Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

Może zawór zwrotny puszcza... albo w ogóle go nie ma. Najprościej wezwać hydraulika. Niestety nie mam namiaru na sprawdzonego fachowca :-(

zawór oczywiście jest... jeden z hydraulików, który była na sąsiedniej budowie jednorazowo odpowietrzył i skasował 50 zł za 3 minuty roboty... drugi zawołał 70 za sam przyjazd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja sam poszukuje sprawdzonej firmy, produkującej szamba betonowe. Czy ktoś może z was zamawiał z którejś z firm z pod Radomia? Jest ich bardzo dużo, szuakm sprawdzonej. Najlepiej nie drogie szambo max 10m2 za niewielką cenę.

 

Emjot, ja brałam z Radomia. Znajdę namiar to ci podeślę- bardzo fachowo (niestety nie moja opinia tylko małża bo ja w czasie montażu już rodziłam hi hi) Za takie szambo jak piszesz zapłaciliśmy 3300 z kominem i pokrywą żeliwną (cena włącza transport i montaż)

Co do MS okna to my byliśmy bardzo zadowoleni- kontakt, współpraca i super fachowy montaż.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emjot27- numer do firmy od szamba z Radomia: 603609347

mieliśmy dobry kontakt telefoniczny i bardzo sprawnie zamontowali wszystko.

 

Dzięki Papuch :) Jestem zakręcony. Nie zauważyłem tego posta i zdążyłem już wysłać Ci info na PW. :)

 

Mam teraz do was inne pytanie. Związku z rozpoczęciem u mnie od wczoraj okresu grzewczego - po zamontowaniu pieca Klimosz Ling Duo 25, - zwracam się do was z prośbą o namiary na sprawdzone składy z ekogroszkiem. Mile też widziane wasze opinie na temat danego opału jaki stosujecie. Pytanie, czy ktoś palił Pieklorzem z Grunwaldzkiej w Bydgoszczy? U mnie strasznie się spieka.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. szukam geologa z uprawnieniami pod budowe domu jednorodzinnego.

Badanie w okolicy Grudziądza

 

Możecie kogoś polecić, w samym Grudziądzu jest dość drogo.

 

Korzystałem z usług:

 

p. Piekarski, firma Ape-Geo:

 

[email protected]

 

Za 4 odwierty coś ok 900 zł,

 

pozdrawiam,

 

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Czy ktoś orientuje się gdzie można dostać w rozsądnej cenie bloczki fundamentowe?

Gosia, podjedź do Złotorii do hurtowni budowlanej. My mieliśmy od nich najtaniej. Jeśli chcesz moge na priv podać Ci numer właściciela to ustalisz sobie cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

 

Z radością i podziwem obserwujemy, jak funkcjonuje Wasza Grupa Budująca na Forum. Chcemy na łamach "Muratora" opisać to unikalne zjawisko, jakim jest istnienie Grup Budujących. Prosimy o spotkanie z Wami. Zaproponujcie termin, przyjedziemy. Chcemy porozmawiać, jakie są Wasze relacje wzajemne i opinie.

 

Czekamy na odzew! Liczymy na nieskomplikowane zorganizowanie takiego spotkania któregoś wieczoru lub w weekend.

 

Prosimy o sygnał - najlepiej pisząc na: [email protected]

 

Pozdrawiamy serdecznie

 

Andrzej T. Papliński

Kierownik Działu Publicystyka

miesięcznika "Murator"

tel. (22) 59 05 358

 

-----------------------------------------------

MURATOR Spółka Akcyjna

ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa

tel. (22) 59 05 358

 

e-mail: [email protected]

 

WWW: http://murator.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...