Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Mea kurcze przeszukałam całą pocztę i tutaj na muratorze też i nie znalazłam tych namiarów na te panele.Sorki,Nawet żadnej ich aukcji nie moge teraz znaleźć,musisz chyba poczekać na Adama,bo to on mi podawał linka do aukcji.Tak jak Ci mówiłam,wiem że to jest Olesno ul.Częstochowska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

ja za skosy tyle płaciłam....za równy sufit płacę mniej

 

Bo wydaje mi się że u Ciebie robili Ci sami (choć nie jestem na 100% pewien). Kontakt przez p. Damiana. Ale ceną mnie trochę powalili.

 

Mea - masz już to ocieplenie + k-gipsy zrobione czy na razie masz tylko tę wycenę 25PLN?? Pytam pod kątem czy ekipa sprawdzona i robią dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest drogo, to normalna cena rynkowa.

Więc Queen główka do góry.

;)

 

Ocieplenie poddasza, płyty k-g to baaaaaaaardzo niewdzięczna praca i wykonawcy często dają zaporową kwotę.

Mi również taką propnowano.

A że chciałam oszczędzić, to ten "niewdzięczny etap" wykonał mój Teść z kolegą.

Robili to cztery miesiące, ale zrobili.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wydaje mi się że u Ciebie robili Ci sami (choć nie jestem na 100% pewien). Kontakt przez p. Damiana. Ale ceną mnie trochę powalili.

 

.

 

no dokładnie ci sami :)

ale moge ci powiedziec że zrobili IDEALNIE !! wokół okien to mistrzostwo świata :) jak masz płaski sufit to wytarguj spokojnie do 55

 

i tak Aga - wydaje mi sie ze to średnia cena rynkowa firm za robote tego typu

 

[p.s] czy p. Damian robi teraz na Zamysłowie u kogoś z forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea kurcze przeszukałam całą pocztę i tutaj na muratorze też i nie znalazłam tych namiarów na te panele.Sorki,Nawet żadnej ich aukcji nie moge teraz znaleźć,musisz chyba poczekać na Adama,bo to on mi podawał linka do aukcji.Tak jak Ci mówiłam,wiem że to jest Olesno ul.Częstochowska

 

Dzisiaj wlasnie wrocilem ;) I przywiozlem ze soba slonce bo ponoc caly tydzien padalo! :jawdrop:

 

Co do paneli to link do sklepu kronotexowego na allegro -> http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=7961611

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie ci sami :)

ale moge ci powiedziec że zrobili IDEALNIE !! wokół okien to mistrzostwo świata :) jak masz płaski sufit to wytarguj spokojnie do 55

 

i tak Aga - wydaje mi sie ze to średnia cena rynkowa firm za robote tego typu

 

[p.s] czy p. Damian robi teraz na Zamysłowie u kogoś z forum ?

 

Z tego co mi mówił to robi teraz w Turzy. Potem wchodzi do mnie na ocieplenie zewn. elewacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea - masz już to ocieplenie + k-gipsy zrobione czy na razie masz tylko tę wycenę 25PLN?? Pytam pod kątem czy ekipa sprawdzona i robią dokładnie.

 

sa w trakcie ... /zdjecia w dzienniku/ mam ocieplone juz wszystko i na poddaszu pozakladane plyty ... od jutra jest przez tydzien tylko jeden gosc /drugi sie urlopuje/ i bedzie gipsowal i takie tam ...

 

imho 55 zl za m2 sufitu prostego ?? troche chyba duzo ...

 

ja sie troche dziwie bo u mnie wyceny robily 3 firmy i najwyzsza cene mialam 40 zl OCZYWISCIE WSZYSTKO TO BEZ MATERIALU ?!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

 

mea napisz mi proszę, który to Twój murarz, bo zachwalałaś ekipę jak odbierałem zbiornik na wodę od Ciebie, a na wątku polecanych wykonawców jest taki miszmasz, że się nie łapię, kto od kogo polecany:)

 

"Moja" pani z UM od pozwolenia na budowę po dwóch zwolnieniach lekarskich poszła na urlop, ale na połowę sierpnia rysuje się pozwolenie i powoli startujemy, chciałbym jutro obdzwonić ekipy do fundamentów i stanu otwartego i pozbierać wyceny, stąd pytanie...

