Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

O Aga, ja myślę dokładnie nad tym samym modelem, tylko prawostronnym. :yes:

Gdzie kupowałaś?

 

Bezpośrednio u nich - Kozy ( koło Bielska ).

:)

 

Podjechałam osobiście, bo chciałam sobie pooglądać itd. i zdecydowałam się na miejscu na kupno i wpłaciłam zaliczkę.

Nawet dobrze wyszło, bo na specjalne zamówienie jeszcze powiększyłam wkład o kilka centymetrów i dostałam fajny rabat.

Kominki z tej firmy polecono mi na FM.

Ja mam zwykły tradycyjny, powietrzny ( nie chciałam z płaszczem wodnym ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek nam wypłukało zaprawe z 1 komina i też leci do środka, dziwne bo oba kominy robila ta sama osoba tymi samymi materiałam a drugi jest ok

czekam na taką fuge z ceresita Ccośtam43

generalnie miałam zaprawę nie fugę ale teraz chyba uzupelnie to fugą bo ją kupie w worku 5kg a zaprawe tylko 25kg a to za dużo

no a ja jechalem na zaprawie do klinkieru kupa kasy poszla a madrzy ludize powiedzieli ze musze to zaimpregnowac bo jakos niby po fugach leci i dwie plamy sa. Jak ktos szuka to znalazlem jakies ustrojstwo z alpola AI 780 sie zwie, juz zamowilem ale jak ja tam na komin wyjde to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dyskusja mnie ominęła, "niemanie" netu czasem dobrze człowiekowi zrobi :)))

 

 

Co do impregnacji fug w klinkierce, mieliśmy coś z siki , a miało nie przeciekać - miało.

Po zaimpregnowaniu spokój.

 

Teraz powoli zapominam o stresach budowlanych :))

 

Polecac będę tylko dobrych fachowców

 

A sama chętnie bym wysłuchała drugiej strony, ale jak skoro do dzisiaj się nie zjawił jeden i drugi.

 

Ale teraz to jakoś straciło na znaczeniu, najwazniejsze przeżyć "to w trakcie".

 

Tylko , że czasem to bywa kosztowne i to już jest niefajne.

 

 

Ale ręczę wszystkim, że to mija :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tą co ci pokazywałam, miała najlepsze parametry spośród wszystkich dostępnych modeli z odkrytym czarnym panelem i do tego była przystępna cenowo, płytę jednak wzięłam z Teki....są specjalistami w tej dziedzinie więc powinna być OK :)...zlew i bateria jednak Franke, no a reszta samsunga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tą co ci pokazywałam, miała najlepsze parametry spośród wszystkich dostępnych modeli z odkrytym czarnym panelem i do tego była przystępna cenowo, płytę jednak wzięłam z Teki....są specjalistami w tej dziedzinie więc powinna być OK :)...zlew i bateria jednak Franke, no a reszta samsunga

 

hehe u mnie jak narazie kroi sie kuchnia elektroluksowa :) plyte juz mam, piekarnik wybrany, dzis trafilam na super zmywarke /parametry ma swietne a kosztuj 1375zl/ - ja patrze glownie na zuzycie wody /11l/ i halas /47db/ okap sie dopasuje taki za 300zl teleskopowy ... tylko lodowka z siamsunga bo tak :)

 

mysle ciagle nad zlewozmywakiem bo podobaja mi sie czarne "granitowe" z franke, bemco itp ... ale moze lepiej wziac stalowy podwieszany ?? i okapnik wyszlifowac w granicie ... nie wiem co lepsze ...

 

a czy ktos z was robi relingi czy to juz calkiem wyszlo z mody ?? bo imho sa funkcionalne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
dzis trafilam na super zmywarke /parametry ma swietne a kosztuj 1375zl/ - ja patrze glownie na zuzycie wody /11l/ i halas /47db/ okap sie dopasuje taki za 300zl teleskopowy ... tylko lodowka z siamsunga bo tak :)

Są lepsze parametry(dla mnie najważniejsze dB);)

Moje faworyty:

Zmywara:

http://www.ceneo.pl/2073201s

Płyta:

http://www.ceneo.pl/;0153306265-10.htm

Piekarnik:

http://www.ceneo.pl/1172049

TV:

http://www.ceneo.pl/5817274

I Samsung rządzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...