Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

No to polecam te SPA ( niedaleko, ceny niewygórowane jak na wysoki standard, a superowo ) :

 

http://www.kocierz.pl/

 

Byłam tam raz z Przyjaciółkami.

Bosssssko.

Do dzisiaj mile wspominamy...

;)

 

Kocierz to bezwzględnie polecam także. Idealne na weekend się zrelaksować. Można i po górach połazić bo to świetne miejsce wypadowe na spokojne spacerki. Oczywiście super jedzonko, sauna i basen a jakby co i potańcówka w podziemiach. Trzeba tylko uważać na imprezy firmowe z piątku na sobote, ludziom wali na mózgi wyrwanym od żon i mężów i dają czadu. Ale za to rano jest spokój bo kacora leczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaki dawaliscie styropian pod wylewki? Nie chodzi mi o parametry bo to mniej wiecej wiem ale o firme. Myslalam o termoorganice ale przeczytalam gdzies na forum ze to badziewie, ze plyty sa nierowno przyciete a te kropki to zwykla sciema. Producentow jest mnostwo i juz sie w tym wszystkim gubie...Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałaś przy porta line? My juz tez zamówiliśmy ale Porta Koncept

 

tak porta line wersja A-3 okleina orzech 4 ... mam nadzieje ze bedzie ok :)

 

ktora wersja wzielas ?? mnie sie koncept A-9 podoba ale moj maz nie chce szybek wiec poszlam na latwizne i wzielam calkiem plasie skrzydla ... mniej sie kurza :)

 

no i sie okazuje ze wszedzie wejda drzwi we framugach opaskowych ... oczywiscie po dorobieniu niezbednych 5 czy 6 slupkow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaki dawaliscie styropian pod wylewki? Nie chodzi mi o parametry bo to mniej wiecej wiem ale o firme. Myslalam o termoorganice ale przeczytalam gdzies na forum ze to badziewie, ze plyty sa nierowno przyciete a te kropki to zwykla sciema. Producentow jest mnostwo i juz sie w tym wszystkim gubie...Pozdrawiam.

 

ja wzielam z polstyru ... rowniutkie i mocne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak porta line wersja A-3 okleina orzech 4 ... mam nadzieje ze bedzie ok :)

 

ktora wersja wzielas ?? mnie sie koncept A-9 podoba ale moj maz nie chce szybek wiec poszlam na latwizne i wzielam calkiem plasie skrzydla ... mniej sie kurza :)

 

no i sie okazuje ze wszedzie wejda drzwi we framugach opaskowych ... oczywiscie po dorobieniu niezbednych 5 czy 6 slupkow :)

 

ja wzór C.6, tylko kolor orzech verona, też ościeżnice opaskowe....i też po małych doróbkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaki dawaliscie styropian pod wylewki? Nie chodzi mi o parametry bo to mniej wiecej wiem ale o firme. Myslalam o termoorganice ale przeczytalam gdzies na forum ze to badziewie, ze plyty sa nierowno przyciete a te kropki to zwykla sciema. Producentow jest mnostwo i juz sie w tym wszystkim gubie...Pozdrawiam.

 

ja bralem najtanszy! styropian to styropian, najwieksze sciemy wala najwieksi producenci w tzw "korporacjach styropianowych"- mozna o tym poczytac w siesi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bralem najtanszy! styropian to styropian, najwieksze sciemy wala najwieksi producenci w tzw "korporacjach styropianowych"- mozna o tym poczytac w siesi

 

Dokladnie :) Obojetnie jaki producent byle o jak najnizszym "U". Czy firma znana, czy nieznana - i tak nie sprawdzimy tych parametrow, a im bogatsza firma tym jej latwiej przeplacic "testy" ;)

 

Queene - jutro/pojutrze bede dzwonil w sprawie tego styro, jezeli go jeszcze masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sprawdzilem na stronie schiedla i jest czarno na bialym napisane ze Rondo Plus moze byc uzyte do piecow kondensacyjnych... Czyzby klamali?

 

Kłamią, przerabiałem temat, wiele ludzi się na to nabrało, kominiarz nie odbierze.

 

Poza tym pod kondensat mają nie Rodno Plus tylko Schiedel Avant, jeszcze droższy a i tak sie nie nadaje (jego odpowiednik w Leierze to Leier Turbo).

Obydwa się nie nadają, poczytaj na forum Muratora jest temat rozgryziony.

 

Najlepszy sposób, najtańszy systemowy (moga byc same pustaki) a w to rura.

 

Polecam:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?162905-Jaki-komin-do-pieca-gazowego-kondensacyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...