Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

no wg mnie to taki zakup z katalogu to zakup na odległość, czyli podlega do ewentualnego zwrotu, ale najlepiej zadzwonic do firmy z katalogu i zapytac

 

a ogólnie rzecz biorąc, to na zachód od naszego cudownego kraju z reguły wszystko mozna oddac do 7 dni, a to dlatego że nikt niema takich pomyslow jak na przyklad mieliby polacy tj. kupic TV na mistrzostwa w piłce a potem go oddać :)

 

Hahahaha, Ty dobre - normalnie zakrztusiłam się herbatą, hahahaha !

Nie wpadłam na to, buahahahaha !

:rotfl:

 

Tak, ja tez uważam, że taki zakup jak Pati.... zalicza się do tego przepisu.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Aga możemy zrobić konfrontację tylko ciekawa jestem co to zmieni.Moich nerwów związanych z nimi już i tak nic nie zmieni.Było minęło i teraz modlę się tylko co by wszystko działało sprawnie,zima idzie.Wiesz,że słyszałam o tych przymrozkach we wrześniu,a to będzie nasza pierwsza zima w nowym domku i pierwszy normalny sezon grzewczy.Zresztą ja mojemu mężowi do dzisiaj wypominam ten piec,bo ja od początku byłam na "nie",chciałam mieć klimosza ling duo,a nie jakiegoś vikinga.Tyle tylko,że to nie ja muszę w nim palić na co dzień,chociaż i to się zdarza.

 

no u nas Ling Duo już po jednym sezonie :) i po 1-wszym przeglądzie, p. serwisant był zachwycony ze stanu w jakim zastał piec

 

a teraz aktualnie od piatku bedzie grzał tylko bojler ,,,, a potem już zima :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Aga możemy zrobić konfrontację tylko ciekawa jestem co to zmieni. Moich nerwów związanych z nimi już i tak nic nie zmieni.

 

A ja myślę, że właśnie zmieni.

 

My wszyscy ( w tym i ja ) wyrobilibyśmy sobie w końcu zdanie o zaistniałych sytuacjach z INSTALMEXEM u Ciebie i ŻanetyBP i wiedzielibyśmy wszycy na czym stoimy.

No i czy ich w końcu polecać czy nie.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,,, no nie :)

 

tylko jak ja go rozpakuję....obejrzę....i stwierdzę ze jednak NIE....to potem znowu organizowac wysyłkę, czekać na zwrotną kasę...no nie wiem nie wiem, ogólnie wychodze z założenia że do niektórychh rzeczy warto dopłącić i kupić na miejscu....i chyba tak jest z lampami...generalnie LAMPY TO NAJBARDZIEJ PROBLEMATYCZNY ZAKUP W MOIM DOMU

za dużo tego zeby coś wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati,

ja miałam to samo.

Lampy wykończyły mnie niemal.

 

Słuchaj, to ja zadzwonię jutro do Eweliny i zaytam jak by było ze zwrotami u tego faceta.

Wiesz, chodzi mi o ten wariant, że on przywozi Ci do domu i.... ewentualnie zabiera niechciane lampki. ;)

 

Daj mi nr telefonu Twojego na priv.

Jutro zapytam jej i Ci oddzwonię.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
No tak Aga możemy zrobić konfrontację tylko ciekawa jestem co to zmieni.Moich nerwów związanych z nimi już i tak nic nie zmieni.Było minęło i teraz modlę się tylko co by wszystko działało sprawnie,zima idzie.Wiesz,że słyszałam o tych przymrozkach we wrześniu,a to będzie nasza pierwsza zima w nowym domku i pierwszy normalny sezon grzewczy.Zresztą ja mojemu mężowi do dzisiaj wypominam ten piec,bo ja od początku byłam na "nie",chciałam mieć klimosza ling duo,a nie jakiegoś vikinga.Tyle tylko,że to nie ja muszę w nim palić na co dzień,chociaż i to się zdarza.

 

Gabrysia, jak będziesz to konieczie zrób fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
Hmm ja też mam problem z lampami.......bo nie mam na nie kasy.Osobiście uważam,że bardzo fajne lampy są w Leroy w Gliwicach.Dużo ładnych lamp jest też w black-red-white w Chorzowie i Czeladzi.Tam są takie dekoracyjne rzeczy i mnóstwo lamp.

 

ja miałem ten sam problem...ale na szczęście przypomnieliśmy sobie że daleka kuzynka żony pracuje u producenta...co prawda daleko w polsce, ale dzisiaj to nie problem...dzieki temu udało nam się dużo taniej kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
Tyż racja.

Dlatego jak mnie przekonacie, że INSTALMEX jest do bani ( a ciężko będzie, hihihi ) .... to uroczyście daję Wam słowo, lecą z mojej "złotej listy", hahaha !

 

Oki, padam.

Trzymajcie się.

Kolorowych.

:)

 

wiesz Aga, ja mam na ich temat mieszane uczucia....bo z jednej strony wod-kan zrobili ok, natomiast pozniej byłem wstępnie umówiony na CO (podłogówka) Ale jak przyszło do PC to okazało się że PC nie robią, ale chętnie zrobią, albo że planują montować...nie pamiętam dokładnie....no i wtedy podziękowałem...podłogówkę zrobiłem dużo taniej, a od PC wziąłem firmę co produkuje i montuje PC. Nie chciałem być królikiem doświadczalnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy i koleżanki

 

Odradzam wam z całego serca współpracę z fimą ASBUD z lysek wykonującą tynki, a zwłaszcza z jej właścicielami - niejakim Sylwkiem i Adamem (obaj związani są także z lubarem). Panowie są niepoważni, niekompetentni i nielojalni.

Po zgłoszeniu przeze mnie reklamacji przez miesiąc mnie mamili i ściemniali, objecując kolejne terminy naprawy usterki - po czym jeden z kolesi wyjechał na wczasy, a drugi sms-em wysłał mi informację, że usterki nie naprawią. Oczywiście żaden z nich obecnie nie ma odwagi nawet odebrac ode mnie telefonu.

Strzeżcie się tych panów!!!

 

pozdrawiam

 

Szanowny Panie daję Panu 7 dni na usunięcie bzdur , które Pan napisał a potem spotykamy się w sądzie. Nie będę opisywał szczegółów natomiast kolejny raz powtarzam , że przy tynkowaniu zima po opuszczeniu budowy przez tynkarzy budynek trzeba dogrzewać o czym Pan doskonale wiedział - zmarznięte tynki to nie reklamacja!!!Firma Lubar nie ma nic wspólnego z kilkoma metrami zmarzniętego tynku wyłącznie z Pana winy i to również radzę szybko sprostować zanim właściciele tej firmy zareagują . Dodam jeszcze tylko , że jeden z właścicieli - Sylwek- koleś jak Pan go nazywa przez tydzień po skończeniu roboty z własnej inicjatywy i na własny koszt dogrzewał Pana piwnicę czego nie musiał robić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...