Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Mea,

a wiesz, że nie masz racji ?

Nie tyle sentymentalna co "sprawiedliwa". :cool:

Jestem zodiakalną Wagą i zawsze muszę wysłuchać obu stron, zanim wyrabię sobie zdanie na temat.

Tak już mam.

;)

 

ja tez jestem waga a Olszara nie polece! nie napisze czemu bo juz to przerabialismy!

w inter-decor kupowalismy i montowalismy bramy i drzwi wejsciowe z hormanna i bez zarzutu :)a sam Olo mial zawsze czas na rozmowe i w razie jakichkolwiek niejasnosci najdalej na "pojutrze" byl na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Aga chyba bym dyskutowała z tą Twoją sprawiedliwością.Widzę,że bronisz za wszelką cenę "swoich"wykonawców.Nie ważne czy gość coś spieprzył u jednego czy u stu.Liczy się fakt,że spieprzył i nie naprawił.Też pracuję w firmie,która niestety często "daje ciała",ale to ja jestem od tego,żeby podkulać ogon i przepraszać klientów.Robię to zawsze,chociaż szlag mnie trafia,że to nie ja zawiniłam.

My folię nba poddaszu też dawaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek,ale wiesz jak to jest "nigdy nie mów nigdy".Może gość coś zrobić 1000 razy dobrze,a 1001 raz spieprzy.Doskonale rozumiem,że każdemu może się coś zdarzyć,jakaś wpadka,nie zawsze można odpowiedać za pracownikóe itp.ale liczy się zachowanie po.Powiem jeszcze raz,że ważne umieć się zachować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea,

a wiesz, że nie masz racji ?

Nie tyle sentymentalna co "sprawiedliwa". :cool:

 

odnosze wrazenie ze nie dasz sobie powiedziec zlego slowa na zadnego fachowca z twojej listy ... moze sie myle ale taki sprawiasz wrazenie !!

 

ja jestem zodiakalna ryba ... z natury nieufna ... jesli mam zaryzykowac czasem wole wziac /w tym wypadku ekipe/ mniej znana ale w razie W mam pretensje tylko do siebie ... ale jak juz ekipa sie sprawdzi tylko na tym zyska :) jak moje wentylatorki :) nagralam im juz kilka robot a i moze to nie koniec :)

 

tak btw to zrobili mi dzis sterowanie do gwc ... kurka myslalam ze to jest mniej skomplikowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam to samo z Damianem, zaliczył wpadkę ale ja mu zaufałam

co zepsuł to naprawił w ramach mozliwości (u mnie jest w trakcie, ale to drobnostki, u Ciebie pamiętam że też poprawiał...) i teraz znowu robi ok

 

Dokładnie o tym mówię.

Dajcie spokój, każdy ma wpadki.

Wy pewnie też.

;)

 

Damian też coś tam u mnie zmaścił, wściekałam się nie powiem ( :cool: )....... ale przyjechał, bez słowa robił poprawki i ..... jest ok !

To najważniejsze !

I ma wspaniałomyślnie wybaczone u Agi.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosze wrazenie ze nie dasz sobie powiedziec zlego slowa na zadnego fachowca z twojej listy ... moze sie myle ale taki sprawiasz wrazenie !!

 

Więc mylisz się.

Wielu "poleciało" z mojej listy.

Bardzo wielu.

:cool:

 

A wielu nigdy się na niej nie znalazło.

Ani się nie znajdzie.

Never !

:cool:

 

Ale mam jedną zasadę :

NIC O NICH NIE MÓWIĘ ( taktownie milczę ), a tym bardziej nie robię im złej opinii.

Takie mam zasady w życiu i tyle.

:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znowu sie z toba nie zgodze - jak ktos cos spierniczyl to PO CO MAJA NACIAC SIE NASTEPNI !! jest 20 innych ktorzy nauczeni doswiadczeniem poprzednikow TYCH bledow juz nie beda popolniac - i o tym tez nalezy pisac !!!

 

ja z czystym sumieniem powiem ze hydraulik ma u mnie przesrane ... i jak mnie ktos o niego zapyta to owszem cenowo jest ok ogolnie robi dobrze ale nadaje sie tylko dla ludzi o stalowych nerwach !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle mi tu troszkę pożałować Agi...

bo kontuzję dzisiaj zaliczyłam podczas treningu na koniu !

:( :( :(

 

Nie upadek z konia, ale z kręgosłupem coś nie tak.

