Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

My jeszcze nie możemy dostać ostatniej transzy kredytu,ale jak zaczniemy spłacać kapitał to też się pewnie za głowę złapiemy.A w pracy to nam się popierdzieliło równo.Spać przez to nie mogę.Teraz kombinujemy na szybko,żeby zrobić jakieś ogrodzenie,bo się bank doczepił i nie chce dać ostatniej dychy,bo nie mamy ogrodzenia.Ah a jeszcze elewacje też przed zimą trzeba zrobić.I wcale się nie pocieszam,bo wysłuchałam dzisiaj w radiu,że sierpień już będzie taki do końca jak dzisiaj,lata mało w tym roku,skończy się z początkiem września kiedy to przyjdą przymrozki.Buuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też.....

i koniecznie obejście ogarnąć żeby błota nie wnosić

 

a z tymi akcjami - to co sie schrzaniło, takie dobre prognozy były ?

 

Wielkich pieniedzy sie nie zrobilo, poki co. Ja polowe sprzedalem po 141 (zysk 5 pln na akcji.. malutko ale zawsze cos ;) Reszte trzymam. We wrzesniu JSW wchodzi do WIG20 wiec bedzie odpal w gore :) Cierpliwym te akcje jeszcze dadza sporo zarobic. Niecierpliwi stracili po pare stowek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq

Witam

dzisiaj rano zauważyłem obok drogi dojazdowej do domu takie oto "ozdoby" - co to jest i do czego może służyć?

wie ktoś?

http://static.garnek.pl/3/7o/fi/5302e31ee4da3a16627868a/4.jpg

http://static.garnek.pl/3/7o/fm/7eff66c559880a16627872a/2.jpg

http://static.garnek.pl/3/7o/fo/5de08a7ad10c7a16627874a/1.jpg

 

nie wiem czemu to ma służyć, więc na razie wstrzymam się ze zgłoszeniem tego na policję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak my chcemy i mamy juz zakupiony :) Narazie próbowany tylko miedzy pokojami ;)

Firmę i model mogę sprawdzic dopiero w domu, ale wiem ze jest z 10'' wyswietlaczem, bezprzewodowy - wg mnie swietna sprawa zwlaszcza na letnie przebywanie na trasie lub ogrodzie, pamiec do 100 zdjec dzwoniacych os. tryb nocny podswietlania twarzy,

to tyle co pamietam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak my chcemy i mamy juz zakupiony :) Narazie próbowany tylko miedzy pokojami ;)

Firmę i model mogę sprawdzic dopiero w domu, ale wiem ze jest z 10'' wyswietlaczem, bezprzewodowy - wg mnie swietna sprawa zwlaszcza na letnie przebywanie na trasie lub ogrodzie, pamiec do 100 zdjec dzwoniacych os. tryb nocny podswietlania twarzy,

to tyle co pamietam :)

 

Jeśli możesz to sprawdź firmę i model :) A drogie takie cacko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy ktoś ma/ zamierza kupić/ zainstalować wideodomofon?

 

Jaką firmę/ model polecicie?

 

Ja zamierzalem ale im dluzej uzytkuje zamek szyfrowy przy bramie (mam dwa kody - jednym otwieram brame, drugim furtke) tym ochota na videodomofon mi przechodzi :) Wszyscy znajomi znaja kod i sobie furtke sami otwieraja. Przynajmniej nie mam problemu z ankieterami i obwoznymi sprzedawcami jajek ;) Jak trzeba to z kuchni czy salonu (mam widok na wejscie) moge otworzyc komus brame z pilota. Jedyne co by mi sie jeszcze czasem przydalo to zwykly dzwonek lub zwykly domofon ale z funkcja przekazania rozmowy na moja komorke. Bede mial monitoring (4-5 kamerek) to sobie popatrzec na wejscie bede mogl np. z TV czy sprzed komputera. Tak czy siak - nieznajomi maja przesrane, a znajomi albo znaja kod i sami wchodza albo sie wczesniej telefonicznie umawiamy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...