Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

No właśnie mi spodobał się taki:

http://www.wideodomofon.pl/cena,842,onyx_mc_820c_abaxo_wideodomofon_z_dwoma_monitorami_lcd_8quot;.html

 

Lub taki:

http://www.wideodomofon.pl/cena,650,orno_sd880d4_2r19sr19s_zestaw_wideodomofonowy_dwurodzinny.html

 

 

Potrzebujemy dwa monitorki, tylko nie wiem czy potrzebne nam są dwa przyciski? Trwają rozmyślania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam do meża i powiedział mi tylko tyle ze firma kenwei - szukałam na allegro, ale naszego modelu nie ma.

i co jeszcze 10' to ma moj laptop :bash: ;) a ekranik w wideodom. to 3,5 ;)

 

No właśnie te 10' wydawało mi się jakoś dużo, największy jaki znalazłam to 8' :)

A firma kenwei - słyszałam że dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie te 10' wydawało mi się jakoś dużo, największy jaki znalazłam to 8' :)

A firma kenwei - słyszałam że dobra.

 

hehe no tak na videodomofon to duze duze ;) choc jak porownam mojego pierwszego laptopa do tego obecnego to taki jakis mini ekranik :D

 

Co do firmy to mam nadzieje ze po latach bede nadal zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam dla Ewus i dla Was też ( może też ktoś będzie zainteresowany ) wątek o automatycznym podlewaniu ogrodu :

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?33968-System-automatycznego-podlewania-ogrodu

 

Wątek "wiecznie żywy" i wiecznie aktualny.

;)

 

No i cenne porady jak zrobić go samemu. :)

Bo oczywiście firmy specjalizujące się w tym wołają bajońskie kwoty.

Zwracam szczególną uwagę na porady Forumowicza Amber, który jest tam swoistego rodzaju fachowcem w tej dziedzinie i zawsze chętnie Wam doradzi.

 

Potem wkleję to samo do MOJEGO wątku ogrodniczego. :cool:

 

Dodam tam Wam jeszcze kilka rad odnośnie zakładania i pielęgnacji trawnika.

W końcu idzie jesień a jesień to idealny czas na zakładanie trawników !

:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w rzeczywistości.... szok.

;)

 

Oj AGA :)))

 

dziękuję

 

a ja musze powiedzieć, że bardzo miło się nam rozmawiało, cudowną dziewczyną jesteś Aga :))

 

i na wejście wstrzeliła się w kwiatowe preferencje mojego męża hehehe, a rzadko się zdarza .

 

 

Dziękuje bardzo za linka, zaraz się będę brała za przestudiowanie go :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mea a zadowolona jestes z wykonanej pracy i wspołpracy z Irkiem??

 

Ewus na muszki woda z octem w szklance

 

u mnie spierniczyl wiezbe ale wziol to na klate /mysle ze tak mu sie oberwalo ze teraz 10 razy sprawdza/ i potem juz bylo wszystko super ... nadbitka elegancka, rowniutko poprzycinane ... tylko zwroc uwage zeby jetki byly poziomo b o u mnie strasznie uciekaly i teraz to wyszlo przy sufitach !! ogolnie mam z nim dobry kontakt, na poprawki przyjechal natychmiast !! /a do poprawek byla np uszczelka na rynnie czy przeciekajace plamy w 2 miejscach /niestety konieczne byly laty na folii i silikon miedzy dachowkami ... /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy ktoś ma/ zamierza kupić/ zainstalować wideodomofon?

 

Jaką firmę/ model polecicie?

 

moj maz ma kilka modeli "w obserwowanych" ... zalezy czy oczekujesz od niego minimum funkcjonalnosci czy chcesz zeby tez slozyl za fotoramke na przyklad :) powysylam ci na prv co ciekawsze modele :)

 

kenwei "reklamuja" w dominium w wodzislawiu /bo sa jego dystrybutorem na nasz region/ ja znalazlam kilka ciekawych modeli z moja opcja fotoramki za rozsadna cene i wygladajace neizle !!

grunt zeby obraz z kamerki byl ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy ktoś ma/ zamierza kupić/ zainstalować wideodomofon?

 

Jaką firmę/ model polecicie?

u mnie sie robi...ale kompleksowo łącznie z alarmem, kamerkami itp, firma F&Home, ceny nie znam bo płaciłam za wszystko razem, ale wydaje mi się że to przydatna sprawa, wszystko powinno działac do miesiąca wiec zobaczymy :)

a co do wpisywania kodów - mam teraz w mieszkaniu domofon na kod....nie minął tydzień a wszystkie dzieciaki znały wszystkie kody wejścia, łącznie z kodem listonosza któy otwiera wszystkie drzwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sie robi...ale kompleksowo łącznie z alarmem, kamerkami itp, firma F&Home, ceny nie znam bo płaciłam za wszystko razem, ale wydaje mi się że to przydatna sprawa, wszystko powinno działac do miesiąca wiec zobaczymy :)

a co do wpisywania kodów - mam teraz w mieszkaniu domofon na kod....nie minął tydzień a wszystkie dzieciaki znały wszystkie kody wejścia, łącznie z kodem listonosza któy otwiera wszystkie drzwi :)

 

A bo w bloku to zupelnie inna para kaloszy :) U mnie rozwiazanie z zamkiem szyfrowym sprawdza sie doskonale od juz prawie 2 lat :) Zreszta - to tylko kod do otwarcia bramy / furtki, obojetnie jakiego bys rozwiazania nie zastosowala to zawsze zlodziej moze przeskoczyc przez brame i po otwarciu obudowy z napedu odblokowac go i otworzyc brame recznie ;-)

 

Moj zamek ma jeszcze wbudowany czytnik kart RFID - przyznam ze w praktyce nie stosuje ale chyba sobie zamowie pare naklejek z RFID i nakleje na moj telefon - sa male, cienkie, wystarczy potem przylozyc komore do zamka i tak otwieramy furtke :) Sa tez bryloczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jakies zaby w kotlowni, zagoscily sie i dziennie jedna lapie i pale w piecu, nie wiem jak sie ich pozbyc calkowicie ?;/ laza miedzy workami z opalem i co jakis czas zostawiaja mala kupke :)

 

JAKEM ŻABKA SPRZECIWIAM SIE MORDOWANIU NIEWINNYCH ŻABEK !!! ktos w koncu musi stanac w ich obronie !! ... widocznie im sie tam spodobalo a nie pomyslales o toalecie dla nich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...