 

Pozdrawiam wszystkich i niedługo dołączę do budujących:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

 

mea napisz mi proszę, który to Twój murarz, bo zachwalałaś ekipę jak odbierałem zbiornik na wodę od Ciebie, a na wątku polecanych wykonawców jest taki miszmasz, że się nie łapię, kto od kogo polecany:)

 

"Moja" pani z UM od pozwolenia na budowę po dwóch zwolnieniach lekarskich poszła na urlop, ale na połowę sierpnia rysuje się pozwolenie i powoli startujemy, chciałbym jutro obdzwonić ekipy do fundamentów i stanu otwartego i pozbierać wyceny, stąd pytanie...

 

Pozdrawiam wszystkich i niedługo dołączę do budujących:)

 

Witam Wojtka, jak będziesz miał jakieś wiadomości co do stawek murarzy, to napisz proszę, bo to mnie interesuje. Póki co latam za pustakami, można dostać kota od negocjacji. Z czego masz zamiar stawiać???? Gdzie kupujesz materiały????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam dobrze, że jużjesteś. Podaj proszę linka do twoich parapetów

 

Ale wewnetrznych czy zewnetrznych ??

Wewnetrzne -> Helopal Fenorm Helolit (jaka nazwa.. ;) ) http://www.helopal.com.pl/produkty/produkty-fenorm/fenorm-helolit

Zewnetrzne -> Aluron http://www.aluron.pl/pl/15/Oferta-Parapety.html

 

Te zewnetrzne zamawialem w firmie Rduch-Borek w Gogolowej http://rduch-borek.pl/ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o zewnętrzne; Ty masz te andowane

 

Niestety nie. Niestety - bo te anodowane wygladaja bosko - maja je tam w Gogolowej na wystawce :) Nie moglem miec anodowanych bo mialem dwa nietypowe wykusze - tak jakby trzy laczone ze soba parapety pod katem 90st - oni mi to w fabryce spawali, a spawanych nie dalo sie niestety anodowac i mam malowane proszkowo. Tez spoko ale anodowane maja taki fajny matowy polysk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wojtka, jak będziesz miał jakieś wiadomości co do stawek murarzy, to napisz proszę, bo to mnie interesuje. Póki co latam za pustakami, można dostać kota od negocjacji. Z czego masz zamiar stawiać???? Gdzie kupujesz materiały????

mnie przywiózł gostek z Krakowa na całą budowę :] dzwonisz do niego,on jedzie się ładuje i ci przywozi:] na budowę:] bez pośredników takich jak lubar czy handlobud .... w zeszłym roki za 44 P+W płaciłem 6,30 zł a inni chcieli 6,38 albo i więcej..... niestety warunek to dostawy pełno-samochodowe :] ale i to się da załatwić:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie przywiózł gostek z Krakowa na całą budowę :] dzwonisz do niego,on jedzie się ładuje i ci przywozi:] na budowę:] bez pośredników takich jak lubar czy handlobud .... w zeszłym roki za 44 P+W płaciłem 6,30 zł a inni chcieli 6,38 albo i więcej..... niestety warunek to dostawy pełno-samochodowe :] ale i to się da załatwić:]

A jakiś namiar na gościa? Rozumiem , że to pustaki wienerberger, te cholerne P+W, kompletnie nie wiem czym się różnią od innych:( Ile włazi na auto? Mnie potrzeba jakieś 32 palet, no może ciut więcej. Obecnie Lubar chce 7 zeta za szt , czeski Heluz jest nieco tańszy- 6,87/szt, Handlubud daje upust i wyjdzie jakieś 6,80/szt. Leiera nie bierzemy pod uwagę- ponoć lipa. Jak myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...