Klaczka brykała bo strasznie gryzły ją wstrętne muchy, mocno ściągnęłam wodze a ona nagle z całej siły głowa w dół i.... strzeliło mi coś w kręgosłupie. :(

Chodzić chodzę.... ale kręgarz na poniedziałek zamówiony, hahahaha !

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea,

dokładnie.

Ale czuwam nad Wami i dlatego kilka osób dostało ode mnie "delikatne ostrzeżenia" na privach.

;)

 

jeszcze jedno w temacie ...

 

jest nas tu coraz wiecej ... a byly takie chwile kiedy:

a - tynki - tylko Damian,

b - wylewki - tylko olszar

c - instalacje - tylko instalmex ...

 

 

to sa przyklady ale takie najbardziej oczywiste ... to dziala prosto - gosc u kogos sie sprawdza a potem robi u 5-10 kolejnych forumowiczow ... dochodzi do tego ze na forum "zyje" jedna - max dwie ekipy ...

 

popatrzmy co sie stalo jak damian dal plame - naraz pojawily sie tynki od Adama /Lubar/, ekipa Marcina /troche drozsza ale ponoc warta zachodu/, teraz ten twoj Jacek /o ile dobrze pamietam/ - wszystko to dlatego ze kilku takich nieufnych jak ja zaczelo sie rozgladac za kims poza Damianem !!! I WSZYSTKIM TO WYSZLO NA ZDROWIE

Damian "odzyskal reputacje" przynajmniej czesci z forumowiczow ... a i inni nie czekaja w kolejce na "forumowego monopoliste" tylko wiedza ze inne ekipy zrobia rownie dobrze i zawsze mozna pohandlowac cene !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znowu sie z toba nie zgodze - jak ktos cos spierniczyl to PO CO MAJA NACIAC SIE NASTEPNI !! jest 20 innych ktorzy nauczeni doswiadczeniem poprzednikow TYCH bledow juz nie beda popolniac - i o tym tez nalezy pisac !!!

 

ja z czystym sumieniem powiem ze hydraulik ma u mnie przesrane ... i jak mnie ktos o niego zapyta to owszem cenowo jest ok ogolnie robi dobrze ale nadaje sie tylko dla ludzi o stalowych nerwach !!!

 

Tu się w pełni zgodzę z Meą, też gdybym się nacięła na jakąś firmę - to nie ma zmiłuj - przestrzegałabym przed nimi, po co mają komuś jeszcze psuć nerwy. Dzięki niej wiem, że mam uważać na części przy dostawie od Sambora i takie informacje są naprawdę cenne.

 

A tak z innej beczki - dziś mi wyznaczyli poród. 14 września będzie jednego mężczyzny więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle mi tu troszkę pożałować Agi...

bo kontuzję dzisiaj zaliczyłam podczas treningu na koniu !

:( :( :(

 

Nie upadek z konia, ale z kręgosłupem coś nie tak.

Klaczka brykała bo strasznie gryzły ją wstrętne muchy, mocno ściągnęłam wodze a ona nagle z całej siły głowa w dół i.... strzeliło mi coś w kręgosłupie. :(

Chodzić chodzę.... ale kręgarz na poniedziałek zamówiony, hahahaha !

;)

 

głaskam po plecach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea,

dalej nie masz racji :

 

Ad 1. Damian - tak, był dobry. I uważam, że dalej jest. Coś tam zmaścił, ale zrehabilitował się i to jest ważne.

Przecież sama przyznałam, że jest pewne "ale".

W wątku o polecanych wykonawcach napisałam to WYRAŹNIE, a z tynkarzy poleciłam nowego.

Czarno na białym, więc nie wkręcaj mi, że do dziś mówię, że TYLKO DAMIAN !

 

Ad 2. Wylewki - Olszar.

Tak, uważam, że jest świetny i nie zmienię zdania.

Ale wcale nie uważam, że inni są źli !!!

 

Ad. 3. Instalacje - INSTALMEX.

Tak, uważam, że są świetni i nie zmienię zdania.

Ale wcale nie uważam, że inni są źli !!!

