Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

zadzwon jeszcze tu:

602 775 857 - powiedz ze szukasz ekipy to da ci namiar na ludzi z rybnika ... widzialam ich robote ale gdzies stracilam telefon :)

 

zadzwon jeszcze tu: 601185411 (Wojtek z MaxBudu)

powiedz że jesteś od Pati :)

 

u mnie zaczynają z kostką za 2 tygodnie

 

Dzięki za namiary dziewczyny, a możecie powiedzieć jak cenowo (z materiałem do utwardzenia)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Hehe, jakoś wstałam i nawet nie jest tak źle...

Boli, ale da się przeżyć.

:cool::cool::cool:

 

ja na swojej budowie miałam jedną ekipę ( właściwie to 1 gość) który jak do tej pory robił wszystko idealnie, dlatego jak polecił mi płytkarzy to wzięłam w ciemno...i znowu trafiłam - są dokładni i ekspresowi. ( ... )

 

( ... ) ale już bliżej niż dalej :) dziś udało sie nam sprzedać mieszkanie więc jedziemy z otoczeniem domu

zostało jakieś 70 dni do godziny W jak Wyprowadzka :)

 

Wow, zazdroszczę takiego szczęścia de ekip. :(

Trzymam kciuki za wykończenie wykończeniówki... i przeprowadzkę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ja slyszalem od Mariusza (elektryka) o twojej przygodzie z kafelkarzem w kuchni, jesli mnie pamiec nie myli to sie nie dziwie ze nie wspominasz dobrze ;)

 

Jasiek.... a weź mi nie przypominaj !

:D

 

Zrobił tak : nie było mnie kilka godzin na budowie, więc przykleił niemal całą mozaikę w kuchni ( mam kuchnię w kształcie litery "U" ) a potem zauważył, że.................. NIE MA GNIAZDEK, ANI JEDNEGO !

I pyta mnie POTEM : "Hmmmm, a Ty nie będziesz chciała mieć żadnego gniazdka w kuchni ?", buahahahahaha ! :lol2:

Dodam tylko, że gniazdka ( 9 sztuk ) były wyprowadzone przez Mariusza, tylko bystry kafelkarz je przeoczył i pozaklejał mozaiką, hahaha !

:lol2: :lol2: :lol2:

 

Dzisiaj się śmieję, ale wtedy mi nie było do śmiechu.

To był jeden z tych momentów budowy, kiedy wsiadłam do auta i zagryzając zęby z bezsilności oraz przełykając łzy wsiadłam do auta i z piskiem opon pojechałam się.... przejechać.

W stylu Kubicy rzecz jasna.

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisek_77,

dzisiaj jak wrócę do domu to sprawdzę Ci dokładnie te ceny od P. Wieśka.

Ale ekipa fajna, bardzo mile wspominam - i jakość usługi i chłopaków.

To były chyba najbardziej wesoła i sympatyczna grupa, śmiałam się podczas tego tygodnia tak, że miałam zakwasy na brzuchu, hahaha !

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga jak mi to Mariusz opowiedzial to zamarlem bo kafelki to pewnie za 5zl/m2 nie byly ,ale umojego znajomego jak przyszli tynkarze to mu wszystkie (doslownie wszystkie) gniazdka , puszki zatynkowali i na koniec konkluzja "jakos malo ma pan gniazdek". Powiedzcie mi czy impregnowaliscie jakos komin z klinkierki bo mi ponoc leci po fugach i szukam czegos na to ,ktokolwiek widzial ktokolwiek wie to niech da znac bo mi sie te 2 zacieki nie podobaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy impregnowaliscie jakos komin z klinkierki bo mi ponoc leci po fugach i szukam czegos na to ,ktokolwiek widzial ktokolwiek wie to niech da znac bo mi sie te 2 zacieki nie podobaja.

 

Jacek nam wypłukało zaprawe z 1 komina i też leci do środka, dziwne bo oba kominy robila ta sama osoba tymi samymi materiałam a drugi jest ok

czekam na taką fuge z ceresita Ccośtam43

generalnie miałam zaprawę nie fugę ale teraz chyba uzupelnie to fugą bo ją kupie w worku 5kg a zaprawe tylko 25kg a to za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mea znalazłaś może te proporcje materiałów na wylewki?

 

znalazlam:

na 1m2 wylewek potrzeba:

 

170kg piasku

20kg cementu

siatki POWm2 *5%

włókno szklane - 0,6 kg/m3 !!!!

plastyfikator - pow * 0,07m3

 

 

u mnie zuzyli cenentu tyle ile wyliczylam a piasku troszeczke mniej ... mam chyba jeden worek wlokna /ok kilograma/ bo wzielam w gore tak na wszelki wypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie - czy ktos z was montowal moze glosniki w zabudowe g-k ?? bo ja sobie wymyslilam radio w kuchni na takich glosniczkach i teraz szukam czegos sensownego ... moze wiecie w co warto zainwestowac ??

 

no....u nas bedą głośniki w k-g...w salonie i łazience :)

wiem, że marka TAGA, podobno najkorzystniejszy kompromis miedzy jakoscią a ceną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem/ widziałem juz wiele budów z wylewkami Zbyszka, nie ma takiej opcji aby przy wykonywaniu wylewki z kreta cos poszło nie tak, a chlopaki juz zrobili dziesiatki kilkadziesiat tysiecy m2 , uwazam ze ktos inny/ gdzie indziej popelniono bład. dylatacje zawsze wykonują ze sztuka budowlaną . jak ktos chce oczerniac prosze zlecic ekspertyze przez biegłego a pozniej gadac bzdury . dajcie na luz

elo

 

myslisz, ze ja nie robiac nic popelnilem blad? najlepiej jak Ty bedziesz bieglym "sadowym" do expertyzy! kto robi jakiekolwiek expertyzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...