Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

alex ty to masz przygody :o Chciałabyś zbawić świat? Pies jest jak dziecko, trzeba się nim też opiekować i brać za nie odpowiedzialność, a nie wszyscy to umieją.

 

ale jak nie umieja z psem to co dopiero jak maja juz dziecko

dla jednych to samo a dla innych nie

to dopiero 2 para takich wiekszych psiakow, ktore sie przyblakaly na male w ogole nie patrze

dla obiektywnego spojrzenia to wlasciciele Hery pokryli koszty poniesione przez nas, ale to nie tlumaczy ze zwlekali z kontaktem z nami jak dlugo sie dalo nie wspomne o zastanawianiu sie czy ja odebrac

 

Aga a jak ta suczka co u Was biegala??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w takim razie waszym zdaniem warto zajrzec, zeby wyposazyc dom w meble, lampy, stół itp, itd? Oczywiscie w przywoitych cenach :)

 

Może zainteresuje was ekspozycja wykończonego domu w Kontach koło Ostromecka. Oprócz jednego całkowicie wykończonego domu można zobaczyć w stanie surowym zamkniętym prawie do zamieszkania jeszcze trzy domy. Wiem , że tam rekalmowały się firmy do mebli kuchennych i innych , firany , kafle , projektowanie łazienek...itd. Zapraszam na jesienny spacer. Byłam tam z mężem i podziwialiśmy robotę budowlańców , a jest co oglądac i podziwiać...nie koniecznie kupować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my dopiero poznawalismy sznaucery ale sadze ze przy sprzyjajacych okolicznosciach dorobimy sie szczeniaczka olbrzymki

fajna dziewczyna byla

 

PS zwlaszcza po tym jak w weekendowa noc bylismy z nia w miescie i w centrum jak parkowalismy (poczta głowna) ruszyli na mezunia dwaj pewni siebie gówn....

a Herucha zaczeła z samochodu pakowac się na dworek to jak ja zobaczyli to stwierdzili uwazaj on ma psa i zrezygnowali ze swoich planow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może zainteresuje was ekspozycja wykończonego domu w Kontach koło Ostromecka. Oprócz jednego całkowicie wykończonego domu można zobaczyć w stanie surowym zamkniętym prawie do zamieszkania jeszcze trzy domy. Wiem , że tam rekalmowały się firmy do mebli kuchennych i innych , firany , kafle , projektowanie łazienek...itd. Zapraszam na jesienny spacer. Byłam tam z mężem i podziwialiśmy robotę budowlańców , a jest co oglądac i podziwiać...nie koniecznie kupować

a czy można tak sobie tam pojechać i oglądać, czy trzeba się jakoś umówić?

... no i jak trafić (Konty wiem - mniej więcej, gdzie są :wink:), tzn. jak zlokalizować te domy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gromal

 

ja chcialam się podpytać o Twój opis, działasz jakoś??

bo o Ozzym się dowiedzialam jakiś czas temu z listy psiej ale nie dogomanii

a ostatnio spotkałam się z nadzwyczajną ludzką głupotą (opiszę jutro)

dlatego chętnie po Murowańcu rozwiesiłabym jakieś plakaty

 

Witam.

 

Odpowiadając na pytanie to nie działam nigdzie na rzecz zwierząt, jedynie jak mogę to we własnym zakresie tak jak Ty opisałaś swoją przygodę.

 

Ostatnio właśnie odwiozłem z dziećmi młodą suczkę która kręciła się po działce kilka dni u teściów. Suczka była u nas cały dzień a wieczorem jak pojechaliśmy do schroniska to był wielki płacz, mam dwie córki i oczywiście one chciały psiaka zatrzymać.

 

Sam mieszkam niestety jeszcze w bloku i mam swojego psiaczka też goldena retrievera dlatego nie było mowy o zatrzymaniu psiaka, a o losach Ozziego przeczytałem na jednym z postów w muratorze i postanowiłem umieścić ten link w moim opisie aby mogło dowiedzieć się o tej akcji więcej ludzi.

 

Jeżeli jesteś zainteresowana to mogę podrzucić Ci te plakaty do rozwieszenia, bo mam możliwość wydrukowania ich ale tylko czarno-białe.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Gdzie jest duzy wybor płytek, gresow itp. podlogowych, kuchennych, na tarasy? W Castorami i LM widzialam ze jest sporo tego, ale nie mialam czasu zeby sie dokladnie przyjrzec. Gdzie wy sie zaopatrywaliscie?

 

MałaR :) polecam Servitor na Fordońskiej, WEMA przy MediaMarkt...Salon na Wojska Polskiego obok kościoła, ale nie pamiętam numeru i nazwy oraz na ul. Gajowej (w pawilonie) BudLand - dobre ceny....tam kupowałam (tzn. w przedstawicielstwach w Toruniu i jestem zadowolona...ceny dobre i do negocjacji)....Castorame, LM, Obi zostaw sobie na prawde na koncu...taniej i w lepszej jakości kupisz w sklepach

 

pozdrawiam serdecznie

motyczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gromal

 

musimy się koniecznie spotkać bo my też mamy retrievera :p

 

a te plakaty bardzo chętnie przyjmę i porozwieszam, nie wiem chyba z 5 szt było by OK

 

Dobrze wydrukuję kilka sztuk i z chęcią wam podwiozę.

