Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

tam faktycznie jest.....tylko podobno ceny z kosmosu.....ale chyba opłaca się chociaż pooglądać a zamówić...w necie :) chociaz mam ogromne obawy nad zamowieniem tak delikatnych rzeczy w necie

 

Pati,

jak chcesz skontaktuj się z moją dekoratorką.

 

Ma chyba wszystkie katalogi z oświetleniem ( większość firm na naszym rynku ), możesz sobie je pooglądać na spokojnie i wybrać.

A oglądania na kilka nocy, wierz mi, hehe.

 

Potem możesz zamówić u jej kolegi ( ma Hurtownię z oświetleniem ) - przy zamówieniu większej ilości lamp, on da Ci dobry upust a nawet przywiezie je osobiście.

 

W razie pytań pisz.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Rozumiem Cię doskonale.

To zapytaj Eweliny, żeby zapytała tego faceta, czy w razie czego można mu ewentualnie oddać model, który Ci się nie spodoba... ?

Bo w dzisiejszych czasach porażka kupować wszystko "wirtualnie".

Masakra jakaś...

:(

 

jeśli się nie myle, to prawie każdy towar mozna zwrocic do 7 dni a niektore nawet do 14, to zalezy od artykułu, oczywiscie nieuzywane - niezniszczone i w oryginalnym opakowaniu. zorientuj sie Quenne moze z tych katalogow tez mozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie są moje doświadczenia z ta firmą. Tu nie chodzi o kwestię wiary. Może kolejna osoba budująca swój wymarzony dom dzięki tej wypowiedzi, nie wybierze Instalmexu, a co za tym idzie nie będzie musiała się z nimi użerać i tracić swych nerwów. A może pan P. czytając te negatywne wypowiedzi na swój temat zastanowi się nad swym zachowaniem i zacznie szanować klientów, bo to dzięki nam budującym ma pracę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot, co znalazłem nt. przepisow o zwrocie towaru:

 

"Tak było kiedyś

 

W poprzednim ustroju prawnym (na mocy uchwały nr 71 Rady Ministrów z dnia 13 czerwca 1983 r. w sprawie ogólnych warunków umów sprzedaży detalicznej towarów oraz ogólnych warunków gwarancyjnych dotyczących towarów trwałego użytku, sprzedawanych przez jednostki handlu uspołecznionego – § 1 ust. 1 i 2) możliwe było dokonywanie zwrotu niektórych towarów w ciągu 5 dni. Takie rozwiązanie zakorzenione zostało w świadomości niektórych konsumentów aż do dnia dzisiejszego, mimo iż przepis ten przestał obowiązywać trzynaście lat temu.

 

 

Przepisy obowiązujące

 

Kiedy decydujemy się na zakup jakiejś rzeczy warto jest przemyśleć to na spokojnie. Bowiem co do zasady prawo polskie (ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego) nie przewiduje możliwości dokonywania zwrotów zakupionych rzeczy albo ich wymiany na inne. Istnieją oczywiście pewne wyjątki. Dotyczy to na przykład zakupów dokonywanych przez internet, telefon, tzw. sprzedaż na odległość albo zakupy poza lokalem przedsiębiorstwa np. na prezentacji, tzw. sprzedaż poza lokalem przedsiębiorstwa. Zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny można odstąpić od umowy zawartej w ten sposób bez podawania przyczyny w odpowiednim czasie.

 

W innych przypadkach możliwość odstąpienia od umowy jest jedynie dobrą wolą przedsiębiorcy. Pewnego rodzaju polityką marketingową stosowaną przez niektóre sklepy. Jeżeli zatem nie widzimy w miejscu zakupu żadnej informacji mówiącej o możliwości dokonywania zwrotów w określonym terminie warto jest zapytać o to sprzedawcę. Najlepiej jest mieć potwierdzenie na piśmie."

 

Także wydaje mi sie że taki zakup z katalogu jak najbardziej sie do tego zalicza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻanetaBP,

nie że Ci nie wierzę, nie ufam Ci tylko... ;)

 

My starzy Forumowicze jesteśmy czujni.

 

Zwłaszcza mamy włączoną czujność na nowych Forumowiczów ( tzw. "jednopostowców" ;) ), którzy logują się tylko po to, żeby zareklamować albo... obrzucić błotem jakąś firmę.

 

Pobędziesz trochę na FM to zrozumiesz tą podejrzliwość.

 

Internet to potęga.

I każda firma ( i konkurencja ) świetnie to wie.

;)

 

A jeśli Cię uraziłam i nie mam racji, to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preem82,

fakt - czyli chyba zależy to od "dobrej woli" Sprzedawcy.

 

A teraz pytanie, czy ów Sprzedawca takową wolę posiada...

;)

 

no wg mnie to taki zakup z katalogu to zakup na odległość, czyli podlega do ewentualnego zwrotu, ale najlepiej zadzwonic do firmy z katalogu i zapytac

 

a ogólnie rzecz biorąc, to na zachód od naszego cudownego kraju z reguły wszystko mozna oddac do 7 dni, a to dlatego że nikt niema takich pomyslow jak na przyklad mieliby polacy tj. kupic TV na mistrzostwa w piłce a potem go oddać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Aga możemy zrobić konfrontację tylko ciekawa jestem co to zmieni.Moich nerwów związanych z nimi już i tak nic nie zmieni.Było minęło i teraz modlę się tylko co by wszystko działało sprawnie,zima idzie.Wiesz,że słyszałam o tych przymrozkach we wrześniu,a to będzie nasza pierwsza zima w nowym domku i pierwszy normalny sezon grzewczy.Zresztą ja mojemu mężowi do dzisiaj wypominam ten piec,bo ja od początku byłam na "nie",chciałam mieć klimosza ling duo,a nie jakiegoś vikinga.Tyle tylko,że to nie ja muszę w nim palić na co dzień,chociaż i to się zdarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...