spółka w "upadłości likwidacyjnej"?

Mamy u nich jeszcze kilkaset zł do wybrania, chyba trzeba to jak najszybciej wybrać - może stelaże, albo wełna...

 

No, któż by powiedział. Ale pospiesz się z rozliczeniem z nimi, bo z tego co słyszałam to wyprzedają materiały i nie zamawiają już nowych. Znajomy chciał od coś od nich ostatnio brać i mieli tylko po kilka sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do suszenia wylewek, u mnie było zamknięte 2 tyg..po 4 tyg płytki (bez fug)....i jak sie okazuje było to za prędko. Od poniedziałku też zaczynamy znowu grzać bo ciągle ma padać

 

Queene, a dlaczego było to za prędko? Coś się stało? U nas też po 4 tygodniach kładli płytki w kuchni i w gospodarczym. Tyle, że my wcześniej wygrzaliśmy trochę wylewki (w kominku paliliśmy, a mamy podłogówkę). Póki co, nic się nie dzieje. Łazienki "kładą się" dopiero teraz (minęło 7 tygodni).

 

My też gruntujemy Śnieżką Grunt i jesteśmy zadowoleni (osobiście malowałam wałkiem, wykończyłam pędzlem, żadnych pistoletów).

W Leroy Merlin w Gliwicach była 10l po 60 PLN (59.99 chyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, któż by powiedział. Ale pospiesz się z rozliczeniem z nimi, bo z tego co słyszałam to wyprzedają materiały i nie zamawiają już nowych. Znajomy chciał od coś od nich ostatnio brać i mieli tylko po kilka sztuk.

 

No wiem, wiem, chyba jednak stanie na styropianie na podłogi :) Oczywiście jak będą mieli :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam pytanko odnośnie wylewek. Bo to, że można je robić zaraz po tynkowaniu to już wyczytałam, ale jeszcze mam pytanie kiedy można cokolwiek w domu robić? Chcielibyśmy zaraz po wylewkach, wykorzystując ten czas, zacząć ocieplać dach. Po jakim czasie można wejść do domu i swobodnie poruszać się/stawiać jakieś sprzęty na świeżych wylewkach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Queene, a dlaczego było to za prędko? Coś się stało? U nas też po 4 tygodniach kładli płytki w kuchni i w gospodarczym. Tyle, że my wcześniej wygrzaliśmy trochę wylewki (w kominku paliliśmy, a mamy podłogówkę). Póki co, nic się nie dzieje. Łazienki "kładą się" dopiero teraz (minęło 7 tygodni).

 

My też gruntujemy Śnieżką Grunt i jesteśmy zadowoleni (osobiście malowałam wałkiem, wykończyłam pędzlem, żadnych pistoletów).

W Leroy Merlin w Gliwicach była 10l po 60 PLN (59.99 chyba).

 

chyba u nas za wczesnie, teraz jak jest wilgoc w powietrzu to podciaga w piwnicy po scianach

 

a sniezka jest obecnie w promo w leroyu 15 l wychodzi po 5,30 za litr i jeszcze bialy klej do gresu wielkoformatowego Atlas Prestige-jest w promo za 49 zl u nas nie da sie kupic ponizej 70zl, wiec jade dzis na ciezkie zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
A jeszcze mam pytanko odnośnie wylewek. Bo to, że można je robić zaraz po tynkowaniu to już wyczytałam, ale jeszcze mam pytanie kiedy można cokolwiek w domu robić? Chcielibyśmy zaraz po wylewkach, wykorzystując ten czas, zacząć ocieplać dach. Po jakim czasie można wejść do domu i swobodnie poruszać się/stawiać jakieś sprzęty na świeżych wylewkach?

 

wstrzymaj sie trochę, bo ci wełna wilgoci naciągnie i płyty kg tak samo....

chodzić po wylewkach możesz na 2,3 dzień, ale z tym ocieplaniem się wstrzymaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...