A jak przyjade to wezme mojego psiaczka Gorana to też się zapozna tylko nie wiem czy z panią czy z panem retriever?

Jeszcze nie wiem tylko dokładnie kiedy, byle nie padało ale to mam nadzieję ustalimy na priv.

Pozdrawiam Kris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gromal

 

musimy się koniecznie spotkać bo my też mamy retrievera :p

 

a te plakaty bardzo chętnie przyjmę i porozwieszam, nie wiem chyba z 5 szt było by OK

 

Dobrze wydrukuję kilka sztuk i z chęcią wam podwiozę.

A jak przyjade to wezme mojego psiaczka Gorana to też się zapozna tylko nie wiem czy z panią czy z panem retriever?

Jeszcze nie wiem tylko dokładnie kiedy, byle nie padało ale to mam nadzieję ustalimy na priv.

Pozdrawiam Kris.

 

Cieszy mnie to niezmiernie, ale dopiero teraz zauważyłam jeszcze też Murowaniec, szczęście nie zna granic :lol: :lol: :lol:

czyli nie beda mieszkali milośnicy amstafów i pitbuli tylko normalni ludzie :)

mam nadzieje ze chlopaki sie dogadaja (bo nasz to przydek z zawyżoną samooceną, chciał zdominować 5 letniego (50kg) - laba)

napisz kiedy bedziecie mogli :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może zainteresuje was ekspozycja wykończonego domu w Kontach koło Ostromecka. Oprócz jednego całkowicie wykończonego domu można zobaczyć w stanie surowym zamkniętym prawie do zamieszkania jeszcze trzy domy. Wiem , że tam rekalmowały się firmy do mebli kuchennych i innych , firany , kafle , projektowanie łazienek...itd. Zapraszam na jesienny spacer. Byłam tam z mężem i podziwialiśmy robotę budowlańców , a jest co oglądac i podziwiać...nie koniecznie kupować

a czy można tak sobie tam pojechać i oglądać, czy trzeba się jakoś umówić?

... no i jak trafić (Konty wiem - mniej więcej, gdzie są :wink:), tzn. jak zlokalizować te domy

 

O ile dobrze wiem to mozna tam pojechać codziennie od 10 do 17 . W domku który jest na pokaz mieści się obecnie biuro Kontbudu i tam powinien cały czas ktoś być. a jak tam trafić.....mijasz Ostromecko i cały czas prosto, za jakiś czas rzuci Ci się w oczy po lewej stronie, wielka tablica Konty - osiedle domków ...kieruj się za znakiem.

Analizując ceny za metr kwadratowy nowobudujacego się domu na Bartodziejach :x (stan developerski) to propozycja Konty staje się coraz bardzej atrakcyjna....warto samemu to przeanalizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących.

Mam dwa pytanka do osób mieszkających lub budujących się w Murowańcu:

1.Jaką najmniejszą powierzchnię musi mieć działka budowlana w Murowańcu żeby postawić na niej budynek mieszkalny?

2.Czy już wiadomomo kiedy dokładnie odbędzie się w Murowańcu spotkanie z Panią Wójtową ?

Pozdrawiam wszystkich. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących.

Mam dwa pytanka do osób mieszkających lub budujących się w Murowańcu:

1.Jaką najmniejszą powierzchnię musi mieć działka budowlana w Murowańcu żeby postawić na niej budynek mieszkalny?

2.Czy już wiadomomo kiedy dokładnie odbędzie się w Murowańcu spotkanie z Panią Wójtową ?

Pozdrawiam wszystkich. :)

 

 

Na 1 to chyba w zaleznosci jaki projekt ale z tego co slyszalam

teraz jak sie dzieli dzialki w Murowancu to nie moga byc mniejsze niz 1000m2 ale sa na sprzedaz jeszcze ok 800m2wczesniej dzielone

i nie wiem na ile to prawda

a 2 juz odpowiedziane :) post wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących.

Mam dwa pytanka do osób mieszkających lub budujących się w Murowańcu:

1.Jaką najmniejszą powierzchnię musi mieć działka budowlana w Murowańcu żeby postawić na niej budynek mieszkalny?

Pozdrawiam wszystkich. :)

 

Witam

Znajomy mój też niedawno kupował działkę w Murowańcu, szukał też małej ale nie było, ale dowiedział się że Geoplan (Białe Błota|) będzie dzielić ziemię i dogadał się z geodetą aby mu wymierzył mniejszą.

Udało mu się i ma.

Proponuję udać się do Geoplanu i popytać, oni są poinformowani co jeszcze zostało do podzielenia i kiedy ewentualnie będą dzielic.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Muszę troszeczkę wyjaśnić.

Czy jezeli kupię działeczkę np o powierzchni 800m2 w Murowańcu od jakiegoś Kowalskiego to czy na tej działeczce będę mógł postawić domek ?

Czy niestety żeby postawić domek to muszę kupić działeczkę powyżej 1000m2 ?

Bo jak z poprzednich odpowiedzi zrozumiałem to jeżeli ktoś kiedyś dzaiałki podzielił np na powierzchnię 600m2 700m2 i zostało to zatwierdzone przez Urząd Gminy to na takiej działce można postawić domek.

Chodzi mi o to że jeżeli zostanę już właścicielem działeczki np o pow. 800m2 to żeby pózniej się nie okazało że nie dostanę pozwolenia na bydowę bo owa działka jest za mała bo powinna mieć conajmniej 1000m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...