Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy zna ktos sklep DOM I STYL NA UL. fORDONSKIEJ 333? Przed chwila trafilam na ta firme w necie i jestme ciekawa czy cos o nich slyszelsicie?

Mają ciekawą ofertę?Warto tam zajrzeć\?

 

DROGO :x :x :x

 

Tak, moze jest drogo, ale firma ma naprawde bogatą ofertę. Warto tam zajrzeć choćby po to, by zapoznać się z tym co jest na rynku dostępne.

Jest tam sporo aranżacji mebli, można zlecić uszycie firan, sporo oryginalnych mebli...

 

Co do cen, to z przykrością potwierdzam, że kilkukrotnie zdarzyło mi się wyszukać w tym sklepie produkt, który ostatecznie kupiłem w innym sklepiej. Zdecydowanie taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ablonski

 

dziękuje za udzielenie odpowiedzi

 

w Murowańcu za jakies 2 tyg bedzie spotkanie z wojtowa warto bylo by przyjsc, wszyscy mieszkancy obecni RobetEs i przyszli Marczysławy i pozostali, ktorych nie wymienilam

jest szansa przed wyborami cos wyciagnac dla Murowanca

A kiedy dokładnie i gdzie ma się odbyć to spodkanie z Panią Wójtową.

Chętnie też przyjdę i posłucham co ma się dziać w najbliższym czasie w Murowańcu oraz jakie zmiany mają nastąpić. :)

 

:roll: :p :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ablonski

 

dziękuje za udzielenie odpowiedzi

 

w Murowańcu za jakies 2 tyg bedzie spotkanie z wojtowa warto bylo by przyjsc, wszyscy mieszkancy obecni RobetEs i przyszli Marczysławy i pozostali, ktorych nie wymienilam

jest szansa przed wyborami cos wyciagnac dla Murowanca

A kiedy dokładnie i gdzie ma się odbyć to spodkanie z Panią Wójtową.

Chętnie też przyjdę i posłucham co ma się dziać w najbliższym czasie w Murowańcu oraz jakie zmiany mają nastąpić. :)

 

:roll: :p :D :lol:

 

miejsce na pewno szkoła

a data i godzina to ciut pozniej bo jeszcze nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących w Bydgposzczy i okolicach. Czy ktoś z was musiał zburzyc stary dom przed budową nowego? Interesuja mnie wszystkie szczegóły. Stary dom jest podpiwniczony. Czy znacie kogoś kto wykonuje takie prace? Ile to może kosztowac? Będę wdzięczna. Papierpologię załatwię sama.

 

Witam serdecznie.

Ostatnio a dokładnie wczoraj szperałem po forum muratora i natknołem się na kolegę o pseudo RYDZIU który opisuje w swoim dzienniku budowy burzenia starego domu i budowę nowego.

Proponuję poprośić go bezpośrednio o radę.

A adres jedo dziennika budowy to: http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=27859

Poadrawiam gromal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ablonski

 

w Murowańcu za jakies 2 tyg bedzie spotkanie z wojtowa warto bylo by przyjsc, wszyscy mieszkancy obecni RobetEs i przyszli Marczysławy i pozostali, ktorych nie wymienilam

jest szansa przed wyborami cos wyciagnac dla Murowanca

 

Witam

Ja też bym prosił o informację o spotkaniu w Murowańcu, jak oczywiście będą znane szczegóły.

Trzeba trochę powalczyć o naszą wioskę :lol:

Może w końcu poznam osobiście naszą brać z Murowańca.

Pozdrawiam Kris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RobertEs odezwał byś się kiedyś! Co u Was słychać???

 

halo, halo

odzywam się .... to jaaaaa

 

co u nas?? mieszkamy już sobie na wsi

i żadko mam okazję zajrzeć na forum.

 

A prace postępują. Domek ocieplony, kotłownia prawie skończona.

Jak na razie dogrzewamy się kominkiem. Czekamy na pana od schodów i stolarza, u którego zamówiliśmy stó i krzesła. Fajnie jest :lol:

 

... no poza jednym... kasy nam zabrakło i właśnie jestem w trakcie załatwiania kredytu refinansowego z dobraniem. Dobrze, że jestem optymistą bo inaczej już bym się chyba pochlastał :D

 

no i tarasu jeszcze nie mamy, ale zapraszamy (komarów coraz mniej :D )

parapetówa tuż tuż (parapety leżą i nie mogę się zebrać, żeby je osadzić :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...