Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję wszystkim za podanie informacji gdzie mogę kupić działkę w Murowańcu.

Muszę powiedzieć że jest dość duża rozpiętość cenowa.

Biura nieruchomości ogłaszają sprzedaż działek w Murowańcu w kwocie od 20zł do 26zł za metr

Pani z spółki "Murowaniec" oferuje działeczki w cenie 35zł netto za metr, po dodaniu vat wychodzi 42,70zł za metr kwadratowy -wydaje mi się że to drogo w porównaniu do biur posrednictwa nieruchomości.

Powiedzcie w jakich cenach wy kupowaliście swoje działeczki.

Nadal czekam także na wiadomości gdzie i od kogo mogę kupić taką dzaiałeczkę tanio do kwoty 30000zł

Pozdrawiam wszystkich i idziękuję za info.....

 

zależy po co chcesz tą działkę i czy zależy Tobie na czasie

jak chcesz na inwestycje to poczekaj moze zejdą z ceny na zime

poza tym to i tak bedzie niewielka działka jak na tegoroczny boom działkowy

porównywac cen nie ma sensu bo kazdy kto kupił w zeszlym roku i poczatku tego lub jeszcze wczesniej dal mniej i to czasami nawet sporo

mozesz negocjowac cene np. gdy sie okaze a wiekszosci przypadkow tak bedzie ze np. prad bedzie za jakies prawie 10lat, woda tylko ze studni, z dala od ludzi gdzies na uboczu i jeszcze malo kształtna taki waski prostokat albo z jakimis slupami na dzialce

ale wowczas czeka Ciebie sporo czasu i sporo gotowki pozniej zeby cos z tym zrobic

albo kupisz dzialeczke ksztaltna tzn latwiejsza do zagospodarowania, z pradem i woda moze byc problem ale mniejszy oraz blizej ludzi to szansa podpiac sie gdzies, ale zaplacisz wiecej

zależy ile masz czasu na zabawę w budowanie i jak beda sprzyjaly okolicznosci

WITAM SERDECZNIE

Dzięki za odpowiedz

Działeczkę chcę kupić po to aby w najblizszym czasie się tam wybudować a dokładnie na wiosnę 2007 chciałbym zacząć, więc prąd za dziesięć lat to raczej odpada.

Chciałbym ją kupić raczej jeszcze w tym roku i chyba nie liczyłbym na to że cena znacznie się obniży na zimę.

Działeczka nie musi być duża wystarczy nawet 700metrów bo zamierzam postawić mały domek z poddaszem użytkowym.

No jak kasy starczy na 1000 metrów czy jeszcze więcej to będzie super

No ale kształtna to by musiała być .

Jeszcze raz dziekuję za odpowiedz i nadal proszę o informację o działeczkach do sprzedaży w murowańcu

POZDRAWIAM WSZYSTKICH BUDUJąCYCH

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!! Zaczęliśmy budowę w lipcu, teraz jesteśmy na etapie stropu.Wchodzę do grupy kuj.-pom. a tam tylko Murowaniec!! Może jest ktoś kto buduje się w Osielsku lub Niemczu? Pozdrawiam wszystkich zakręcowych przez budowę!!

 

witam, nareszcie ktoś z naszych stron. Budujemy w Osielsku, na samym końcu. Ja równiez zaczęłam w lipcu ale jesteśmy na etapie zerowym , fundamenty. Prace postępowały normalenie ale mamy dosyc trudne warunki ziemne i sporo czasu nam to zabrało . Teraz czekamy na naszego fachowca , który mniał jeszcze jedno zobowiązanie , o czy wiedzieliśmy. Pozdrawiam

 

Zwiększam grupę północną dla kontrastu Murowanica :). Budowa Niemcz :) Etap - końca nie widać.

