Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

Aga, dzieki za chęć wspolpracy hihi.

Ja najpilniej bede potrzebowac plytek na podlogi. Potem dopiero meble. Narazie i tak czesc zostanie tych co mamy, ale chcialabym sobie troszke polazic i popatrzec zeby wiedziec ile kasy mi trzeba :)

 

Jakby ktoś szukał to mam dostęp do fajnych lamp witrażowych

http://www.lampy-witrazowe.pl

 

moja firma sprzedaje też sauny i kabiny prysznicowe

http://www.saunaspa.pl

 

... taką sobie zrobiłem reklamę :lol:

 

(forumowiczom gwarantuję najlepsze ceny !!!!)

zainteresowanym mogę wysłać parę zdjęć i ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

CHĘTNIE PRZYGARNĘ PARE WYWROTEK CZARNEJ ZIEMI EWENTUALNIE NAMIAR NA KOGOŚ KTO TYM HANDLUJE

 

wysłałem na priv

 

pozdrawiam

 

 

Ja też chcę!!!!!!!!!!! Tzn. ziemię i namiar na ziemię. Poproszę :D :D :D

 

wysłałem

 

To i ja poproszę :lol:

 

Ja też bardzo proszę o namiar na ziemię! :D

 

Ja tez poprosze o namiar na ziemie :)

Dzis bylam w sklepie w Łochowie i byla ulotka z info, ze kts sprzedaje torf. Facet z Pawłówka. Niestety nie wiem co i jak, bo nie dzwonilam, ale jakby co to moge podac telefon.

 

Zbieram info odnosnie cen ziemi, bo na wiosne pewnie bedzie potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dzis rozstalismy sie z wielkim hukiem z nasze ekipa od wykonczenia. troche sie boje, bo facet grozil mezowi i chcial nam sciany rozwalac mlotem :evil: . Oni chcilei zaplaty za cos czego jeszcze nie zrobili, oraz za cos czego nie dokonczyli. Maz powiedzila, ze zaplaci jak bedzie wszystko zrobione. >Wtedt jesden sie wsciekl i byla awantura. Na szczesccie byl moj szwagier, bo gdyby maz byl sam to podejrzewam ze zostalby pobity. Boje sie, ze w nocy przyjada i zdemoluja dom, albo cos ukradna. Caly wieczor o tym mysle.

 

Terminy nas gonia, amy znow bez ekipy. Na szczescie choc panowie od ocieplenia sa w porzadku ( i oby tak zostalo do konca). Sciany mamy zrobione, najpilniej chyba potrzeba kogos od ukladania plytek i malowania scian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was spotkał się może z dachówka creaton?

creaton ma bardzo dobrą opinię. Niemiecka jakość i wytrzymałość na duże mrozy. Niestety dosyć droga. Mają ją w TOM-BUDzie w Osielsku. Dadzą ci też namiar na domek w Niemczu który ma już taką dachówkę położoną na dachu. My oglądaliśmy grafitową i zrezygnowaliśmy z zakupu bo wizualnie szału nie robiła. Prawdopodobnie kupimy dachówkę firmy JACOBI- też niemiecka ale o innym kształcie. Duży wybór dachówek mają w CEGPOLU na ul.Mińskiej . Podobne cenowo do creatona sa dachówki jacobi i won muler - też niemieckie. My zamawiamy właśnie w Cegpolu- dają duże upusty i profesjonalnie podchodzą do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Gdzie jest duzy wybor płytek, gresow itp. podlogowych, kuchennych, na tarasy? W Castorami i LM widzialam ze jest sporo tego, ale nie mialam czasu zeby sie dokladnie przyjrzec. Gdzie wy sie zaopatrywaliscie?

W dzisiejszym "Expresie" (strona M13) jest reklama płytek w OBI "Wielki kiermasz płytek ceramicznych" ceny od 5 zł/m2 do 15 zł/m2. Oraz w dodatku telewizyjnym (strona 13) w BCMB na Wyścigowej też są płytki od 15 zł/m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bylam w sklepie w Łochowie i byla ulotka z info, ze kts sprzedaje torf. Facet z Pawłówka. Niestety nie wiem co i jak, bo nie dzwonilam, ale jakby co to moge podac telefon.

