Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

A jeszcze mam pytanko odnośnie wylewek. Bo to, że można je robić zaraz po tynkowaniu to już wyczytałam, ale jeszcze mam pytanie kiedy można cokolwiek w domu robić? Chcielibyśmy zaraz po wylewkach, wykorzystując ten czas, zacząć ocieplać dach. Po jakim czasie można wejść do domu i swobodnie poruszać się/stawiać jakieś sprzęty na świeżych wylewkach?

 

chodzic mozna zaraz ale tak jak pisze adiqq - wilgosc ci pojdzie w welne ... my zaczelismy ocieplac ok 3 tyg po wylewkach ale sprawdzalismy wilgotnosc i jest ok ... poza tym mamy rockwoola a on nie ciagnie wilgoci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze w temacie sprzętu do zabudowy - whirlpool ma teraz taką promocję, że jak się kupi min. 3 urządzenia do zabudowy tej marki można otrzymać 5 letni okres gwarancyjny, a jeżeli więcej niż (chyba) 4 to dodatkowo bezpłatny montaż i jeszcze jakieś gratisy - jedyny minus to to że trzeba kupić te sprzęty do końca lipca. Ma ktoś z Was może Whirlpoola u siebie ? jak z jakością?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi blagam gdzie szukac drabinek - grzejnikow do lazienki !!!!! moze wiecie kto ma dobre ceny i jakies wystawki albo stany magazynowe ???????????

 

Mea sprawdź w leroy - ostatnio też oglądałam i mają tam grzejniki takiej podobno polskiej firmy Luxrad, pani dała mi ulotkę z tymi grzejnikami - mają fajny desing no i cena jest do przełknięcia w porównaniu do drogich enixów warto zerknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje BTW duchow nie bylo ??? A i gdzie kupowales dre bo tez sie nad nimi zastanawiam mam takie w domu i sa spoko a porta zdeke za droga

 

duchow nie bylo ;d choc sasiadka cos wspominala ale nie wyszlo. drzwi bralismy w w zorach w bako, cenowo podobne do porty a ponoc dre sa lepiej klejone?!

 

kiedys ktos wspominal o kosiarkach jakis fajny sklep z okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w temacie sprzętu do zabudowy - whirlpool ma teraz taką promocję, że jak się kupi min. 3 urządzenia do zabudowy tej marki można otrzymać 5 letni okres gwarancyjny, a jeżeli więcej niż (chyba) 4 to dodatkowo bezpłatny montaż i jeszcze jakieś gratisy - jedyny minus to to że trzeba kupić te sprzęty do końca lipca. Ma ktoś z Was może Whirlpoola u siebie ? jak z jakością?

 

Mamy lodówke i pralke z Whirlpoola i od 3 lat spisuja sie ok. Brak zaszczerzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poszukuję pilnie solidnego i fachowego dekarza z okolic Rybnika.

 

Przemakają mi trochę dwa kominy jeden systemowy a drugi murowany - obydwa obłożone płytkami klinkierowymi i zakończone betonowymi czapami. Należałoby zaizolować te czapy oraz zrobić obróbkę blacharską no i jakoś zaimpregnować całość kominów i je uszczelnić. ( oczywiście zdaję się tu na mistrza dekarskiego bo być może trzeba jeszcze coś poprawić).

 

Proszę o pilny kontakt i namiary na dobrego fachowca w tej dziedzinie - bo znowu zacznie lać i będzie przeciekać. !!!!!!!! :) :) :)

 

Ponawiam - potrzebny dekarz !!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tego się obawiałam. W takim razie te 4 tygodnie przeznaczymy chyba na ocieplanie domu z zewnątrz.

 

mi odradzano po tysiackroc ocieplanie domu w ktorym schna tynki i wylewki !!!! dlatego odlozylam ocieplenie na jesien ... zato zaraz po wylewkach ruszylam z kafelkowaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Szukam domku budowanego z Ytonga przez profesjonalną ekipę, taki jeszcze bez tynków w stanie surowym. Czy jest ktoś na takim etapie?

Czy można podjechać i przyjrzeć się z bliska??

 

U nas zaczynają w przyszłym tygodniu stawiac, także można będzie zobaczyc efekty za jakies 3 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj agusia widzę, że zaczęło Wam się bardzo śpieszyć. Jakiś konkretny powód? :p

A co z nowymi zdjęciami w dzienniku, proszę, choć kilka :)

 

Wiesz jak to jest, im z budową dalej tym bardziej chcę się wynieść z blokowiska.

 

A zdjęcia obiecuję wrzucić jeszcze w tym tygodniu. Teraz już się nie wywinę skoro obiecałam na forum :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...