Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

A z czego masz zrobione podstopnice ?? Kafelki, czy tynk ?

 

Nietoperza zazdroszcze - komarow przynajmniej nie masz ;)

 

Podstopnice z tych samych płytek co na salon,

 

a gdzie nie mam komarów, pogryzły mi dzisiaj córkę az miło :((

 

a jak jestem na łączach

 

otóż przed nami wprowadziły się muszki owocówki, no za skarby nie da się ich usunąć, co najgorsze nie gina z głodu :((((

 

Jak się tego pozbyć bo mnie psychicznie wykonczą :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

dzisiaj sie okazalo, ze do tej pory placilismy tylko odsetki i doszedl do raty kapital ;O rata wzrosla z 1100 do prawie 1600 pln !!!!! :/ <wkurw>

nie ma to jak splacac kredyt w ratach stalych :(

 

my jeszcze pół roku ...i tez sie zacznie...i żałuje ze wybrałam malejące bo troche mi sie pokićkało w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my jeszcze pół roku ...i tez sie zacznie...i żałuje ze wybrałam malejące bo troche mi sie pokićkało w pracy

 

jak szukalismy kredytu to pani w banku wyliczyla, ze nasza rata bedzie wynosila kolo 1350zl i caly czas cieszylismy sie, ze momy trocha mynij ;]nie wydaje mi sie ze 0,8 punkta procentowego euriboru podwyzsza rate o 25%!? ale i tak cud, ze nie mamy frankow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szukalismy kredytu to pani w banku wyliczyla, ze nasza rata bedzie wynosila kolo 1350zl i caly czas cieszylismy sie, ze momy trocha mynij ;]nie wydaje mi sie ze 0,8 punkta procentowego euriboru podwyzsza rate o 25%!? ale i tak cud, ze nie mamy frankow

 

ja tylko powiem ... haha ha ... ja mam we franku ... ale pocieszam sie ze teraz beda nam wyplacac transze po tym mega kursie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

sprzedam stemple 2,5m - około 40-50szt. oraz dołożę gratis kilka krótszych różnych długości ze schodów,zsypu - bez gwoździ,wkrętów - cena 4,5zł

Tarcica 25mm różnej długości ok. 2m3 - bez gwoździ i wkrętów, wszystkie wyczyszczone oraz krawędziaki 10x10 - około 40mb - cena do uzgodnienia

pozostały mi również nadproża L19 (zakupione w maju br) długości 8x150/23zł/szt, 2x180/30zł/szt, 6x240/43zł/szt, 2x330/100zł/szt

cena do uzgodnienia i negocjacji w zależności od ilości.

transport po stronie kupującego - odbiór Rybnik-Golejów

kontakt 512 30 61 69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...