 

Zbieram info odnosnie cen ziemi, bo na wiosne pewnie bedzie potrzebna.

 

 

Ja poproszę ten namiar.

A ceny na wiosnę to się na pewno zmienią :x :x :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RobertEs troszkę to niepokojące wieści dla zaczynających budowę. Prosze nas niestraszyć brakiem kasy a raczej matywować urokami "wiejskiego" życia.

Powodzenia z tą kasą ja na w piątek chcę rozliczyć pierwszą transzę i nie jestem pewien czy mi uwierzą że TYLE to kosztowało. :lol:

 

Właśnie dostalismy kasę !!! :D

 

A co do motywacji... to zawsze wszystkich będę namawiał na budowę..

fajna przygoda... pomimo komplikacji i problemów ...

a największą motywacją jest efekt końcowy i poczucie dumy po zakończeniu kolejnych etapów

 

poniżej fotka naszego salonu po pomalowaniu i położeniu parkietu

(widok ze schodów na piętro)

... jesteśmy szczęśliwi i wszytkim tego życzymy

 

http://www.szymczak-studio.pl/murowaniec/Wykonczeniowka/DSC02334.JPG

 

na drugim planie zabawki naszego Bartka :lol: :lol:

pozdrawiamy

 

PS MałaR na pocieszenie to Ci powiem ze też mieliśmy takie przejścia. Przyjmijcie, że to wypadek przy pracy. Pamiętam, że bardzo się denerwowałem w takich sytuacjach ... spać nie mogłem.

Budowa nauczyła mnie właśnie dystansu do takich sytuacji (szkoda ze przy końcówce). Chwila oddechu i sprawy same nabierają tempa ku lepszemu. Trzymajcie się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RobertEs

A co do motywacji... to zawsze wszystkich będę namawiał na budowę..

fajna przygoda... pomimo komplikacji i problemów ...

a największą motywacją jest efekt końcowy i poczucie dumy po zakończeniu kolejnych etapów

 

poniżej fotka naszego salonu po pomalowaniu i położeniu parkietu

(widok ze schodów na piętro)

... jesteśmy szczęśliwi i wszytkim tego życzymy

 

 

PS MałaR na pocieszenie to Ci powiem ze też mieliśmy takie przejścia. Przyjmijcie, że to wypadek przy pracy. Pamiętam, że bardzo się denerwowałem w takich sytuacjach ... spać nie mogłem.

Budowa nauczyła mnie właśnie dystansu do takich sytuacji (szkoda ze przy końcówce). Chwila oddechu i sprawy same nabierają tempa ku lepszemu. Trzymajcie się :wink:

...

 

ja jeszcze nie zaczęłam, a już martwię się o ewentualne wpadki i błędy niekompetentnych "fachofców" :wink:

.... ale Twój post daje nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTOS KUPOWAL ROLETY ZEWNETRZNE?

gdzie mozna dostac je za dobre pieniadze?

dzieki

arek

rolety najtaniej 5 lat temu na Ossolinskich w Aga

 

Nie zagladalam tu chyba dluugo

Bo i nic sie nie dzialo

 

Od wczoraj mamy WZ, w nast tyg jedziemy do firmy stawiajacej domek dac wytyczne projektu. Miala byc w tym roku plyta fundamentowa ale chyba nie bedzie...pozwolenie wydaja po 60 dniach...Wiec dostaniemy je w grudniu :-?