 

Witamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos mi poleci jakiegos szybkiego koparkowego z okolic lochowa?

mam do wykopania dziure pod zbiornik gazowy, pod szambo a do tego rozwiezienie duuuzej kupy piasku i wyrownanie terenu, wiec kilka jesli nie kilkanascie godzin trzeba tam spedzic..

dzieki

 

Mamy namiar na takiego z B.Błót, ale namiar dopiero wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludkowie potrzebuje namiarów na dobry tartak czyli taki który przytnie mi elementy a następnie podsuszy na placu przez powiedzmy miesiąc a nie przytnie mi elementy na 2 dni przed odbiorem. Polecacie tartak w Koronowie ale teraz podobno nie ma drewna i ma jakieś domki do składania czy jak. :( W recepcji siedzi mało zorientowana panienka i nawet nie może podać ceny drewna przez telefon. Podobno dobre drewno mają jeszcze w Prądkach.

Co Wy na to?

 

:p Polecam ci RO-AN w Wudzyniu przy ul.Długiej. Facet się nazywa Maćkowski (lub bardzo podobnie) ma pojęcie o drewnie i sam zaproponował nam lmiesięczne leżakowanie przed impregnacją. Obok w Serocku jest p.Wawrzyniak , który ma bardzo dobrą opinię wśród inwestorów (jego brat jest cieślą), ale nie wiem czy ma miejsce do leżakowania drewna. Pozdrowienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie-zazdroszcze wszystkim, którzy juz budują. My dopiero na etapie architekta i adaptacji projektu ;-). Mam nadzieje, że wkrótce będzie woda na naszej działeczce w Przyłękach a prąd -hmmm nie wiadomo!!!Pewnie niedługo zacznę was męczyć o kontakty i porady budowlane ;-)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie-zazdroszcze wszystkim, którzy juz budują. My dopiero na etapie architekta i adaptacji projektu ;-). Mam nadzieje, że wkrótce będzie woda na naszej działeczce w Przyłękach a prąd -hmmm nie wiadomo!!!Pewnie niedługo zacznę was męczyć o kontakty i porady budowlane ;-)

Pozdrawiam serdecznie

 

mamy swojego dobrego duszka Age Faciową ma bogaty notes

bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Na prośbę jednej nowej forumowiczki (MAGDAG) zadaje pytanko.

cytuję

"

Witam.

W najbliższy wtorek odbieram już projekt, szukam osoby godnej polecenia no i oczywiście jak najtańszej do adaptacji projektu oraz geologa do mapki wys -syt (znalazłem za 360 neeto) czy mozna taniej?

 

budująca magdag bydgoszcz

"

koniec cytatu

 

W imieniu MagdyG zgóry dzięki za odpowiedz

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Na prośbę jednej nowej forumowiczki (MAGDAG) zadaje pytanko.

cytuję

"

Witam.

W najbliższy wtorek odbieram już projekt, szukam osoby godnej polecenia no i oczywiście jak najtańszej do adaptacji projektu oraz geologa do mapki wys -syt (znalazłem za 360 neeto) czy mozna taniej?

 

budująca magdag bydgoszcz

"

koniec cytatu

 

W imieniu MagdyG zgóry dzięki za odpowiedz

Pozdrawiam wszystkich

 

 

kilka stron wczesniej o tym bylo, takze zapraszam do cofniecia sie

my w Białych Błotach p.Jaworska

 

Wieslawie a jak tam ziemia w Murowancu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam Działki o okolicach Przyłęk, Brzozy Bydgoskiej, czy ktoś z Was zna kogoś kto sprzedaje.

Czy mozna się przyzwyczaić do komarów, ostatnio jak byłem ogladać tereny to mocno mnie zniechęciły do wyprowadzania się poza miasto. ?

 

pozdr. Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam Działki o okolicach Przyłęk, Brzozy Bydgoskiej, czy ktoś z Was zna kogoś kto sprzedaje.

Czy mozna się przyzwyczaić do komarów, ostatnio jak byłem ogladać tereny to mocno mnie zniechęciły do wyprowadzania się poza miasto. ?

 

pozdr. Tomek

 

Pomogłabym ale nie znam nikogo kto sprzedaje. KarolinaS kupiła niedawno w Przyłękach, napisz do niej.

 

Odnośnie komarów, faktycznie są okropne, ale w mieście też gryzą. Polecam kupić w aptece witaminę B i łykać codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...