Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

w chwili obecnej poszukuje namiary na stolarza od schodów oraz firmy montującej drzwi wewnętrzne macie sprawdzone ekipy/namiary? wszelkie info mile widziane

 

Polecam firme

Mat -Mar

ul. Grunwaldzka 245 w Bydgoszczy

TEL. 606-33-95-42

(52) 521-28-95

 

Zakladali u mnie 3 tyg temu drzwi , bardzo profesjonalna ekipa, bezplatny pomiar i wycena, mozna sie targowac o rabat .Naprawde polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja juz troche czasu buduje, niestety duzo sam... chalupe przykrylem deskami i papa... wiec zona wymyslila ze skoro sie juz nie leje na glowe to zeby zrobic chociaz 2-3 pomieszczenia w srodku i by okres letni juz siedziec na wsi..

 

chcialbym tymczasowo wyposazyc puste pomieszczenia jakimis meblami itp - zrobie kuchnie i salon i mala lazieke

 

wiec prosba - jesli sie wprowadzacie do nowych chalup i nie chcecie zabierac jakis mebli ze starego domu/mieszkania

to pls dajcie cynk.... chetnie to przygarne, bo nie moment teraz na kupowanie "docelowych" mebli...

albo cos bylo kupione ale nie podoba sie i nie pasuje, zagraca garaz itp

 

jakas stara lodowka, kuchenka gazowa, pralka czy zmywarka itp tez chetnie przyjme...

 

prosze o pw

 

pozdrawiam i dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
Moi Drodzy poszukuje namiaru na sprawdzoną ekipę od tynków maszynowych. Instalacje jeszcze nie skończone ale już najwyższa pora rozglądać się dalej. Będę wdzięczny za wszelkie namiary i ceny jakie mieliście. Pozdrawiam

 

Ja korzystalem z usług firmy Franke: http://www.tynkiposadzkifranke.pl/kontakt tel. 608 259 638. Tynki maja 2 lata, i na razie sie trzymaja ;) Dostalem kontakt od znajamego, no i nie miałem zastrzeżeń do ekipy wykonujacej prace. Działaja na rynku dosyc długo, no i włascicel zna się na fachu. Dogląda pracowników podczas prac. Gdybys był natomiast na etapie posadzek to odradzam usługi firmy Katafjasz Józef z Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tynki robił Piotynk... al to jakieś 3 lata temu... póki co nic nie odpadło.

 

hmmm... a ja szukam ekipy do w sumie prostego zadania:

http://oferia.pl/zlecenie/item644364-podmurowka-murek

 

 

Zlecę wykonanie murka pod ogrodznie:

- brama dwuskrzydłowa 4-5m,

- długość ogrodzenia 18.5m,

- murek betonowy wysokość ok. 40 cm,

- furtka,

- słupki w przekroju kwadrat, przęsła np. z Castoramy,

- miejscowowść Prądocin,

- materiał typu słupki, brama, przęsła dostarcza zlecający,

- szalunki i beton ( z tzw. "gruchy") po stronie wykonującego,

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Od pewnego czasu jestem użytkownikiem forum, głównie biernie do tej pory. Czytam, zbieram doświadczenia i planuję swoją budowę. Rozmawiałem już z architektami i wykonawcami SSO. Bardzo spodobało mi się podejście firmy PPHU Ino-Dach z Inowrocławia. Rozmowa z Panem Mateuszem była konkretna i rzeczowa. Czy ktoś z Was miał już okazję współpracować z tą firmą? Prosiłbym o opinie.

P.S. Planuję budowę na przyszły rok, gmina Łabiszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest zadowolony z wykonania swoich posadzek i może polecić ekipę? Poszukuję od tygodnia, każdy się zachwala, ale na tym etapie budowy już wiem, że taka autoreklama niewiele znaczy.

 

Ja jestem zadowolony z ekipy, która robiła poddasze - Julbud. :) Na parterze robił Katafiasz - było właściwie OK, ale dylatacje w otworach drzwiowych zrobili po skosie i dodatkowo zrobili tam, gdzie być dylatacji być nie powinno - efekt: pęknięta płytka w miejscu, gdzie ona przebiega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...