Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

hmm najlepiej 2,80 lub wiecej :)

 

mialam dzis sprawdzic ale po tych ulewach sobie darowalam ... moze jutro bedzie sie dalo tam jakos wejsc ...

 

Moi drodzy :))) przeprowadzamy się pełną parą, padamy na pyszczki

 

Dodajcie siły , tyle tego jest :((

 

Będę się odzywać sporadycznie bo nowej norce nie mamy neta na razie .

 

oj babo ale ci dobrze !!! przezyjesz ta przeprae a potem bedziesz mieszkac jak krolowa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, czy możecie się pochwalić ile skasowały Was firmy za ocieplenie poddasza (stropu) użźytkowego i skosów dachu razem z położeniem płyt g-k na gotowo? Mam firmę która chce 60PLN/m2 - wydaje mi się to sporo choć skosy mam dość skomplikowane.

 

ja za skosy tyle płaciłam....za równy sufit płacę mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożegnaliśmy Katowice!!!

Wszystkie graty zwiezione,teraz będę miała trzy tygodnie urlopu i czas na rozlokowanie.

Mam pytanie do wszytskich ostatnio przeprowadzających,czy jesteście już zameldowani w nowych domkach??

 

:) no ja się już zameldowałem w czerwcu :) czyli jakies 6 m-cy po odbiorze domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten styrodur to już tylko folią kubełkową obłożyć? Bo to taki trochę plastik jest i podobno ciężko go czymś obrzucić tak jak styropian.

 

My już na to folii nie dawaliśmy. Tylko dysperbit i styrodur. Kubełkowa dodatkowo zabezpiecza jeszcze styrodur. Ale jak twierdzi mąż - nie mamy agresywnych gruntów ;)

No i styrodur mamy na zakładkę. Co do myszy... jak będą małpy chciały - to zeżrą wszystko ;) nawet plastik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysia, Ewus - gratuluje i zazdroszcze :) przyznam że ja już odliczam dni.....co wieczór wychodzę z psem i tak mam nadzieję że zostało mi tych nocnych wyjść mniej niż 100 :D

czy was też tak dobija ta wilgoć w powietrzu ? nie dość że jest dusząca to jeszcze włosy są nie do ogarnięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, czy możecie się pochwalić ile skasowały Was firmy za ocieplenie poddasza (stropu) użźytkowego i skosów dachu razem z położeniem płyt g-k na gotowo? Mam firmę która chce 60PLN/m2 - wydaje mi się to sporo choć skosy mam dość skomplikowane.

 

ja mam chyba latwy dach bo man za 25zl/m2 ...

 

gabrysko gratulacje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożegnaliśmy Katowice!!!

Wszystkie graty zwiezione,teraz będę miała trzy tygodnie urlopu i czas na rozlokowanie.

Mam pytanie do wszytskich ostatnio przeprowadzających,czy jesteście już zameldowani w nowych domkach??

 

Gabrysia, gratulacje!! Ja jutro będę żegnać Katowice - ale na razie tylko pracę:), ale całościowego pożegnania też już nie mogę się doczekać.

 

Ewuś, też gratulacje, pomyśl, jeszcze trochę popadacie na pyszczki, a potem to już tylko lepiej:D Na plecy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja płace za ocieplenie zabudowę g-k do stanu gotowego do malowania ... i to mam też za sufity parteru i ścianki ... oczywiście bajezone ścianki i sufity były wycenione za całość nie od m2

 

 

acha miałam pytać ... u kogo z forum robili moi wentylatorzy ?? bo wczoraj mówili że fajny gość a ja nawet nie wiem kto !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...