Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Folia alu :) w miarę najtańsza, ta z namalowaną kratką :) bo te firmowe typu Wavin niczym sie nie różnią od takich tanich

 

No chyba ze nie robi podlogowki!! Wtedy zwykla folia jaka kupi w kazdej hurtowni :) Ja polecam zakupy na http://www.folnet.pl - kupowalem tam wszystkie folie, membrany, geowlokniny i tego typu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

my już "zafoliowani", kupiliśmy z tego co pamietam (ale mogą mi sie mylić te produkty, mogę to sprawdzic) Mapei - 10kg za 150 zł....jest to możliwe ?

Jacek a czego używacie do gruntowania anhydrytów- u nas leci Atlas Grunt ale w formie nierozcieńczonej, pytałam Przemka z Wolplanu i podobno nie miało wielkiego znaczenia czym ...

a teściowa.....nie widziałam sie z nią ale podpytam :) ale wziąłeś te drzwi w końcu ?jeśli tak to któy wzór ?

a swoją drogą musze jakiś dodatkowy rabat u niej wytargac skoro już 2 klientów jej sprowadziłam ;)

 

p.s. Jacek - my bierzemy kostkę od Timura :) ten numer co podałm kilka postów wcześniej to do niego :)

Mapei za 150 to dawaj namiary ;). Do gruntowania (jeszcze tego nie robie bo najpierw gladzie) zwykly grunt ale szczota nie walkiem, mysle ze koncentrat nierozcienczony to przesada BTW dzwon do Macka ze stronki glownej wolpalnu on tam sie bardziej zna. No drzwi wzialem ale boli i strasznie twoja tesciowa niechetna na rabaty ;) dz-l3s czy jakos tak z lustrami weneckimi bo sobie zonka zyczyla w jakims tobago tabago czy cos w ten desen.

E Timur to mi rabatu nie da hehe ale oni sa stanowczo za drodzy ale to dopiero przyszly rok wiec olewam bruk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o kabiny i drzwi prysznicowe, macie juz wybrane?

Ogladalam w sklepie drzwi huppe, jak dla mnie bajka ale cena zaporowa. Na allegro duzo jest drzwi prysznicowych radaway i chcialabym poznac opinie na ich temat , ma je ktos moze?

 

hmm ja mam huppe kabine ... bylam u kumpeli ktora ma dwie kabiny z huppe ... imho - nie warto doplacac :) ja co prawda jeszcze organoleptycznie nie sprawdzialam ale zaporowosc ceny za szklo i kilka haczykow a kamien na tym widac jak na kazdej innej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto miał do czynienia z firmą INTER-DECOR z Żor?

Dają mi 30 zł/m2 wylewek (z materiałem) - dobra cena?

 

Ja mam od "Olka" bramę.

Wszystko ok.

;)

 

Cena wylewek ok.

Ale skoro "Olek" chce 30 zł za wylewki a Olszar też.... to czemu nie Olszar ??? :jawdrop:Jest "the beściakiem" w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wylewek i folii ... nie tak dawno przerabialam te dylematy i:

na parterze dalam folie na spod, 2 warstwy styro i folie pod podlogowke ... na pietrze styro i nic poza tym :) o mostkach termicznych nie ma mowy ... styro jest tak ciasno ulozony ze mrowka bedzie miala klopot sie wcisnac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cena wylewek ok.

Ale skoro "Olek" chce 30 zł za wylewki a Olszar też.... to czemu nie Olszar ??? :jawdrop:Jest "the beściakiem" w tej dziedzinie.

 

coponiektorzy znowu by z toba dyskutowali w tej kwestii :)

 

imho ekipa Adama jest rewelacyjna!!!! i chyba zejda ponizej 30 za m2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej dac folie dla swietego spokoju w koncu to tylko pare groszy (przy anhydrytach jest wymagana ;) ). Aga Olszara to juz nie polecamy koniec kropka , za takie chamstwo u Ewus to mu sie nalezy i z takim podejsciem to mu nie wroze przyszlosci. Jak sie ma wpadke to sie podkula ogon i grzecznie naprawia a nie olewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej dac folie dla swietego spokoju w koncu to tylko pare groszy (przy anhydrytach jest wymagana ;) ). Aga Olszara to juz nie polecamy koniec kropka , za takie chamstwo u Ewus to mu sie nalezy i z takim podejsciem to mu nie wroze przyszlosci. Jak sie ma wpadke to sie podkula ogon i grzecznie naprawia a nie olewa.

 

podpisze sie pod tym ... robic to jedno a zachowac sie to drugie ... jak to nie idzie ze soba w parze to sorki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ja widze ze ty to jestes sentymentalna w stosunku do twoich wykonawcow ... ja uwazam ze nie warto sie z wykonawcami "zaprzyjazniac" cokolwiek to znaczy ... masz kumpla to nie bardzo juz mozesz od niego wymagac a skasuje cie tez "po znajomosci" czyli de facto wiecej niz moglabys wytargowac z "firma" ... ja sentymentalnie wzielam jedna ekipe - nie powiem ceny mam wyrabiste ale co mnie to kosztuje cierpliwosci to Bog raczy wiedziec !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o kabiny i drzwi prysznicowe, macie juz wybrane?

Ogladalam w sklepie drzwi huppe, jak dla mnie bajka ale cena zaporowa. Na allegro duzo jest drzwi prysznicowych radaway i chcialabym poznac opinie na ich temat , ma je ktos moze?

Radaway jest do obejrzenia w Max-Ceramice na Mikołowskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem.

Ale zanim zaczniecie wieszać na nim psy... to trzeba by było wysłuchać OBU stron.

Bo ja słyszałam trochę inną wersję.

Ale pozostawię to dla siebie.

;)

 

ja miałam to samo z Damianem, zaliczył wpadkę ale ja mu zaufałam

co zepsuł to naprawił w ramach mozliwości (u mnie jest w trakcie, ale to drobnostki, u Ciebie pamiętam że też poprawiał...) i teraz znowu robi ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem/ widziałem juz wiele budów z wylewkami Zbyszka, nie ma takiej opcji aby przy wykonywaniu wylewki z kreta cos poszło nie tak, a chlopaki juz zrobili dziesiatki kilkadziesiat tysiecy m2 , uwazam ze ktos inny/ gdzie indziej popelniono bład. dylatacje zawsze wykonują ze sztuka budowlaną . jak ktos chce oczerniac prosze zlecic ekspertyze przez biegłego a pozniej gadac bzdury . dajcie na luz

elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...