 

Zacytuj mi proszę, gdzie napisałam, że CI INNI, których sobie nawzajem polecacie ( wiadomo, że pojawiają się nowi, doskonali wykonawcy ! ) są ŹLI ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, ze w budowlance jest taka rotacja pracownikow ze dzisiaj jedna firma robi dobrze, a jutro wymienia kadre i wszystko sie zmienia :) Dokladnie tak bylo z Olszarem - u mnie zrobil wszystko na tip top, a u sasiada pol roku pozniej byla juz inna ekipa i troche rzeczy popsuli (acz u niego akurat szybko i bezproblemowo poprawili). Marcin (tynkarz) ma chyba caly czas ta sama ekipe i dlatego jakosc sie nie zmienia. Zreszta Marcin trzyma stosunkowo wysoka cene ale moze wlasnie dzieki temu rotacje pracownikow ma mniejsza, wiec i jakosc bez zmian. Wiele tez zalezy od rodzaju robot i koniecznosci zaangazowania umyslow wykonawcow do wykonywanej roboty ;) Bo taki pomocnik murarza moze byc co tydzien inny - czy malta bedzie miala troche wiecej czy mniej cementu czy wapna - nie do zauwazenia dla inwestora. Jajca zaczynaja sie dopiero przy pracach wykonczeniowych.. A pomyslowosc niektorych nie zna granic - ogladalem dzisiaj na Youtube "the best of" Usterki i to jest czysty komedio-dramat :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zacytuj mi proszę, gdzie napisałam, że CI INNI, których sobie nawzajem polecacie ( wiadomo, że pojawiają się nowi, doskonali wykonawcy ! ) są ŹLI ????????

 

przeczyta dokladnie to co ja napisalam - ja nie napisalam ze olszar, damian, czy instalmex sa zli - przynajmniej nie w tym poscie /co innego moje o nich zdanie a co innego przyklad ktory podalam/... to byly takie oczywiste przyklady "forumowych monopolistow" :)

 

wyosle to jeszcze raz ... JAK SIE NIE BEDA POJAWIALI NOWI WYKONAWCY TO SKONCZY SIE NA TYM ZE BEDZIEMY NA FORUM POLECAC ZAWSZE TYCH SAMYCH co z zasady moze i nam i im odbic sie czkawka - oni beda robic szybko i drogo /a co nagle to wiadomo jak/ a my /czytaj forumowicze/ bedziemy czekac az laskawie pan "monopilista" znajdzie dla nas chwilke ... a uwazam ze ekip jest na tyle duzo ze trzeba miec wybor !!! a nie bedziemy go mieli nie sprawdzajac kogos zupelnie nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga&Adam,

zgadzam się.

Z Damianem było dokładnie to samo, tłumaczyłam to naszym zlocie ( na którym nie byłeś, łobuzie ;) ).

Otóż, Damian rozwinął firmę i pozatrudniał kilku nowych ludzi. I nie da się ukryć, ci nowi.... trochę kuleli, bardzo elegancko mówiąc.

Ale błędy wyłapałam, zwróciłam uwagę i Damian natychmiast przysłał na poprawki sowjego najlepszego tynkarza.

No i gitara.

Rehabilitacja i już.

 

A program "Usterki" uwielbiałam kiedyś, hahahaha !

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysle to jeszcze raz ... JAK SIE NIE BEDA POJAWIALI NOWI WYKONAWCY TO SKONCZY SIE NA TYM ZE BEDZIEMY NA FORUM POLECAC ZAWSZE TYCH SAMYCH co z zasady moze i nam i im odbic sie czkawka - oni beda robic szybko i drogo /a co nagle to wiadomo jak/ a my /czytaj forumowicze/ bedziemy czekac az laskawie pan "monopilista" znajdzie dla nas chwilke ... a uwazam ze ekip jest na tyle duzo ze trzeba miec wybor !!! a nie bedziemy go mieli nie sprawdzajac kogos zupelnie nowego :)

 

No i tu się zgadzam.

:)

 

Ale tylko tu.

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyslowosc niektorych nie zna granic - ogladalem dzisiaj na Youtube "the best of" Usterki i to jest czysty komedio-dramat :D

 

na dzien dzisiejszy w zupenosci wystarczy mi komediodramat w wykonaniu Slawka na mojej budowie :) wole nie ogladac innych bo tylko zaczne sie bardziej stresowac :)

 

z takich co ciekawszych "gadzetow" slawkowych ... robil wyprowadzenie wody na zewnatrz :) no i zamontowal kranik ale zapomnial zamotowac zaworka w garazu ... i tak zostawil na 4 dni ... jakiez bylo zaskoczenie chlopakow jak odkrecili w piwnicy wode a w garazu walilo prosto na plyty g-k ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...