Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich,

 

ponieważ jest to mój pierwszy post to mówię dzień dobry :) Dopiero zaczynam budowę domu w Bydgoszczy dla tego mam pytanie do Was. Czy znacie jakieś sprawdzone i godne polecenia firmy, które wybudują dom począwszy od fundamentów aż po stan surowy otwarty? Wiadomości na priv proszę.

 

Pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Ja już pobudowałam. Firmy różne, niektóre godne polecenia, niektóre wręcz przeciwnie. Zadowolona jestem z panów od więźby, dekarzy i tynkarzy, ich mogę polecić- poważni, kontaktowi, wszystko wykonane dokładnie i równo, ceny też przystępne. Jeśli ktoś chce namiar, proszę pisać na priva.

A ja poszukuję sprawdzonej firmy, która wykonuje szafy-zabudowy oraz drewniane schody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Forumowicze buduje ktoś w okolicy projekt: "Dom przy alabastrowej 22" ? lub jego odrobinę większą odmianę "Dom przy alabastrowej 21" ? Chętnie bym zobaczył jak wygląda na żywo i porozmawiał z inwestorem. Mam zamiar budować projekt "Dom przy alabastrowej 22" i szukam godnego polecenia wykonawcy na stan surowy oraz inwestorów budujących ten projekt.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

ponieważ jest to mój pierwszy post to mówię dzień dobry :) Dopiero zaczynam budowę domu w Bydgoszczy dla tego mam pytanie do Was. Czy znacie jakieś sprawdzone i godne polecenia firmy, które wybudują dom począwszy od fundamentów aż po stan surowy otwarty? Wiadomości na priv proszę.

 

Pozdrawiam,

Michał

 

Ja zakończyłem budowę 2 lata temu. Miałem chyba szczęście do budowlańców, mogę polecić mojego, bo jak widzę to na naszej ulicy zbudował 5 domów więc to chyba o czymś świadczy. Możesz spróbować porozmawiać i ewentualnie ocenić jego pracę w okolicy Bydgoszczy, chociażby w Zielonce k. Bydzi gdzie mieszka. Mogę podać telefon jak jesteś zainteresowany na priv. W zeszłym tygodniu z nim rozmawiałem i wiem że ma moce przerobowe na jeszcze jedną bydowe. (ale to już z nim trzeba gadać)

 

Pozdrawiam

Jerzy z Zielonki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam.

 

Ciekawi mnie temat kanalizacji w Murowańcu. Wiele razy pisałam maila do sołtysa (różnych kadencji) ale nidgy nie odpisał mi. Czy ktoś wie kiedy będzie kanalizacja ? Są w planach?

 

Dzięki za info :)

 

Nie do końca na temat, niemniej jednak...

 

Mieszkam w Muro akurat i niestety nie wiem, ale zastanawia mnie czemu chcesz się zdawać na łaskę jakiegoś kolejnego podmiotu państwowego (gminnego)... Nie ma problemu aby w Muro zrobić sobie POŚ - ekologicznie, raz na rok wzywasz szambonurka, nie jesteś uwiązana z gminą, nikt Cię nie ściga że masz płacić co miesiąc albo nie grozi, że będą podwyżki...

 

Pozdrawiam,

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam Wszytskich,

Własnie rozpoczynam moją przygodę z budową domu, działka kupiona papiery w gminie złożone i czekam na warunki zabudowy. Mam ambitny plan żeby w czerwcu zacząć, projekt domu "w jabłonkach" z zmianami :-) czy ktoś na forum budował taki dom, może jakieś uwagi co do niego? I od razu może jakaś sprawdzona i nie droga ekpia do SSO (budowa w Cielu).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam Wszytskich,

Własnie rozpoczynam moją przygodę z budową domu, działka kupiona papiery w gminie złożone i czekam na warunki zabudowy. Mam ambitny plan żeby w czerwcu zacząć, projekt domu "w jabłonkach" z zmianami :-) czy ktoś na forum budował taki dom, może jakieś uwagi co do niego? I od razu może jakaś sprawdzona i nie droga ekpia do SSO (budowa w Cielu).

