Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wow, jak tu ładnie się zrobiło:) Nowa szata graficzna... Dawno nie zaglądałam.

 

Witam wszystkich nowych budujących i pozdrawiam serdecznie!

 

Chciałam tylko skromnie zaproponować szczeniaczki:

 

Oddam śliczne szczeniaczki w dobre ręce!!!

Nie chcę aby trafiły do schroniska… ;(

 

Mamusia to szlachetnej rasy kundelek, wyglądem zbliżonym do wilczura, wielkość tak do kolan. Jest piesek i suczka.

Kolor: czarny z brązem.

Szczeniacki przyszły na świat 25 stycznia, wychowywane są, podobnie jak i mamusia, na dworze, mieszkają w budzie. Są boskie! Warczą, szczekają, są przyjazne i radosne!!! Idealne na Wasze podwórko.

Wrodziły się w mamę i będą czujnie pilnowały posesji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wszystkich z Torunia, Bydgoszczy i okolic. Jesteśmy w trakcie budowy w okolicy Torunia i poszukujemy ekipy budowlanej na wczoraj ;) Czy ktos zna kogoś zaufanego kto podjąłby się budowy, przy okzazji też niedługo będziemy potrzebować dekarzy. Jeśli ktoś zna kogoś solidnego to bardzo proszę o namiary

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mieliśmy montowany alarm z monitoringiem i nie wiem czy u was montowali na klej całą instalacje alarmową , mi się to nie podoba bo cała elektryka jest wkuwana w ścianę , powiedzcie jak to potem wygląda po tynkach , moim zdaniem monterzy są tragiczni dwa razy poprawiali instalacje i jeszcze nie jest tak jak bym chcieli , nie wspomnę ze popsuli kable elektrykowi i zamontowali swoje skrzynki na jego kablach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ci monterzy z Solidu robili poza zamontowaniem swojej skrzynki i podlaczeniem jej do centralki alarmu? Caly alarm robili w domu?

 

U mnie kable el. sa w scianach, a alarmowe tez na klej bez wkuwania. Te kable maja maly przekroj, bez najmniejszego problemu chowaja sie pod tynkiem. Po 1,5 roku od wprowadzenia nie widac na scianach zadnych sladow po tych kablach.

 

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przykład nie patrzenia na kable elektryka czyli [ wpiep.......] się ..............

 

No faktycznie po partacku polozone. Mleko sie rozlalo, nie ma co plakac. Jak bedziesz radzil nastepnemu znajomemu, ktory domu buduje, to poradz zeby elektryk zrobil ci alarm, a Solid tylko podlaczyl radio do GSMa :-)

 

Jesli planujesz tynki cementowo-wapienne, to nie powinno byc problemu, bo one maja ok 1,5 cm, a na to przyjdzie jeszcze gladz. Jesli gipsowe, to rob dym w Solidzie, niech to zrywaja i klada na nowo. Co za patalachy...

 

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

U mnie również włącza się czasami alarm. Znalazłam już przyczynę. Budynek jest jeszcze w budowie. Pomiędzy drzwiami od garażu a posadzką jest spora szczelina i jak wiatr mocniej zawieje to alarm się włącza. Wystarczy zakryć szczelinę folią i wszystko gra.

Pozdrawiam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej ekipy do wykonania sufitu (około 110 m2) z płyt kartonowo-gipsowych do stropodachu drewnianego. Poza tym ekipę, która solidnie kładzie gładź szpachlową ma tynku CW. A także płytkarza (glazurnika) do położenia płytek w całym domu. Czy moglibyście polecić kogoś sprawdzonego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej ekipy do wykonania sufitu (około 110 m2) z płyt kartonowo-gipsowych do stropodachu drewnianego. Poza tym ekipę, która solidnie kładzie gładź szpachlową ma tynku CW. A także płytkarza (glazurnika) do położenia płytek w całym domu. Czy moglibyście polecić kogoś sprawdzonego?

 

Podaje namiary na ekipa ktora działała u mnie- robia wszystko o co pytasz- dokładnie, równo. Płytki oczywiscie licowane, docinane jak chcesz, szlifowane- nie wim jak to sie fachowo nazywa. Wszedzie mam błyszczace farby wiec nie mam mowy o jakis niedociagnieciach gładzi:). Jak masz blisko to zapraszam do mnie na ogledziny:)

Nr do ekipy 784954258 a tylko terminy maja odległe ale to chyba jak wszystkie dobre ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...