 

 

Ktos pytal o dzialki

My mamy do Bydgoszczy 14 km, chyba jeszcze jedna zostala, ale wieksza, ok 3 tysiace, cena ok 25 tys chyba....Wierzchucinek - niedaleko jeziorka, jakby co - sluze namiarami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak trochę z innej beczki....czy ktoś z Was widział może gdzieś domek podobny do mojego kryty dachówką? Nie musi być taki sam. Chodzi o to, że chciałabym pogadać z właścicielami na temat położenia dachówki na dachu, który ma tak niski kąt nachylenia. Mma tak różne wersje podawane przez handlowców i dekarzy, że sama już nie wiem co robić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyklad na to jak pies jest kolejna szafka w domu

 

W piątek (29.09) przyblakaly się do nas owczarek niemiecki i sznaucerka olbrzymka.

Mąz je nakarmil z tym ze suka pogonila samca, który wrocil do domku (co pozniej

się okazalo) Jak jechal rowerem do pracy, to suka poleciala za nim do Jasińca

I ku naszemu zdziwieniu w sobote o 8 rano pojawily się obydwa w poblizu naszego

domu. Powiadomilam policje, mieli przyjechac, ale nie zdazyli przed wyjazdem mezunia do

pracy. A ja nie chcialam zostac z owczarkiem, który jest zazdrosny o suke, to obydwa do

wozu i do schroniska, ja się zryczalam się jak dzieciak, a mezus zakomenderowal sunka

wraca z nami i tak od soboty sznaucerka olbrzymka byla u nas (zaszczepilismy ja,

ma dziewczyna jeszcze cieczke, umowilam się na sterylke na koniec m-ca)

Jednak od poniedzialku dowiedzialam się ze owczarka szuka wlascicielka to ja

wyslalam do schroniska cala szczesliwa wrocila z psiakiem do domku

I przy okazji sprzedala informacje ze był ktos po sznaucerke Here a ja się

podpytywalam o ta Here, bo to wlasnie ona byla u nas,

Suczka zostala sprzedana po 5 latach mieszkania z pania, z która spedzala cale

dnie. Mieszkala z nia w domku, z którym ja sprzedano

I tak nowi wlasciciele (mlode malzenstwo ok. 30 letnie z malym 6 m-cznym

dzieckiem) za bardzo się psem nie przejmowali, bo suczysko latalo po wsi cale

dnie Dowiedzialam się tez ze w schronisku dali do nas namiary wlascicielowi Hery,

dokladnie brat wlasciciela odezwal się we wtorek, ze wlasciciel wyjechal i się

skontaktuje wieczorem Wieczorem wyslal sms ze jednak w srode, ja nie wytrzymalam i poszlam do tych wlasciceli, byli w domu od wtorkowej nocy, potem jakos do pracy jechali i pozno

wrocili to nie mieli jak się skontaktowac, ja im powiedzialam ze jak co to się

zajme Hera jak im jakos to nie na reke

Zapowiedzialam, ze sterylizacja jest obowiazkiem z uwagi na szczepienie

(uszkodzenie szczeniat, uciazliwosc biegajacej suki z cieczka po wsi i

szalenstwo samcow) Powiedziałam ze ja ponioslam koszty to mi powiedzieli ze była szczepiona czego niestety na czole nie widac, do tego dowalilam ze jest zapuszczona i nie wie co wolno

a czego nie

Z nadzieja ze sobie daruja branie problemu na glowe, bo jest za duza żeby

mieszkala w domu bo wlezie na lozko, a kobieta woli meza w lozku niż psa

Facet miekł coraz bardziej żeby ja oddac, ale kobieta twardo

utrzymywalo ze to ich pies i ma się facet ubierac i isc odebrac psa

Facet stwierdzil ze się musi z zona naradzic, a ja na to ze ma się przygotowac

na pokrycie kosztow, dopiero po 24h się skontaktowal przez telefon

brata albo ten brat ze ja zabieraja wieczorem

Żeby było ciekawiej mieszkaja z nia od 1 roku i tak w domu nie będa jej trzymac

bo piszczy, na dworzu ja trzymaja przy ogrodzeniu tymczasowym w ruinie, ale jej

nie przywiaza bo szkoda chociaz ona z linka sobie doskonale radzi i jak jest sama to nawiewa

I tak od czwartku wieczorem jest u wlascicieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...