Pozdrawiam

 

Kończę swoją budowę w Bydgoszczy ale swojej ekipy nie mogę ci polecić. Jednak działkę obok sąsiadowi budowała firma Techbud z Zielonki (781 544 951) z której sąsiad jest zadowolony. Miałem okazję ich obserwować przez ostatnie miesiące i żałuję że nie budowali u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakończyłem budowę 2 lata temu. Miałem chyba szczęście do budowlańców, mogę polecić mojego, bo jak widzę to na naszej ulicy zbudował 5 domów więc to chyba o czymś świadczy. Możesz spróbować porozmawiać i ewentualnie ocenić jego pracę w okolicy Bydgoszczy, chociażby w Zielonce k. Bydzi gdzie mieszka. Mogę podać telefon jak jesteś zainteresowany na priv. W zeszłym tygodniu z nim rozmawiałem i wiem że ma moce przerobowe na jeszcze jedną bydowe. (ale to już z nim trzeba gadać)

 

Pozdrawiam

Jerzy z Zielonki

 

 

Przestrzegam wszystkicj przed Ryszardem i Krystianem Kening z Szubina, robili u mnie wykonczeniowke domu.

Miedzy innymi polozyli elewacje (siatka bez zakladow siatki, brak siatek diagonalnych, wzmocnien w naroach etc).

Po trzech latach urzytkowania domu, elewacja wyglada w stanie oplakanym.

Ci ludzie pracuja w Okolicach Zielonki i kruszyna krajenskiego widze, ze wykańczaja drugi dom, moze juz zwracaja uwage na szczegoly, niestety u mnie nie. Nie sa to wszystkie grzechy tych panow, nie bede sie rozpisywal szkoda czasu. po prostu uwazajcie na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Ja zakończyłem budowę 2 lata temu. Miałem chyba szczęście do budowlańców, mogę polecić mojego, bo jak widzę to na naszej ulicy zbudował 5 domów więc to chyba o czymś świadczy. Możesz spróbować porozmawiać i ewentualnie ocenić jego pracę w okolicy Bydgoszczy, chociażby w Zielonce k. Bydzi gdzie mieszka. Mogę podać telefon jak jesteś zainteresowany na priv. W zeszłym tygodniu z nim rozmawiałem i wiem że ma moce przerobowe na jeszcze jedną bydowe. (ale to już z nim trzeba gadać)

 

Pozdrawiam

Jerzy z Zielonki

 

Czy moge prosci o namiary na ta ekipe? Planuje zaczac budowe na wiosne w Bydgoszczy, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Forumowicze buduje ktoś w okolicy projekt: "Dom przy alabastrowej 22" ? lub jego odrobinę większą odmianę "Dom przy alabastrowej 21" ? Chętnie bym zobaczył jak wygląda na żywo i porozmawiał z inwestorem. Mam zamiar budować projekt "Dom przy alabastrowej 22" i szukam godnego polecenia wykonawcy na stan surowy oraz inwestorów budujących ten projekt.

 

Pozdrawiam

 

Witam, My planujemy zaczac bodowe "Dom przy alabastrowej 9" na wiosne w Bydgoszczy. Czy u Pana juz cos widać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

My zakończyliśmy na razie fazę projektu. Jeżeli ktoś by szukał architekta - głównie projekty indywidualne to mogę polecić na priv. Adaptacje raczej nie chętnie ale zrobił bratu więc po prostu trzeba pogadać :) Chłopaki robią też bardzo fajne wnętrza ale obawiam się, że na to nam już nie starczy kasy bo trochę to kosztuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Polecam Pana który robił u mnie kuchnię, szafy, zabudowy. Kilku moich znajomych też już korzystało z jego usług i wszyscy zadowoleni, więc z czystym sumieniem polecam.

 

Poproszę o namiary na stolarza. Można gdzieś obejrzeć meble przez niego zrobione? Jak cenowo, oraz terminowość? Napisz, proszę, coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam

Ja na chwile obecną jeszcze sie nie buduje , na razie próbuje ustalić koszty .

Zastanawiam się nada: http://archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-kalateach-4-ver-2-md4f1fdc8785f0.

Dostałem namiary od znajomych na firmę BELMUR Piotr Kuszel , robił dla nich wykończeniówkę i elewacje i byli zadowoleni. Podobno robi kompleksowo budynki.

Rozmawiałem z nimi i nawet wstępnie wycenili mi domek do zamieszkania jak to on określił, na kwotę 500 tyś ( podobno przyjął do wyceny : ogrzewanie podłogowe, pompa wody , okna z pakietem 3 szybowym , ocieplenie - styropian 20 cm ...)

 

Jak sądzicie ?? dużo , mało ???

 

Niestety jak próbuje rozmawiać z innymi wykonawcami to mnie zbywają - niby na tym etapie to nie można rozmawiać o konkretach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...